Skocz do zawartości
Gość ANDZEJ_1991

Mod Wg Andzej_1991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ANDZEJ_1991

Witam, jestem nowym uzytkownikiem, a moze i nie :D, ale nie wazne. Postanowilem wrzucic fotki swojej wreszcie skończonej obudowy ktora mi sie bardzo podoba:) nie wiem jak wam, ale pewnie tez sie spodoba w daleszej przyszlosci bedzie jeszcze montowane wc i bedzie robiona elektronika, teraz brak funduszy.Pozdro

post-139280-1146766118_thumb.jpg

post-139280-1146766135_thumb.jpg

post-139280-1146766156_thumb.jpg

post-139280-1146766194_thumb.jpg

post-139280-1146766222_thumb.jpg

post-139280-1146766236_thumb.jpg

post-139280-1146766250_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę widać tu i ówdzie niestaranność, liczą się co prawda chęci chęci

ale lepiej jak byś już przedstawił projekt finalny.

 

Koncepcja taka sobie, mnie to się kojarzy z Gallardo (ale ono jest o niebo lepsze od tego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

niestety fotki robione Motorola E398 i nic lepszym raczej fotek nie bedzie, a to wszytsko jeszcze nie jest skończone bo brak funduszy, ale objecuje ze bedzie skonczone na 100% tak jak juz pisałem dojdzie wc i elektronika i oczywiscie drobne poprawki, a moza ktoś mi powie jak wypolerowac bude w srodku, obeznie wyczyscilem pasta lekko scierną automax i efekt jest, ale mi sie wydaje ze to nie jest to czego chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie wiem co powiedzieć... bynajmniej nie dlatego iż mnie zatkało :).. ale co to są te kątowniki z otworami bo nie rozumim i ta książka... ja nie wiem.. chyba jakiś dzisiaj mniej kumaty jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody jest, uczy się, ważne że chce coś zrobić SAMEMU. Doświadczenie i umiejętności przychodzą z czasem.

 

btw: na przyszłość - wrzucaj fotki, aby ich oglądanie nie sprawiało problemów w oglądaniu innym użytkownikom

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

hmm.. nie wiem co powiedzieć... bynajmniej nie dlatego iż mnie zatkało :).. ale co to są te kątowniki z otworami bo nie rozumim i ta książka... ja nie wiem.. chyba jakiś dzisiaj mniej kumaty jestem :D

to nie kontowniki tylko mialem taki płaskownik z aluminium pomierzyłem, powycinałem i przewierciłem otworki dzieki nimi buda stoi na nóżkach:)

EDIT:deadfrog masz racje :D PelzaK jaka ksiązka :blink:

Edytowane przez ANDZEJ_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buda stoi na nużkach:)

jak można w takim wyrazie robić błędy ortograficzne !

 

co do obudowy, to (+) za samodzielną pracę, (-) za niestaranność wynikającą pewnie z pośpiechu.

Edytowane przez kedzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

sory za błedy, jak na mnie to jest to bardzo staranne!! nastepnym trafem bedzie big tower, ktory bedzie napewno o wiele ladniejszy :D

edit: tu jest fotka jak trzymalem kompa przez ten czas jak robiłem obudowe :D

Edytowane przez ANDZEJ_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

wegorz91 tu jest zakończenie tego, ciesze sie ze wam sie podoba :D moja mama zaczeła mnie wreszcie doceniac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że zrobiłeś to bardzo po POLSKIEMU!!! :D :D :D :D :D :D

Polacy wszystko szpachlują. Dzisiaj na mieście widziałem Porsche Cayenne z wyszpachlowanym przodem. Nawet podkładu nie położyli. Szczyt skąpstwa :-P :-P :-P :-P :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991
1 2 tu sa fotki mojego bloku do wc, ktory był czyszczony papierem sciernym 400 i 1200 po czym pasta lekko scierna automax :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest to na ostatnim zdjeciu? Bo obracalem je w rozne strony i nadal nie kumam :|...

buda zaszpachlowana - no OK, ale widac ze jakos niestarannie...

te "nozki" nieszczesne...yhh no cienizna, malo tego ze to alu, to jeszcze marnej grubosci...nie sadze zeby to bylo stabilne...

"power rura" OK, tylko jedno pytanie, co ona chłodzi? tzn gdzie doprowadzaa powietrze? Bo z tego co ja widze to prosto do wiatraka wyciagajacego pod zasilatorem...

