Skocz do zawartości
Gość lechu1777

Neo 512

Rekomendowane odpowiedzi

Uwazam ze neostrada to straszne skur... jest . Mam neo 256 i wczoraj miałem 4 gb sciągniętych danych przez noc sciągnąłem jakies 1.5 gb a pokazuje mi dzisiaj żę mam już sciągniete 6,5 gb gdzie ta ich arytmetyka, powininni sie matmy chyba w podstawówce uczyc. Niech ktoś mi powie ile to jest 4gb + 1,5 = bo chyba nie 6,5 gb, wiec chciałem napisac że to zwyczajen złodziejstwo jest i tyle .

(Przepraszam że troche nie do tematu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kega pisze to 1GB a nie 0,5GB. To by była spora różnica szczególnie, że przez 1 noc.

Ale podejrzewam, że wcześniej czegoś nie zsumowali i teraz licznik "nadrobił" zaległości. Niestety sam takie skoki obserwuje u siebie, a neo mam bardzo krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialbym przejsc z mojej neo 256 na neo 512. Da sie tak, czy trzeba czekac do konca umowy/anulowac aktualna? I czy w ogole moge zostawic aktualny modem Sagema? Intereseuje mnie tez to, czy moze ktos tu po prostu przyjechac (mieszkam w malym miasteczku) z jakas umowa? Do miasta mam troche daleko, a tu nigdzie nie ma siedziby TPSA. W jaki sposob to mozna zrobic, moze mi ktos to wytlumaczyc?

Wlasnie przekroczylem limit i szukanie w google mija sie z celem bo ledwo forum mi sie udaje otworzyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jeszcze umowę, to możesz na ogólnych zasadach. Bezpłatnie - przechodzisz na wyższy abonament. Haczyk w tym, że jak byś się rozmyślił, to chyba ze 2 stówki przy obniżaniu abonamentu (rodzaj umowy nieważny). Sam się ostatnio pytałem (512->1024), jak mi wciskali LiveBox'a. Zostanę przy 512.

Jeśli dobrze rozczytałem materiały informacyjne, to można na zasadach promocji, ale trzeba podpisać nową lojalkę i uwiązać się na jeszcze dłużej.

 

edit

Cennik - pdf (80kB)

Tylko coś mi nie pasi, bo jak płacę 69+Vat (=84zł - w cenniku 96brutto). Może dlatego, że korzystałem z promocji 6m-cy za złotówkę :blink:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy tepsa szykuje jakies nowe promocje na neo? :D Bo niestety nie moge jeszcze zalozyc neo, a moja radiowka mnie juz doszczetnie dobija...

Od kumpla pracującego w tpsa dowiedzialem sie ze od przyszłego roku będą nowe promocje :lol:

Blokowanie p2p przez liveboxa.

Zmniejszenie limitów.

Za samą noestrade placisz 10zł wiecej niż przy opcji z telefonem.

 

Elo? :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam ze jakies plotki...

A stawiaj sobie co tam chcesz ^^

O tym ze tepsa planuje blokowac w liveboxie p2p wiadomo juz od dawien dawna, natomiast 2 pozostale pkt? Nie widze tam nic niemozliwego, zwlaszcza w wykonaniu naszego monopolisty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś oszukiwać licznik transferu ? :D

O ile wiem to takie pytania są na tym forum zabronione :-P.

 

Ale mogę Ci odpowiedzieć ;-) po znajomości :lol2::

NIE DA, NIE DA i jeszcze raz NIE DA!!! Przecież jest to wałkowane wielokrotnie! Chyba że coś u nich siądzie, co się czasem zdarza B) .

Edytowane przez MRJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym licznikiem.

W poprzednim miesiącu działał skrupulatnie, opóźnienia były najwyżej 1-2 dniowe.

W tym miesiącu zliczył 50MB po czym zatrzymał się i tak stoi od 16 dni. Ciekawi mnie czy nadrobi zaległości, czy też znowu zaciął się na dobre...

 

P.S.

Pewnie tylko przyszłość to pokaże.

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podpisałem 1024kb/s na rok i będę płacił 76zł

po przemyśleniach to jednak się najbardziej opłaci bo za rok pewnie znowu będą promocję i stanie znowu pewnie gdzieś do 50zł albo w tej cenie będzie 2mb/s :>

a jak byłem pospisywać umowę to był problem bo mi zostało wtedy do końca umowy 31dni i wg tego co pisze na stronie i wg tego jak ich szkolą to powinienem bez problemu podpisać ale w na tym formularzy co wypełnia na kompie babka w tpsa. było nie 30 dni min. lecz 40 i dlatego nie mogłem skorzystać z tej promocji teoretycznie.

ale zrobiła mi tak że wydrukowała umowę tą bez promocji co się płaci 228zł za neta 1mb/s a potem przerobiła ją ręcznie i za miesiąc powinienem już moeś 1mb/s za 76zł :)

i czego chcieć więcej jeszcze mam już neo z tp. 2 rok i nie narzekam a na razie nie ma lepszych ofert od neo przynajmniej w moim mieście tj.rzeszów ;)

Edytowane przez bublus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze mi wyjasnic nowego wala (znaczy oferte ;) ) TPSA pt. "Neostrada na godziny"?

