Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Ktora idzie ze mna i z dwiema pannami do studia ?? (to taka dyskoteka w ZG).Jesli chce isc jakis chlopak musi spelnic pewne wymagania (niekoniecznie sprzetowe :P) - np. 2 kobitki, sianko na wejsciowke i 3 piwa na dobry poczatek :D

BIG LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jubileusz - 666 postów icon_biggrin3.gif

A idź w cholere szatanie :lol: Co do ogame-widziałem i nie podoba mi sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w ogame na uni6. Ale jak sie przestałem wysypiać to :lol2: skonczyłem. A u mnie w pokoju z kompem 22c :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie u mnie nadchodzi armegedon z zachodu.... az strach sie bać..... a mi sie nie chce komputera wyłączyć.... nie wiecie jak to jest z gwarancją po takiej awarii? :lol:

Jeżeli nie masz wyraźnie wpisanych piorunów w warunkach gwarancji, to będzie chyba Asta la vista, PC. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie huragan jest i sie błyska ulewa pewnie za jakieś 5 min :lol:

 

Jeżeli nie masz wyraźnie wpisanych piorunów w warunkach gwarancji, to będzie chyba Asta la vista, PC. icon_twisted2.gif

cos mi sie zdaje że gwarancja nie obejmuje kataklizmów....

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie u mnie nadchodzi armegedon z zachodu.... az strach sie bać..... a mi sie nie chce komputera wyłączyć.... nie wiecie jak to jest z gwarancją po takiej awarii? :lol:

LMAO!!! ;]]] A o listwach przeciwprzepięciowych nie słyszałeś? :> Chyba, że boisz sie, że ci pierun bezpośrednio w procka trzsaśnie ;]]]

 

U mnie też się zapowiada na ochłodzenie, ale narazie obiecanki cacanki. Nic nie grzmi, jeno lekko zawiewa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...