Ale pracuj, moze i cos z tego bedzie, nie spodziewam sie majstersztyku, ale zawsze to jakas odmiana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polozenie otworow na tych plaskownikach bylo dobierane droga losowania chyba. pewnie sie zastanawiasz czemu ja sie przyczepiam do glopich otworow, ale nawet glupie otwory a raczej to jak starannie je robisz duzo o Tobie swiadcza jako o "konstruktorze"

przykladaj sie bardziej do tego co robisz ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

No ja dalej nie wiem co to jest.. wygląda jak ksiżzka włożona za kaloryfer :D

 

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...pe=post&id=6764

to zdjecie przedstwaia jak buda jedst malowana:D co do tej rury to wieje ona na grafe ram moste i procka na 5v a z tylu wyciaga cieple powietrze

EDIT: dodaje fotki z dnia dzisiejszego.tak wyglądają nóżki1 tak góra w ta dziure bedzie wstawiony wentyl 2

wnetrze budy (tak wypolerowane) 3 a tutaj jest projekt nowego moda tymrazem big towera tego moda rysowałem na lekcji religji, sorx za jakośc ale moj telefon niestety takie fotki robi :cry: 4

Edytowane przez ANDZEJ_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tam nadal widze książke za kaloryferem :D.. I postaraj się dawać dłuższe linki do zdjeć bo trudniej mi się trafia w link o długości 1 znaku...

 

lepiej wstawić obrazek w tagach img... sam Ci siem przeskaluje od razu... a i widać co i jak... lub jesli juz to dawaj dłuzsze linki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I postaraj się dawać dłuższe linki do zdjeć bo trudniej mi się trafia w link o długości 1 znaku...

no szczególnie wieczorem, po urodzinach kolegi :D

 

 

 

 

pokaż jak ten blok wygląda w środku

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

mówisz i masz :D :D fotki przedstawiaja komputer od srodka, ten czerwony przycisk to bedzie power

post-139280-1146909664_thumb.jpg

post-139280-1146909745_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

w poniedziałek wstawie fotki mojego roweru bo bedzie tez po modingu :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

w rowerze??nie no chłopaki bez jaj, zobaczycie :D

EDIT: tak wygląda przycisk power w budzie

a tuuuuuuuuuuuuu... coś dla...a sami zobaczcie :D :D :D :D

Edytowane przez ANDZEJ_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

czemu nikt nic nie pisze?? :cry: prosze komentowac :D ja mam ja jeszcze ladnie wykaczyc i jak dobrze bedzie to moze sie z nia wybiore na nastepne targi :D , ale to zalezy od funduszy :D

Edytowane przez ANDZEJ_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele tu nie ma do komentowania... :blink:

 

1. Fajna naklejka

2. Fajny guzik

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) ciężko wprawdzie powiedzieć, ale całokształt sprawia niechlujne wrażenie.

2) wybacz, ale nienawidzę plastiku, nadaje wszystkiemu tandetny charakter, a użyty w modyfikacji nasuwa mi skojarzenia z wypas maluchem z wielkim wlotem powietrza na masce i felgami pomalowanymi emalią :<

 

zauważ, że moje spostrzeżenia są subiektywne, nie oznacza to, że mod nie może się podobać (mogę się mylić przez jakość tych zdjęć i dziwne kadry)

 

Ogólnie fajnie, że robisz swoje a nie pytasz nas o pomysł, albo jak go zrealizować. Po prostu nasze gusta zapewne są odmienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ANDZEJ_1991

1) ciężko wprawdzie powiedzieć, ale całokształt sprawia niechlujne wrażenie.

2) wybacz, ale nienawidzę plastiku, nadaje wszystkiemu tandetny charakter, a użyty w modyfikacji nasuwa mi skojarzenia z wypas maluchem z wielkim wlotem powietrza na masce i felgami pomalowanymi emalią :<

 

zauważ, że moje spostrzeżenia są subiektywne, nie oznacza to, że mod nie może się podobać (mogę się mylić przez jakość tych zdjęć i dziwne kadry)

 

Ogólnie fajnie, że robisz swoje a nie pytasz nas o pomysł, albo jak go zrealizować. Po prostu nasze gusta zapewne są odmienne.

buda na realu wygląda super z bliska mozna sie przypatrzec drobnym rysą itd, jest to moj pierwszy mod i zaprojektowane bylo tylko ze wentyl bedzie w przodzie nic wiecej, ja osobiscie jestem bardzo zadowolony z omjego moda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...