Przez 6 pierwszych miesięcy, to możnaby powiedzieć, okazja- 20zł/mc za neo 128/64 bez naliczania czasu, przez następne 6 miesięcy niestety 20zł za 10h + 1zł za każdą następną godzinę, czyli lepsze od modemu 56k, ale nic poza tym.

 

Neo 1024 za 76zł z umową na rok to moim zdaniem naprawdę dobra propozycja.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 6 pierwszych miesięcy, to możnaby powiedzieć, okazja- 20zł/mc za neo 128/64 bez naliczania czasu, przez następne 6 miesięcy niestety 20zł za 10h + 1zł za każdą następną godzinę, czyli lepsze od modemu 56k, ale nic poza tym.

I ta oferta do obecnych "modemowców" jest skierowana ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podpisałem 1024kb/s na rok i będę płacił 76zł

po przemyśleniach to jednak się najbardziej opłaci bo za rok pewnie znowu będą promocję i stanie znowu pewnie gdzieś do 50zł albo w tej cenie będzie 2mb/s :>

a jak byłem pospisywać umowę to był problem bo mi zostało wtedy do końca umowy 31dni i wg tego co pisze na stronie i wg tego jak ich szkolą to powinienem bez problemu podpisać ale w na tym formularzy co wypełnia na kompie babka w tpsa. było nie 30 dni min. lecz 40 i dlatego nie mogłem skorzystać z tej promocji teoretycznie.

ale zrobiła mi tak że wydrukowała umowę tą bez promocji co się płaci 228zł za neta 1mb/s a potem przerobiła ją ręcznie i za miesiąc powinienem już moeś 1mb/s za 76zł :)

i czego chcieć więcej jeszcze mam już neo z tp. 2 rok i nie narzekam a na razie nie ma lepszych ofert od neo przynajmniej w moim mieście tj.rzeszów ;)

Dalej Was kroi franca jedna jak za zboze. Gdyby wszedl jeszcze jakis operator z takimi mozliwosciami jak tepsa to za ten 1Mb placilbys z 30pln bo i tak wiecej warte to nie jest.

76 pln i to z limitami, poblokowanymi portami, z cyrografem z oplata za modem - i wy sie cieszycie ?

Prosze Was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porty sa blokowane tylko w Liveboxie (podobno) - zmiana tego trwa pare minut ;)

Moglbys powiedziec jakie porty sa blokowane? Bo z tego co wiem to one nie sa poblokowane tylko poprostu trzeba ustawiac przekierowywania portow - i to jest normalna sprawa w sieci, a nie jakies blokowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Neostrady TP 512kb/s. Kilka dni temu miała u nich miejsce awaria - padły serwery uwierzytelniające loginy i hasła użytkowników, przez co nie można było się połączyć z Internetem. Problem został rozwiązany, Internet działa. Jednak razem z kumplem "odnotowaliśmy" spadek prędkości łącza (?) Mam 512 połączone na 3 kompy, jednak online są tylko 2. Cały czas tak było i transfery były ok a po awarii Internet znacząco spowolnił. Np. Pure ładuje mi się około 1min., przed chwilą skończyłem ściągać z dobrychprogramów program Diskeeper 2007. Plik waży około 34MB(dokładnie chyba 33,9MB) i ściągał się 2godziny! Bez jaj trochę za dużo jak na tak mały plik... Dzwonie do TP ale nie ma żadnych wolnych konsultantów - cały czas robot prosi czekać :)

 

Czy ktoś wie co może być przyczyną tego problemu? Może komuś także Internet zwolnił po awarii?

@Leborg mógłbyś spytać tego kolegi, pracującego w tp.s.a.? Byłbym wdzięczny :(

 

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi dotyczące mojego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Neostrady TP 512kb/s. Kilka dni temu miała u nich miejsce awaria - padły serwery uwierzytelniające loginy i hasła użytkowników, przez co nie można było się połączyć z Internetem. Problem został rozwiązany, Internet działa. Jednak razem z kumplem "odnotowaliśmy" spadek prędkości łącza (?) Mam 512 połączone na 3 kompy, jednak online są tylko 2. Cały czas tak było i transfery były ok a po awarii Internet znacząco spowolnił. Np. Pure ładuje mi się około 1min., przed chwilą skończyłem ściągać z dobrychprogramów program Diskeeper 2007. Plik waży około 34MB(dokładnie chyba 33,9MB) i ściągał się 2godziny! Bez jaj trochę za dużo jak na tak mały plik... Dzwonie do TP ale nie ma żadnych wolnych konsultantów - cały czas robot prosi czekać :)

 

Czy ktoś wie co może być przyczyną tego problemu? Może komuś także Internet zwolnił po awarii?

@Leborg mógłbyś spytać tego kolegi, pracującego w tp.s.a.? Byłbym wdzięczny :(

 

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi dotyczące mojego problemu.

Mi to wyglada na przyciety limit :P Moze podczas awarii im sie cos pomieszalo i Ci ukradli pare GB transferu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...