Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zasysam pełną parą gatesowy syf zwany vista

 

fajnie jest na dworze, truskawki też jadłem ;)

 

EDIT:

post nr 3000 będzie zarazem ostatnim postem na str 100

 

jak ja to wyliczyłem??

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze Spamery!

Do czego to doszło, że nawer Mr. Sikor ma więcej postów niż ja! :-P

U mnie jak pizło pierunem na 93 stronie (sobota wieczór) to dopiero niedawno sieć przywrócili.

27 hubów i switchów poszło w$*%*&^&(%uuuuuuuuuuuuu.

Cała siec kawiarenkowa, dokładnie co do jednej sztuki.

Niektórzy, tam gdzie walnęło stracili sporo sprzętu, videa, telewizory, komputery, po prostu masakra :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wogle ze sie zapytam to czemu nikt jeszcze tej kopalni bzdurnych postow nie zamknal ? przez prawie 100 stron pierd... o pogodzie i o tym co robilem dzisiaj czy wczoraj itd :lol: Potrzeba tu niektorym dlugich wakacji ;)

Malkontentom mówimy nie!!

Jedyny sens istnienia tego topic'u jest to, że jest bez sensu :)

Caly bezsens i nuda PPC skanalizowana w jednym topic'u!

No tak ale diabeł ma szatańskie pomysły, aby zło rozpelzło się po calym forum.

Oj z takim nick'iem to takie pomysly są mocno podejrzane! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nadal nie ktorzy nie wiedza, ze wtyczke warto wyjac w czasie burzy....

niekiedy tak robię, raz już telewizor wyzionoł ducha, a jak jest burza to po pierwsze staram się z niczego nie korzystać,

za wyjątkiem telefonu komórkowego pod wysokim drewnianym masztem z anteną :lol2: he-he

 

Tak wogle ze sie zapytam to czemu nikt jeszcze tej kopalni bzdurnych postow nie zamknal ? przez prawie 100 stron pierd... o pogodzie i o tym co robilem dzisiaj czy wczoraj itd :lol: Potrzeba tu niektorym dlugich wakacji ;)

jak wrócimy z tych wakacji będzie tu co opisywac, a nie tylko o pogodzie he-he :lol2: Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek by to nie było - może będą pieniążki :) A mam w planach duże wydatki - dredy, tatuaż, prezent dla dziewczyny :) Dużo tego :)

 

dredy to duży wydatek?? no chyba, że jesteś łysy to wyedy rzeba troche zapłacić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Podobno jakieś 200-300zł, i po 50zł na szydełkowanie. Ja chciałem sobie zrobić coś takiego jak ma Sean Paul albo Rio Ferdinand ;] Co do meczu, Tunezja nie gra źle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z egzaminu, poszło mi zarąbiście ! Nie wiem jak na waszych uczelniach ale nasze psory to chyba przechodziły jakiś specjalny kurs typu "ruska baletnica". Koleś podczas egzaminu zrobił kilka kółek w koło całej sali i w ogóle go nie słyszałem ! Tak samo z pozostałymi. Jacyś specjalnie hodowani czy co ?

 

No i oczywiście w pokoju znowu mam 1500 stopni w cieniu :mur: ide wziąć zimny prysznic a później tatarek i browarek ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie będzie jeden więcej powód by wyjść na dwór, a nie tylko przed pc siedzieć ;)

I nabijac posty w tym glupim topicu ,ktory dawno powinien byc IMO zamkniety ;) Hmm moze moderzy czekaja na jakis rekordzik ilosci postow w 1 topicu a jak bedzie osiagniety to zamkna topic i wywala do kosza ;) A tak wogle to jest jakis limit posotow na topic ? Gdzies o tym slyszalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Przerwa nie będzie uciążliwa, to tylko około 9 godzin, od 3 (kto siedzi o tej porze :blink: ) do 12 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja chciałbym zobaczyć topic na 500 stron :mrgreen:

No i mógłby to być ten :P

To weź 10 postów na strone :-P

 

Ciekawe kto bedzie prO i bedzie mial 100 strone :D

Chyba nie ja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Moze ja mam 100 strone?

A idź w cholere :lol: Oszukiwałeś, cheaty poznałeś ;]

 

EDIT: Jest to 100 strona dla osób które przeglądają tematy do 30 odpowiedzi na strone...

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wracania do zdrowia, to się postaram.

 

Topic na 500 stron? Jak sobie ustawisz po 6 postów na stronę, to może Ci wyjdzie ;)

 

Jeśli chodzi te "poburzowe" urządzonka, to sieciowe zabawki są pozamiatane. Telewizory (przynajmniej niektóre) da się uratować. Sam mam w domu takiego, co oberwał i padł, ale koleś go przyrócił do życia. Reszte w sumie lutowaniem też można by ożywić.

 

Większość dnia spędziłem na zmianach na mojej stronie. Na razie zmiany są na localhost, bo jeszcze nie skończyłem. Nowy layout oparłem w większości na CSS + tabele z wyłączonym border. Ogólnie bardzo fajnie to wygląda. Niestety obecnie nie mam patentu co do koloru, więc chwilowo jest black-white-silver. Jak się spodoba, to zostanie. Jeśli nie, to chyba zrobię kilka wersji + sondę na ten temat.

 

Edit: Setna strona? Jak dla mnie, to na razie jesteście na 30. Cieniutko, oj cieniutko ;)

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...