Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Masz swoją knajpe i nie pijesz, jak chcesz mogę to zrobić za Ciebie

;)

 

EDIT:

Khmmmm, a ja? :D :D :D

Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewnien?

Nie bierz tego tak doslownie ;)

 

;)

EDIT:

Khmmmm, a ja? :D :D :D

Poprostu nie mam sily lub checi pic po calodniowej robocie :) Od czasu do czasu naleje sobie malego browara, jednak to sie zdarza z raz na miesiac :) Nie mam ochoty pic u siebie i nic nie poradze :) Co innego jak ktos przyjdzie, pogada to wtedy browarek dobry jest ;)

Taka propo 18 lat to skonczyliscie ze tak Was do alkoholu goni? ;) :lol:

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty pic u siebie i nic nie poradze Co innego jak ktos przyjdzie, pogada to wtedy browarek dobry jest

No, racja. :)

 

Taka propo 18 lat to skonczyliscie ze tak Was do alkoholu goni?

Oj, prawie. :)

Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, racja. :)

Oj, prawie. :)

Mam zwyczaj nie pic sam do siebie :) Czy to browar czy wodka :) A teraz mysle czy isc spac czy jeszcze cos zjesc, bo 3 dni jechalismy nonstop na kielbasach z grila :lol: Od czasu do czasu byla roznorodnosc typu karkowka i kurczak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zwyczaj nie pic sam do siebie Czy to browar czy wodka A teraz mysle czy isc spac czy jeszcze cos zjesc, bo 3 dni jechalismy nonstop na kielbasach z grila Od czasu do czasu byla roznorodnosc typu karkowka i kurczak

Lepiej może cos zjeść innego. :D Karkówka i kurczak to dobra rzecz. Po kiełbasie z grilla walę 3 metrowe pawie. :P Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej może cos zjeść innego. :D Karkówka i kurczak to dobra rzecz. Po kiełbasie z grilla walę 3 metrowe pawie. :P

Jak bys mial do wyboru kielbase albo nic nie jesc to pewnie i tak bys wybral kielbase ;) Chodz ja kielbasy z grila nie znosze :) A bylo tez jej dobre pare kilo, poszla cala.

Edit: Hmm cos mi forum zamulilo przed chwila, znaczy sie nie chcialo sie otworzyc :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Kurka co ma wiek do przyjemności? ;) Pije się, bo się lubi, a nie dlatego, że jest się pełnoletnim :D Polskie prawo jest haniebne :D Dla mnie idealna impra to fajne dzieczyny (czyt.oczywiście ładne), jakieś piwko itd, żeby było co oblewać i dobra miejscówka, jakiś grill czy ognisko, oczywiście bezmuzy się nie obejdzie i jazdaaa do białego rana! :) A gdzie neo masz sklep ? Może wpadne kiedyś jak niedaleko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm cos mi forum zamulilo przed chwila, znaczy sie nie chcialo sie otworzyc

Ostatnio coraz częściej są jakieś problemy. Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z grilla to raczej jakis stek ,filet z kurczaka albo rybke. Za kielbaskami to raczej nie przepadam. A co do picia to jak sie umawiam na konkretne picie to jem wczesniej w domu obiad i to mi starczy. Nie lubie jesc i pic do tego. Neo_x na ile osob tych browcow mieliscie ?

 

EDIT: Tak tez mialem problem z wbiciem na forum. Czyzby przeciazony o tej porze ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Także problem z odpowiedzeniem w temacie, jakieś 10min i chodzi znowu, nie mogłem nawet odświeżyć itd, coś się wali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaliczyłem międzynarodową wystawę kotów w Sopocie :)

 

Abisyński

Dołączona grafika

 

Orientalny

Dołączona grafika

 

Cornish Rex

Dołączona grafika

 

Dla zainteresowanych więcej fotek będzie w dziale foto po południu.

 

EDIT:

 

Takie jaja :D

Dołączona grafika

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo byki !

Lekką przerwę miałem w spamowaniu ale teraz nadrobię !

Małe pytanko, wie ktos jak nazwyał się film w którym kolesiowi ukradli rower a póxniej ten kolo chodzil i naparzał ludzi pompką do rowera ?

Zimno ! Od dwóch dni wiatrak sie nie kręci !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo byki !

Lekką przerwę miałem w spamowaniu ale teraz nadrobię !

Małe pytanko, wie ktos jak nazwyał się film w którym kolesiowi ukradli rower a póxniej ten kolo chodzil i naparzał ludzi pompką do rowera ?

