Skocz do zawartości
FrIkO

F.e.a.r Extraction Point

Rekomendowane odpowiedzi

Demko odnośnie długości jest na poziomie starego feara lub troszke dłuższe , prócz nowych giwerek i schiz :) widać , że kolesie są bardziej agresywni(na każdym poziomie trudności)

 

Stary dobry Fear , czekam na full :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jako dodatek bez zainstalowanej podstawki to nie zaskoczy? Wprawdzie to nie problem (mam fulla F.E.A.R.) tylko instalowanie tej gry znowu tylko po to żeby później zainstalować dodatek i w niego grać średnio mi się widzi (jak zresztą w każdej innej grze). Ale jak coś to przecierpię ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak sie ma stosunkowo male hdd kumpel ma 20 to już w ogóle hardcore ...

 

na demie zawiodlem - do tego, że chodzi gorzej niż podstawka na moim zlomku to już HL2 EO zdążył mnie przyzwyczaić ( giga ramu konieczne do gry, ktora wcześniej smigała na 256 ) no ja jakoś nie poczułem klimatu wyglądało to tak jakby biedniej i dźwięk jakby niedopracowany jak dla mnie na razie niewypał :C

aha no i po treningu w multi na hardzie za 1 razem wszystko w 5 minut :/ bez używania slow-mo :/ - to co ta ma być :/

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh właśnei mi sie kończy 2.5 h ssania a ty mi piszesz 15 minut? lol :lol:

 

eh chyba bede powoli chodzić :wink:

Ej bijemy rekordy w przejsciu demka :) mój czas na srednim poziomie to 7min 29sek!!! kto mnie pobije :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem nieco w demko. Zwykły "mission pack" i tyle (chociaż nie spodziewałem się niczego wiecej). Z tego co zauważyłem to wymagania wzrosły, w szczególności jeżeli chodzi o RAM. Grałem w ustawieniach jak z podstawki i tam tak nie swapowało jak tutaj. Nieco to dziwne bo grafa do przodu się nie ruszyła, może więcej różnych tekstur? Ale gra się fajnie, jak w podstawkę, innymi słowy: grałeś w F.E.A.R. i podobało Ci się to dodatek też będzie Ci się podobał. Ale działa to też w drugą stronę. Po demku nie widać żeby było coś extra co zachęciłoby sceptyków do zainwestowania w tą grę. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycina mi gdy kropię z miniguna,szkoda bo to czyni tę pukawke mało uzyteczną,jest tam taka opcja, która sugeruje jakąś optymalizacje ale nie pomaga (1 gb to za mało jednak) ma wydłużać czas wczytywania map ale za to ma mniej haczyć.Co do miniguna liczyłem że obejdzie się bez włączania slowmotion,jedna seria i po krzyku a tu trzeba kilkadziesiąt strzałów by kogoś położyć ale może to kwestia przyzwyczajenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi lepeij niż podstawkaw moim odczuciu. A co do samego dema, to o wiele krotsze niz z feara ... na najwyzszym poziomie trudnosci problemem byly te dziwactwa pierwszy raz uzywalem cienia zeby cos trafic, kompletnie niewidoczne zmoru do czasu jak cie nie łupną - to mi sie podobalo i tylko to poki co. Minigun? ekchm ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

format c :D u mnie śmiga - barton + 95pro@380/320 ->800*600+2*AA pixel doubling on, cienie off, tekstury min, trilinear, reszta med :P chociaż jak już wcześniej z niezadowoleniem pisalem podstawka chodzila lepiej <_<

 

a minigun ? to musialo by byc sporo wrogów zeby usprawiedliwic jego wprowadzenie gra i tak byla latwa a z tym ustrojstwem to idziesz i walisz i kupe efektów a zero zabawy :/

 

plus slabego cfg - male screeny :P

http://img214.imageshack.us/img214/6081/1ph3.jpg

http://img183.imageshack.us/img183/1646/2wb3.jpg

http://img181.imageshack.us/img181/623/3sr1.jpg

http://img170.imageshack.us/img170/9010/4vs6.jpg

http://img246.imageshack.us/img246/8495/fe...11572090wq0.jpg

na 19' full screen jest ladniej :P

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem kim jestes :] no mniej więcej - traktuj to jako żart :] może niewybredny ale zawsze :lol2:

wprawdzie nie mam objawów jak ty ale jak wyjde z tego dema (z frapsem pod spodem) i wylącze wszystko to mam użycie klocka 100% (czasem nie zawsze) - i pomaga tylko reset :] ale demo samo w sobie chodzi :mrgreen: system staary

 

Edit : to nie wina fira -ET sie wywala po 5 minutach coś mi sie pochrznilo log mowi ze to "wuauclt" a ja jestem za głupi żeby to naprawić - bedzie przywacanie :/ :/

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna..

a mi cos sie posulo

nie wiem co sie stalo

ale wlaczam fear (obojetnie czy podstawke czy demo dodatku)

to laduje sie plansza a potem widze tylko model broni albo modele postaci ... pozatym nic nie ma .. a gra chodzi 1fps na sek albo i mniej

stery do grafy najnowsze ze strony NV ...

Zainstaluj 92.91 , znajdziesz je tutaj lub wróć do starszych seria 8X.XX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o demko to określenie krótkie nie pomoże tutaj. Nie patrzyłem na zegarek ale zajęło mi max 10 min :) Może dlatego, że strasznie szybko grałem (przyzwyczajenie z FEAR Combat :P) Ogólnie fajnie się zapowiada i jak ja to mówie "schizy" są coraz lepsze a najbardziej mnie wkurzają te dziwne te takie :), których nie widać zabardzo ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...