Skocz do zawartości
Ogór

Który Blok Lepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

GPU CUBE PRO slim czy prison gpu?? Grafa to x800gt Widzialem tabele na jet pc ale nie jestem na 100% pewny bo tam nie ma cube pro tylko cube non pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU CUBE PRO slim czy prison gpu?? Grafa to x800gt Widzialem tabele na jet pc ale nie jestem na 100% pewny bo tam nie ma cube pro tylko cube non pro

mnie sie barzdiej widzi misia plexa niż kynia zapinka na gpu ale to kwestia gustu...

 

 

na grafie oba bęą bardzo dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie barzdiej widzi misia plexa niż kynia zapinka na gpu ale to kwestia gustu...

na grafie oba bęą bardzo dobre...

ja tam bym bral Kynika bloczek bo wejdzie do SLI jak by ktoś chcial na przyszłość

a w 99% bloku na gpu i tak nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym bral Kynika bloczek bo wejdzie do SLI jak by ktoś chcial na przyszłość

a w 99% bloku na gpu i tak nie widać

z tego co mi sie wydaje to od miska tez z pasuje do sli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto ma num gg do kynka bo musze sie z nim koniecznie skontaktowac, bo musze sie zapytac ile bierze za paczke ubezpieczona

Wejdz na strone poczty (www.poczta-polska.pl) i tam wszystko jest napisane.

Kyniek sobie nie wyznacza własnego cennika poczty.

Paczka priorytetowa kosztuje 6.50, a od wartosci przesyłki naliczane jest osobno ubezpieczenie.

W sumie chyba 11zł

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na pw nie laska zagadac ;) ?

wyslalem do niego priv email do gosci z wyszukiwarki gg wyslalem do 10 gosci z nikiem kyniek a mam czas do 8 czerwca Edytowane przez Ogór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sie moge spytac.. a co sie moze stac z bloczkiem ;O ? przeciez krocce nie beda odrazu wkrecone .. a chyba kazdy sprzedawca zapakuje przynajmniej w koperte z "bombelkami" ubezpieczac to mozna czesci typu pompka (tj. elektronika, mechanika itd.) a nie kawal pleksy i miedzi ;) bo to nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG człowieku ... ile ty masz lat?

Czy mamy cie uczyć jak pisac maila ... jak używac internetu?

Ogarnij sie bo to sie robi żałosne.

Pisałem mu email pisalem na priva, nie odpisal. A ja musze miec ubezpieczoną paczke. Może jednak ktos ma jakiś inny kontakt do kynika?? Bardzo bym prosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...