Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Core 2 Duo power :D

 

ja juz zamowilem E6400 + p5b deluxe wifi-ap =]

 

mysle ze na poczatku nast tyg bede juz mial w domu.. =] licze na stabilne 8X450 :D a co bedzie to zobaczym :]

Dosc duzo chcesz ;) ale raczej nie powinno byc problemu bo P5B robiło fsb nawet ponad 500 :D

 

@LordFury kiedy przestanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, już od kilku dni nie pobiera mi nowych jednostek do SETI. Ktoś wie o co chodzi?

Co masz w komunikatach?

Być może pomoże ;):

Boincmgr->Activity->Zawsze uruchomione,siec zawsze dostępna;

Boincmgr->Projekty->Allow new tasks;

 

P.S. Chyba jest już wątek z problemami, warto byłoby ten tam przerzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O so chozi? :blink: :?

 

Czemu nie ma mnie na liście teamu? http://setiatwork.com/team/teamstats.cgi?teamid=126291

 

"Andrzej"

 

 

Total credit 5,304.59

Pending credit: 277.21

 

-------------------

 

Już się pojawiłem :)

 

Mam nadzieję, że do końca dnia 6 tysiączków pęknie :banana:

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz w komunikatach?

Być może pomoże ;):

Boincmgr->Activity->Zawsze uruchomione,siec zawsze dostępna;

Boincmgr->Projekty->Allow new tasks;

 

P.S. Chyba jest już wątek z problemami, warto byłoby ten tam przerzucić.

 

Nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna sprawa. Dla mnie kredyty SETI są tyle samo warte co np. punkty doświadczenia w Diablo II. Natomiast ludzie są normalnie uzależnieni do takich projektów - żeby zdoby lepszy wynik w SETI inwestują w nowy sprzęt itd.

No tak... dla mnie tez :D ale jak nabijam doswiadczenie 2 postaciami na raz na 1 konto (dual core) to szybciej mi przysrasta tego doswiadczenia nie? :D :D heheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Total credit 1,402,643.74

Recent average credit 26,226.91

 

Panowie panowie! :D

 

przekroczylismy banke czterysta takze jest dobrze :D recent powyzej 26k kolejny krok na przod... brakuje nam 4-5k i mamy Seti@Home Poland... z tego co obserwuje to ich RAC tez rosnie wiec albo dokladaja kompow albo rosną w siłę jeszcze :] trzeba dac czadu i zlapac 1 miejsce w polsce w RAC =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam złe wieści dla teamu- zamontowałem fanderki obroty na minimum..fajnie cisza wyszedłem na 30 min.wracam a tu nagrzewa gorąca na priocu 78 stopni a z pompki kapie w meijscu prowizorycznego uszclenienia małego przecieku silikonem-wypłukalo go ciepła woda..

 

tak wieć do jutra proc idzie w idle aż pompka nieco przeschnie a potem chyba go mocno odkręce- z 4.8 zrobi sie pewnie ok 4.5 na codzień. Fanderki też nieco rozkrciołem ale kurcze w końcu mi o cisze chodziło to nie będe dawL FANDERA NA MAXA..

 

 

 

a tak w ogole to delta rox i tyle nie taki jakiś zapluty fander : delta na 5v lepiej dmicha niż ten słabeusz na 12 :wink:

 

 

 

sądze jednak,zę takie osłsaabienie taktować jakoś specjalnie nie zmneijszy mocy przerobowych-w końcu to tylko 1 marny celek- to nie to co x2 czy c2d B)

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec,panowie...Nie to,zebym sie chwalil,ale10k padlo :D Biorac pod uwage fakt,ze liczy w sumie tylko venice,bo na sempie dziala brat,ktorego nie jestem w stanie naklonic nawet do zainstalowania optymalizacji,to chyba nie jest tak zle? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wzoraj zapisalem sie do teamu purepc, dwa jajka zawsze sie przydadza :). Jako ze komp chodzi non stop to mam nadzieje ze pomoge w liczeniu. Zaczelo cos mi liczyc w zakladce zadania, mam pytanie kiedy mi zaktualizuja sie dane na serwerze ? Zebym mogl widziec ile juz mam creditsow.

Ustawilem wlasnei na dwa jajka.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ze liczysz ale zainstaluj OPTYMALIZACJE. To podstawa. Bedziesz liczyc o ponad polowe szybciej :]

 

to Twoje konto:

 

http://setiweb.ssl.berkeley.edu/show_user.php?userid=8467095

 

a to Twoje wyniki:

 

http://setiathome.berkeley.edu/results.php?hostid=2626787

 

przeliczyles juz 5 probek ale jeszcze nie dostales kredytow musisz troche poczekac :] wejdz w topic o optymalizacjach tam pisze KROK po KROKU jak zainstalowac optymalizacje. Wez ta pod SSE3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej na moje konto liczą dwa kompy:

 

 

* AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+

* AMD Sempron 2200+ (<-bestia ;) )

 

I mam pytanie: jak skonfigurować każdy z tych kompów oddzielnie? Bo chyba ten Sempron działa na ustawieniach X2

 

Jak rozumiem taki zabytek też pozytywnie wpływa na moje wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam skromną farmę kompów tylko 14 do tego nie wszystkie chodzą 24/7 :(

 

OT Skąd bierzecie kasę na te wypasione kompy??? ;)

praca, praca i praca ;) (na 2 etety :( ) i tak większość kasy ładuje w s13 - kompy teraz poszły w odstawkę :) Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie: jak skonfigurować każdy z tych kompów oddzielnie? Bo chyba ten Sempron działa na ustawieniach X2

 

Jak rozumiem taki zabytek też pozytywnie wpływa na moje wyniki?

pewno kazdy komp to sa kredyty do przodu :D

 

jak chcesz skonfigurowac oddzielnie? jak nie masz jakis specjalnych zyczen co do tego sempa to nie musisz nic robic. Jak cos to sa 3 grupy ustawien work,home,school... dajesz oddzielnie ustawienia i komputery przypisujesz do roznych grup.. ja mam 2 grupy:

 

work - cache 1,5 dnia bo to sa te 2 servery co licza 24/7 i sporo jednostek dziennie takze w razie awarii chce zeby mialy troche wiecej unitow

 

i home - komp w domu on nie liczyl 24/7 i nie stracilbym duzo dlatego ma cache 0,5 days :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty masz lapa sprzedaj go to tez bedziesz mial na C2D :P

Sprzedałem stacjonarkę na rzecz lapa, bo miejsca nie mam, ciszy potrzebuję i lżejsze hehe, no i raczej wyemigruje z tego padołu na dobre.

 

Też pracuję ale nie będę ładował kasy w kompa przecież (chociaż jakiś czas temu tylko to robiłem;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...