Skocz do zawartości
Adler91

Kierownica

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić kierownice, tylko nie wiem jaką. Doradcie coś tak do 200zł, kiera musi mieć drążek biegów i hamulca ręcznego, oczywiście pedały i kiera ;-)

Poprzednio miałem Compresor Supreme i bardzo przyzwyczajłem się do dodatkowego modułu z drążkiem i hamulcem ręcznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Mazzzi

Może troche nie na temat, ale napisze to.

Jeśli kierownica to tylko LOGITECH Driving Force Pro

(ja tutaj kupowałem http://1klik.pl/sklep/Kierownice/Kierownic...4/c113/p734814/ )

 

Chyba nigdy nie grałeś na kierownicy z Force Feedback, równie dobrze można grać na myszce.

podepne sie :)

masz racje, nie gralem na kierze z FF, wogole na keirze nie gralem <rotfl>.

 

czyli co, jak juz to brac cos z FF?

Edytowane przez Mazzzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie :)

masz racje, nie gralem na kierze z FF, wogole na keirze nie gralem <rotfl>.

 

czyli co, jak juz to brac cos z FF?

a co sadzicie o kierze:

LOGITECH FormulaVibrationFeedback Wheel

 

warto za 90zl wziazc, czy raczej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest legenda:

 

Dołączona grafika

 

 

czyli momo force- do dostania na allegro, cena za dobre egzemplarze to ok 400PLN, choć można i trafić na okazje.

 

Momo racing to już nie to samo, gorsze materiały, gorsze komponenty w środku, problemy z potami (przynajmniej w pierwszych seriach).

 

Z ciekawostek, warto poodkładać trochę więcej i kupić:

 

Dołączona grafika

 

 

Pierwsza "komercyjna" i w pełni dostępna w Europie fajerka ze sprzęgłem i manualną skrzynią biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Mazzzi

To jest legenda:

 

Dołączona grafika

 

czyli momo force- do dostania na allegro, cena za dobre egzemplarze to ok 400PLN, choć można i trafić na okazje.

 

Momo racing to już nie to samo, gorsze materiały, gorsze komponenty w środku, problemy z potami (przynajmniej w pierwszych seriach).

 

Z ciekawostek, warto poodkładać trochę więcej i kupić:

 

Dołączona grafika

 

Pierwsza "komercyjna" i w pełni dostępna w Europie fajerka ze sprzęgłem i manualną skrzynią biegów.

tos doradzil.... :mur:

 

popatrz ile kasy chcemy na to przeznaczyc, kolega 200zl, ja natomiast chetnie cos uzywanego wyrwalbym tak w okolicach 100zl... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wypasna kierownica tylko ze troche drozsza.

 

http://1klik.pl/sklep/Kierownice/Kierownic...14/c113/p89280/

Zdecydowanie lepsza jest LOGITECH Driving Force Pro i tańsza.

 

I jak kierownica to tylko z FF a nie jakiś tam vibration, jak ma być vibration to już lepiej jeszcze więcej zaoszczędzić i kupić bez tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Mazzzi

Zdecydowanie lepsza jest LOGITECH Driving Force Pro i tańsza.

 

I jak kierownica to tylko z FF a nie jakiś tam vibration, jak ma być vibration to już lepiej jeszcze więcej zaoszczędzić i kupić bez tego.

a co powiecie o Thrustmaster Ferrari GT??

 

uzywa ktos tego, jak z trwaloscia?

ma to split axis, czy ni bo nie mgoe znalezc?

 

czy moze lepiej juz czerwonego logicha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze lepiej juz czerwonego logicha?

Też mam, nie jest zła tylko mały obrót (180 Driving Force Pro do 900) i mniej wytrzymała, ale zawsze po jakimś czasie jak się już rozklekoce można podkleić gdzie niegdzie.

Na pewno lepsze to niż kierownica bez FF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam, nie jest zła tylko mały obrót (180 Driving Force Pro do 900) i mniej wytrzymała, ale zawsze po jakimś czasie jak się już rozklekoce można podkleić gdzie niegdzie.

Na pewno lepsze to niż kierownica bez FF

Ja wyrwałem na allegro nowiutką kiere zza granicy Microsofta Sidewinder Force feedback czarwoną za niecałą stówke :D no i moge powiedzieć jedno jak znajdziesz taką kiere to bierz.Potencjometry w tej kierze nienawalają tak jak to ma miejsce w Czerwonym Logitechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tsgs2, nie kupuj tej (ani innej) manty. Kontrolery tej firmy mają tylko jedną zaletę- niską cenę.

 

Aktualnie na allegro nie widzę nic ciekawego, ale jeśli chciałbyś już teraz sobie coś kupić, to weź zamiast tej manty żółte logi wingman gp. Będzie z pewnością bardziej precyzyjna, choć i ona nie jest do końca dobrym wyborem (szybko zużywające się poty).

 

Najlepsza rada- wstrzymaj się z zakupem, aż znów pojawi się kółko od Microsoftu. Zdecydowanie najlepszy zakup w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eltris.pl/zdjecia/1305.jpg - Kolega kupil i jest bardzo zadowolony , gralem na niej i tak mi sie spodobala ze tez chyba sobie kupie jeszcze w sierpniu :D Kosztuje ok 250 zł ale chyba w tej cenie to nie ma sobie rownych...

 

--edit--

do zainteresowanych - to jest Logitech Formula Force EX :D

Edytowane przez tazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie ja mialem kierownice manty compressor supreme i bylem z niej bardzo zadowolony moze jakosc wykonania nie jest taka super ale nigdy nie mialem problemów z powrotem do pionu i z luzami (caly czas byly takie jak na początku) ale po krótkim grzebanku sa do wyeliminowania. No i głownym atutem jest osobny drążek zmiany biegow i ręczny (co szczegolnie dobrze sprawdzalo sie na imitacji race station (wlasnej produkcji)) tak ze kiera jest spoko i to jak za taka kase no wiadomo ze nie dorownoje momo racing ale ja bylem z niej bardzo zadowolony (w koncu zrobila obrot o 360* i odeszla do krainy wiecznych rajdow) ale planuje kupno następnej. Ktos wczesniej pokazal foto kiery z dolanczanymi modulami i wlasnie planuje zrobić do niej pedaly ze sprzeglem. Ale o tym to kiedy indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...