Skocz do zawartości
Caleb

Drakensang: The Dark Eye

Rekomendowane odpowiedzi

@Szawel

 

a ja się od Drakensanga odbiłem. Kupiłem zaraz po premierze, doszedłem do pościgu w podziemiach miasta i parę dni później sprzedałem. Spore nadzieje na odlschool miałem i jest oldschoolowa, ale cukierkowy klimat i bardzo kiepskie, wygładzone dialogi, bez możliwości realnego kreowania w nich akcji mnie odrzuciły. Wolałem kolejny raz zmodowanego BG2 przejść ;)

Swego czasu też ją przeszedłem ale pod koniec męczyłem się strasznie. Im dalej tym gorzej. Walki mało wymagające rzadko kiedy używałem aktywnej pauzy. Gierka nie jest zła ale czegoś jej brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiał ktoś Drakensanga pod Vistą (mam Business 32bit z SP2)?? Ciągle mam błąd "Program drakensang.exe przestał działać". Ustawienie trybu zgodności z XP, uruchamianie w trybie bezpiecznym czy też jako administrator, przeinstalowanie nie pomaga.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym CDA jest pełniak :)

 

mam i srednio mi sie podoba, niby jest ok, ale wszystko jakies takie sztywne - DAO bardziej mi podchodzi...

najbardziej w Drakensang wpienia mnie ustawienie kamerki - da sie ustawic tak jak w DAO zeby podazala za bohaterem? bo w tej chwili gdy zmieniam kierunek ruchu to za kazdym razem musze zmieniac polozenie kamerki recznie, a to jest bardzo frustrujace...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uruchamiałem. U mnie wszystko działa, jak należy. Nie to, co w NWN2: MotB.

 

Być może u mnie problem jest gdzieś w systemie, bo nawet Menadżera Urządzeń nie mogę odpalić, ale niebawem przesiadka na Siódemkę, więc sprawdzi się pod nowym systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś coś wiadomo o dacie wydania Drakensang: The River of Time(czyli dwójki)?

Na gry online niby jest data: 28 maja 2010 ( data wydania w Polsce )

Ale jak szukam potwierdzenia gdzie indziej to nie bardzo jest gdzie coś znaleźć.

 

Albo czy coś w ogóle się dzieje z Drakensang: The River of Time bo macza w tym palce Techland ale u nich na stronie ani słowa o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Tech:Landu w sprawie egzemplarza recenzenckiego, ale odpowiedzi nie otrzymałem – może się faktycznie premiera przesunie, bo o grze jest podejrzanie cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...