Zimno ! Od dwóch dni wiatrak sie nie kręci !

10% + 2 ZPP? :D

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamy, właśnie wstałem ;D

 

Pochwal się co złowiłeś. :D

 

Pewnie taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaką wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelką rybę :D

No dobra... Leczca 68 cm, 2 brzany, pierwsza 42 centymetry, druga 44 cm. 4 płocie > 25 cm i uklejkę 20 cm. I jeszcze duuużo mniejszego shita, ale wywaliłem większość, bo nie lubię szkutów :D

 

Się zdzwiwili wszyscy, że takie ładne ryby złowiłem. Było w sumie 8 gości, "impreza" na 2 samochody. Goście ledwie przyjechali, już wyjęli 0,7 i kolejka na dobry początek :lol:. Później ciągle miejsca zmieniali, bo nic nie brało, krążyli kombinowali. Patrzałem się na tych "wędkarzy" ze zdziwieniem. Kierowy nie pili nic, reszta wiadomo, jak to w Polsce i jak to się robi na rybkach. Gdyby się zajmowali łowieniem, to by złowili może i więcej niż ja. Wszyscy się pytali mnie, czy mam prawo jazdy, a ja przecież 18 lat jeszcze nie skończyłem :lol: W ogóle jaja były na maxa, koleś sobie sam polewał i upił się odrazu, poszedł spać w trawę. Rozciął sobie gdzieś czoło, "opatrywaliśmy" go z tatą. Później jakiś inny usnął, wszyscy go szukali. Później na prom przyszedł taki menel i kręcił korbą, by prom przepływał pomiędzy 2 brzegami, by przewozić ludzi, samochody, rowery itp. Dostał za to 0,5 l. Wyjazd był udany :D

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka dziś ! :P

 

Spylon ładny połów ;).

 

Zapomniałem napisać Ja też wczoraj byłem na rybkach :) po obiedzie, ale tylko ze spinningiem połów to jeden szczupak 47cm ;).

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to Ja też ide spać (wreszcie o "ludzkiej" porze), ale pewnie zasnę ok. trzeciej, bo będe jeszcze TV oglądał, pa :)

Od razu widać, że traktujesz samego siebie z szacunkiem. Tak trzymać!

 

Małe pytanko, wie ktos jak nazwyał się film w którym kolesiowi ukradli rower a póxniej ten kolo chodzil i naparzał ludzi pompką do rowera ?

"Złodzieje rowerów"? Ale absolutnie strzelam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka co ma wiek do przyjemności? ;) Pije się, bo się lubi, a nie dlatego, że jest się pełnoletnim :D Polskie prawo jest haniebne :D Dla mnie idealna impra to fajne dzieczyny (czyt.oczywiście ładne), jakieś piwko itd, żeby było co oblewać i dobra miejscówka, jakiś grill czy ognisko, oczywiście bezmuzy się nie obejdzie i jazdaaa do białego rana! :) A gdzie neo masz sklep ? Może wpadne kiedyś jak niedaleko :P

I tak bylo tylko dziewczyny niestety nie dotarly :) Nie sklep tylko kawiarnie :) Na Zoliborzu na prochnika 8a, to jest dokladnie w budynku teatru komedia :)

 

 

Ja tam z grilla to raczej jakis stek ,filet z kurczaka albo rybke. Za kielbaskami to raczej nie przepadam. A co do picia to jak sie umawiam na konkretne picie to jem wczesniej w domu obiad i to mi starczy. Nie lubie jesc i pic do tego. Neo_x na ile osob tych browcow mieliscie ?

 

EDIT: Tak tez mialem problem z wbiciem na forum. Czyzby przeciazony o tej porze ?

Ale grill do piwka nie jest zly :) Osob bylo 5 o czym juz wspominalem, reszta osob nie dotarla :)

 

EDIT: Gdzie nasz Sikorek? :* ;)

 

EDIT2: Kurna wody nie mam! Ja pierdykam! A musze wyjsc zaraz ;(

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka dziś ! :P

 

Spylon ładny połów ;).

 

Zapomniałem napisać Ja też wczoraj byłem na rybkach :) po obiedzie, ale tylko ze spinningiem połów to jeden szczupak 47cm ;).

Thx ;)

 

Jeden, ale za to jaki - szczupak. Ja nigdy w swojej "karierze" nie złowiłem szczupaka. Wczoraj łapałem na spinning, lecz bez rezultatu :(. Może kiedyś mi się uda wyciągnąć szczupaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...