Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Do mojego konta dołaczył dziś D805 kumpla, szkoda tylko ze bez oc, jestem ciekaw jak bedzie się prezentował czas przeliczenia 67.70 w porównaniu z mobilnym celkiem 2ghz :lol:

 

BTW: Coś czuje ze moj athlon pomimo 1 rdzenia bedzie i tak dostarczał wiecej kredytów od tej pentiawki xD

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam

 

AMD rządzi

Ile MHz ma ten durex?

 

Zapuszczaj seti na P3 z siga ;PPP

 

 

EDIT:

Idę spać, dobranoc, komp się sam o 5:00 wyłączy ;]

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przekroczylismy dzisiaj 1,300,000 kredytow... rzadzimy w skrocie :P niestety moj C2D sie opozni.. zamowilem mobo w sklepie w niemczech.. zanim kupilem pytalem 10 razy czy mobo na magazynie.. mowili ze tak i smiali sie ze mam zamiar wziac 50 sztuk czy co... okazalo sie [ciach!]a ze plyt nie ma i dostawa za miesiac. Kur.. ignoruja moje emaile i rozmowy na skypie, jak zakladam nowych userow to odpowiadaja. Po prostu szmaty a nie sklep :/ 600 zl wtopione na miesiac prawdopodobnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzis dolaczylem do teamu i w zwiazku z tym mam pytanie bo wczesniej bylem w projekcie rosetta i komp liczyl mi probki srednio po 2.5h a w seti probke 67.69 liczy mi 12,985.50 sek tj. ciut ponad 3.5h. To dobrze jak na mojego kompa czy nie? Dodam ze mam optymalizacje.

Z gory dzieki za odpowiedzi

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zaliczyłem zanik napięcia in a few places hehe, o którym przed chwilą się dowiedziałem więc nieco kiepski wynik :angry: .

 

@bhaal

Jak na Twojego kompa wynik jest przyzwoity więc nie masz się czym martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zaliczyłem zanik napięcia in a few places hehe, o którym przed chwilą się dowiedziałem więc nieco kiepski wynik :angry: .

 

@bhaal

Jak na Twojego kompa wynik jest przyzwoity więc nie masz się czym martwić.

Ok dzieki za info :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj da... oj da... tylko Ty cos mowiles ze slabe o/c bedzie? 2,1 Ghz czy cos ala? :/ szkoda bo te procki na defaulcie robia spokojnie 3 Ghz.. :/

słabe jak słabe - max co asrock ma w biosie 7x340 tylko :( może clockgen pomoże jak wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co prawda nie liczę seti z waszą grupą, ale myślę że każdy powinien poczytać na temat sensowności dalszego liczenia tego projektu:

 

http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943.htm....news.tpi.pl%3E

Alicja o tym to ja wiem nie od dzis ;) juz na stary seti classic wysylali jedna probke po 10 razy do ludzi tylko po to zeby "nakarmic" glodny lud :D moze rzeczywiscie powinnismy zmienic projekt... hm nie wiem :) jest z tym troche zabawy ale jakbysmy startowali w jakims nowym projekcie latwiej byloby nam nadrobic straty do innych zespolow ;) a nie wiem w sumie... niektorzy sa przeciw innym projektom.. moze to zbedny konserwatyzm?:P mi tez zal opuszczac projekt bo jestem z nim zwiazany kupe czasu... :]

 

 

EDIT EDIT EDIT

 

A tak teraz pomyslalem... ze moze jestes czlonkiem z ktoregos teamu ktory wlasnie wyprzedzilismy w RAC i chcesz sie pozbyc konkurencji bo jest strach?! :D hahahha :D nowy uzytkownik tak nagle przyszedl na PurePC i pisze nam o sensownosci projektu.. hmhmmm :D :D :D

 

 

EDIT2 EDIT2 EDIT2

 

Description Team zrzeszajacy uzytkownikow portalu PurePC.pl

Web site http://www.purepc.pl

Members (with AND without Credit) 107

Total credit 1,314,088.28

Recent average credit 25,001.34

 

panowie 25 tys rac przekroczone! Gratulacje i tak dalej :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co prawda nie liczę seti z waszą grupą, ale myślę że każdy powinien poczytać na temat sensowności dalszego liczenia tego projektu:

http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943.htm....news.tpi.pl%3E

Mnie tam bangla warto czy nie warto, analogicznie można zapytać: po co dychać skoro jutro może mnie trafić.

Nie mam żadnych z tego doraźnych korzyści i nie biorę na serio, polecam ten sposób innym.

 

BTW musimy mieć RAC w okolicach 50k żeby załatwić szybko resztę, so do the job...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah :D dojda 2 Core 2 Duo to bedzie 4k wiecej :P Raptorek juz odpalil swojego dzikusa co prawda nie na 3,5 Ghz ale zawsze to C2d ;) ja juz moze niedlugo.. mysle ze nast tydzien najpozniej chyba ze pajace z niemiec mi pieniedzy nie odesla :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak teraz pomyslalem... ze moze jestes czlonkiem z ktoregos teamu ktory wlasnie wyprzedzilismy w RAC i chcesz sie pozbyc konkurencji bo jest strach?! :D hahahha :D nowy uzytkownik tak nagle przyszedl na PurePC i pisze nam o sensownosci projektu.. hmhmmm :D :D :D

EDIT2 EDIT2 EDIT2

Następny w tym kraju, który wszędzie widzi układ i snuje przeróżne teorie spiskowe ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alicja

Ciekawe czy jeszcze wejdziesz na to forum, czy to był tylko jednorazowy zament.

 

Nie przekonuja mnie Twoje argumenty bo... się z nimi zgadzam.

Oczywicie że SETI to nie jest metoda na znalezienie obcych, nie ma znaczenia, czy będziemy przerabiać tą samą próbkę 100 raz.

Mnie przekonuje idea wspólnego robienia jakiegoś projektu z ludźmi z forum - nawet bezsensownego. Panuje tu swoista atmosfera. Jeśli ludzie pójdą liczyć co innego to będę liczył razem z nimi. Podejrzewam, że zarejstrowałaś się tylko po to aby zniechęcić nas do liczenia.

 

Powinnaś jednak podejść do sprawy konstruktywnie. Założyć nowy team w jakimś dobrym i sensownym projekcie, przygotować FAQ, zacząć liczyć dla Pure, założyć Temat i przekonać nas do nowego. Możliwe, że sam chętnie bym przesiadł się na coś bardziej realnego.

 

Jest jeszcze jedna sprawa. Dla mnie kredyty SETI są tyle samo warte co np. punkty doświadczenia w Diablo II. Natomiast ludzie są normalnie uzależnieni do takich projektów - żeby zdoby lepszy wynik w SETI inwestują w nowy sprzęt itd.

I TO jest problem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge powiedziec, ze po 1 dniu obecnosi ilosc probek ktore mi sie wyswietlaly w profilu podskoczyla z ok 100 do 150 w tej chwili,

pare wynikow z procka na 2,24ghz:

 

7,079.13 62.15

7,604.97 67.69

7,777.36 67.69

6,747.91 61.08

1,491.05 13.15

1,617.02 19.31

 

a teraz doszlo jeszcze 560mhz ;)

 

 

dla porownania pd@3,75:

11,354.22 68.98

9,693.23 64.45

10,706.27 62.13

2,996.95 18.67

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...