Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

No od 10 kwietnia chyba odpoczywa.

Za bardzo go nie pamiętam...

Odpoczywa od początku Stycznia ale z tego co mówi to logował się w kwietniu tak o no i zostało info. IMO - świetny koleś i tak jak mówie wiem jak wyglądała sprawa i powinni mu zdjąć bana. Zasłużył sobie bo 7 miesięcy to naprawde dużo. Edytowane przez Boone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym zawinił?

No cóż najpierw banik za forum13 (kmwtw) :)

Potem za 100%

A potem za napisanie "Było" i powiedział, że jeden moderator przesadził dając mu za to %.

 

Ale z tego co widzę to się zasłużył jeszcze jak nie miał bana. Mam namyśli FAQ'i w dziale gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinna powstać jakaś konkurencja dla poczty polskiej.

BTW: Od wczorajszego wieczora boli mnie głowa, i nie wiem czemu :blink: .

Ja mam jeszcze gorzej - mam podejrzenie zapalenia opon mózgowych. :? Mam wszystkie objawy oprócz wymiotów. A w poniedziałek mam pracę zaczynać ... A co do anime itp. Mam całą serię Generała Daimosa. Chce ktoś ? Obecnie jest u kumpla, ale mogę sprowadzić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh zimno za oknem, a Ja nic nie kręce :|

 

Poczekam do zimy na mrozy to się zejdzie do 0*C na procku i się pokręci :D

 

BLANTMEN Może to tylko przypadek... I Ci wszystko przejdzie.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kev slusznie dostal bana, M@LY byl lepszy i na szczescie go odbannowali, udziela sie tez w tym temacie (nie powiem pod jakim nickiem, ale tylko moge tyle podpowiedziec, ze pisal o zaglowce i ma nick taki jak sie cos psopodobnego nazywalo w filmiie dla dzieci)

Dzieki eragonek, obejrzalem se pierwszy odcinek DB, wspomnienia, teraz sse drugi i trzeci, pewnie z 10 obejrze, a potem jade na rower ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kev slusznie dostal bana, M@LY byl lepszy i na szczescie go odbannowali, udziela sie tez w tym temacie (nie powiem pod jakim nickiem, ale tylko moge tyle podpowiedziec, ze pisal o zaglowce i ma nick taki jak sie cos psopodobnego nazywalo w filmiie dla dzieci)

Dzieki eragonek, obejrzalem se pierwszy odcinek DB, wspomnienia, teraz sse drugi i trzeci, pewnie z 10 obejrze, a potem jade na rower ;)

:ploom: :gitarzysta:.

 

n/c

 

Ah pierwszy dzien w pracy miodzio. Super podobalo mi sie, i mam ochote jutro znowu tam isc :lol:. Wywolywanie zdjec/photoshop/obsluga calego sprzetu, 3 kompy tylko dla mnie tak to jest to :blurp: :twisted:!!! Naprawde jestem w 7 niebie, a do tego necik :P. Sorki chlopaki, ale nie moglem sie odezwac, chociaz net byl, ale... Wiecie jak to jest, tyle kobiet przychodzi zdjecia wywolywac :) :P. A do tego te plaze i wakacje :blurp:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kev slusznie dostal bana, M@LY byl lepszy i na szczescie go odbannowali, udziela sie tez w tym temacie (nie powiem pod jakim nickiem, ale tylko moge tyle podpowiedziec, ze pisal o zaglowce i ma nick taki jak sie cos psopodobnego nazywalo w filmiie dla dzieci)

Dzieki eragonek, obejrzalem se pierwszy odcinek DB, wspomnienia, teraz sse drugi i trzeci, pewnie z 10 obejrze, a potem jade na rower ;)

A moim zdaniem nie. Jak ostatnio z nim rozmawiam to IMO strasznie się zmienił. To nie jest już ten sam kev co kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem nie. Jak ostatnio z nim rozmawiam to IMO strasznie się zmienił. To nie jest już ten sam kev co kiedyś.

Moze bede deczko chamski, ale czy to nie przypadkiem Ty, kev?

Bo mial podobny sprzet w sygnaturce kiedys, ramki sie zgadzaja, mobo i proc tez, hmm...

Fajny masz teraz nick przynajmniej i inny styl wypowiedzi ;)

Jezeli Cie zdemaskowalem, to przepraszam, nie zycze Ci bana i prosze go nie bannowac :razz:

Odnosnie Dragon Balla - obejrzalem juz piaty odcinek, ten w ktorym spotkali Yamche ;)

EDIT: A jezeli nie jestes kev'em, to przepraszam za zajscie

EDIT2: No to jade na rowerek, obejrzalem juz 10 odcinkow :D

EDIT3: I [gluteus maximus] z rowerku, kumpel, mimo iz wypil dwie kawy zasypial po przejechaniu paru kilometrow, a mi sie siodelko rozwalilo, oprocz tego za duzo wody (nie mylic z wodka) wypilem i lac mi sie chcialo co chwila, tak wiec rower przelozony na inny termin. Teraz poogladam tych Dragon Balli ile wlezie, potem przed wyjazdem na dzialke wgram sobie pare na VCD, przekimam sie juz gdy dojade i potem bede je ogladal. BTW Co mozecie polecic na sniadanie? :razz:

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :P

 

Chyba wiem kim tu jest M@LY :wink:, jak dobrze pamiętam to grał w "Grim.Team" i jest/był miłośnikiem CoD'a. ;)

 

Pozdro testerze graczy z Purepc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ploom: :gitarzysta:.

 

n/c

 

Ah pierwszy dzien w pracy miodzio. Super podobalo mi sie, i mam ochote jutro znowu tam isc :lol:. Wywolywanie zdjec/photoshop/obsluga calego sprzetu, 3 kompy tylko dla mnie tak to jest to :blurp: :twisted:!!! Naprawde jestem w 7 niebie, a do tego necik :P. Sorki chlopaki, ale nie moglem sie odezwac, chociaz net byl, ale... Wiecie jak to jest, tyle kobiet przychodzi zdjecia wywolywac :) :P. A do tego te plaze i wakacje :blurp:.

Jak dostałeś pracę ? :P Jakieś doświadczenie miałeś czy co ? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe spamował przez cały weekend bo wyjeżdżam. No cóż. Bywa. :lol:

Edytowane przez Boone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedługo wyjeżdżam :cry: , ale może zabiorę laptopa. B-)

Ty lepiej zacznij zbierać tipsy i screeny :lol: Od Poniedziałku zaczynasz :P Ja zresztą też :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AragornPL, ty uważaj bo wpadniesz w jeszcze jakiś Dragon Ball'owy nałóg. :-P

Juz sie wkrecilem, 18 odcinkow narazie, kazdy po okolo 20 minut, od polnocy z przerwami na 'dociaganie' nowych, lanie oraz wyskok na rowerek

AragornPL , kiedy Ty śpisz? :P

Dzis sobota, hmm...

W te wakacje w soboty klade sie spac o 13, zwykle bedac na dzialce ;)

może zabiorę laptopa. B-)

Tez bym zabral mojego, ale cos ma zwalone z TV-OUTem i obraz jest czarnobialy, niezaleznie od tego jaki kabelek, tv i ustawienia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...