Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No sprzedalem juz wiekszosc bebechow ze starej platformy.. czekam tylko na kupca RAM az sie wycofa z innej aukcji i wezmie odemnie RAM. Dojdzie pare pobran na konto i bede zamawiac... =]

 

na razie doszedl mi pentak D 920 i RAC powinien mi sie ustabilizowac na poziomie 1200.. bo tyle przez ostatnie 3 dni kredytow dziennie robie. Xeon odpadnie na jakis miesiac pozniej ale wroci ;) no a jak przyjdzie Core 2 Duo to 2000 RAC dziennie razem z nim :D ale to tak od 20 wrzesnia dopiero 24/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Web site http://www.purepc.pl

Members (with AND without Credit) 100

Total credit 1,159,302.28

Recent average credit 22,443.26

http://setiathome.berkeley.edu/team_displa...p?teamid=126291

Setka, Panowie. To teraz pora na ćwiartkę przynajmniej :D

 

 

No właśnie, były przecież plany zmasowanej akcji rekrutacyjnej, a coś ucichło w tym temacie... <_<

Statystyki forum

Nasi użytkownicy napisali 2 173 418 postów

Mamy 40 244 zarejestrowanych użytkowników

Niech by chociaż 5% się włączyło, to już by był niesamowity zastrzyk mocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

właśnie dzisiaj zacząłem liczyć. Komp i tak chodzi prawie cały czas, więc co mi szkodzi?!

 

Myślę, że takich userów jak ja jest strasznie dużo na tym forum.

Zresztą niczego nie odkryłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaszczyt setnej osoby odstąpię komuś innemu!

 

Jak się rejestrowałem to równo setka była na stanie.

Jestem 101.

Niech 100 się ujawni!

 

Ps. optymalizacje sse2 (a wszystko chodzi na 3000+ newcastle)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zainstalowałem, zrobiłem konto i nie może sie podłączyć do projektu... lol jak to ustawić?

 

EDIT: ok poradziłem sobie :] jestem w teami i mmój sempek liczy dla was :D

 

EDIT 2: Wesoło poączenie odrzucone ;p za 10 minut się zobaczy czy coś ściągnie...

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowąłem, dołączyłem do rojektu... a teraz myślę jaką otymalizację walnąć... bo obecna paczuszka bedzie liczona 12h... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz? nic nie zamula.. :/ musiales cos zle zrobic.

Hehe, u mnie troche zamula, tzn. np. bestplayera musze przestawiać z normalnego na wysoki prio żebym mógł normalnie oglądać, a po około 20-22h liczenia kończy sie ram i zaczyna po dysku skrobać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, u mnie troche zamula, tzn. np. bestplayera musze przestawiać z normalnego na wysoki prio żebym mógł normalnie oglądać, a po około 20-22h liczenia kończy sie ram i zaczyna po dysku skrobać ;)

Do not believe it!!! Chyba, że masz 128megusów ramu i system =<win2k, pod którym kiedyś też miewałem problemy z wątkami seti, tzn. niby miał najniższy prior, ale przycinało countera ;(.

 

@Saimek

Witamy wszystkich, bo widzę że więcej ludzików przyszło!

Edytowane przez Free'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do not believe it!!! Chyba, że masz 128megusów ramu i system =<win2k, pod którym kiedyś też miewałem problemy z wątkami seti, tzn. niby miał najniższy prior, ale przycinało countera ;(.

No poważnie zamula po jakimś czasie.

 

Mam XP Pro, i 512megsów ramu, wierzyć nie musicie, ja wiem że po około właśnie 20h liczenia komp wymaga reebota bo skrobanie po dysku i zamułki się zaczynają ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przespieszyłem z deczka moją skrzynkę, siedzę na C-M 1.5@2.3 B) . Ciekawy jestem jakie czasy będą. Tymczasowo zapuściłem sp2004, zobaczę jak ze stabilnością i wracam do liczonka :gitarzysta2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poważnie zamula po jakimś czasie.

 

Mam XP Pro, i 512megsów ramu, wierzyć nie musicie, ja wiem że po około właśnie 20h liczenia komp wymaga reebota bo skrobanie po dysku i zamułki się zaczynają ;]

To dziwne, ja nawet jak gram to nie wyłaczam SETI ;) a złóżycie ramu przez probke wynosi około 60MB i sie nie zwieksza w przeciwienstwie do FF :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, ja nawet jak gram to nie wyłaczam SETI ;) a złóżycie ramu przez probke wynosi około 60MB i sie nie zwieksza w przeciwienstwie do FF :D

No ta zalamarzyłem :lol: faktycznie FF, tylko jakoś mi się nie chciało w menadzera zaglądać a jakoś mi się to spostrzezenie zbiegło z tym że zacząłem liczyć seti ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...