Skocz do zawartości
IGI

Spsute Google

Rekomendowane odpowiedzi

Heh mam takie pytanie czy ktos wie kiedy naprawia google ? tzn zeby szukaly na polskich stronach, bo aktualnie jak zaznaczam zeby wyszukiwaly tylko polskie strony to i tak wyswietlaja trafienia we wszystkich jezykach ...

A zeby uprzedzic pytania w stylu co ja wrozka? to czy znacie jakies dobre alternatywne wyszukiwarki ;)

A jak ktos sie nudzi moze wypisac swoje google tips & tricks ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mam takie pytanie czy ktos wie kiedy naprawia google ? tzn zeby szukaly na polskich stronach, bo aktualnie jak zaznaczam zeby wyszukiwaly tylko polskie strony to i tak wyswietlaja trafienia we wszystkich jezykach ...

A zeby uprzedzic pytania w stylu co ja wrozka? to czy znacie jakies dobre alternatywne wyszukiwarki ;)

A jak ktos sie nudzi moze wypisac swoje google tips & tricks ;]

Hehe też tak mam i nie wiem ocb :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn myslalem ze to cos u mnie nie tak, ale w domu, w pierwszej i w drugiej pracy to samo ... Nie wazne ie czy firefox :]

zeby nie byc goloslownym

 

Dołączona grafika

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest poprawnie.

Może to jakieś robactwo filtruje wyniki? Ilość wyników na screenie to ilość wszystkich minus polskich (tak w przybliżeniu).

Może czas na zmianę przeglądarki??

Co do przegladarki dzialo sie to rowniez na firewfoxie a screen jest akurat z ie bo siedzialem z domu n a modemie :] - niestety aktualnie nie mam stalki i tylko w naglych wypadkach wchodze na neta wiec nie instalowalem zadnych przegladarek.

Co do problemu z cookies to nie wiem ale dzisiaj juz wszystko dziala ok - a nie wywalalem cookies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...