Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

hej czy pogram sobie na wykręconym gf 6600 128ram ??, czy będzie cieło ?? , a jak by poszło na gf 7600gs 256mb ??

Anniversary ma troszkę lepszą grafikę niż Legend w trybie CurrentGen więc myślę, że na GF6600 pograsz sobie płynnie w 1024x768 z wszystkim efektami ( bo nie będzie NextGena ), natomiast na GF7600 spokojnie zagrasz w 1280x1024. Bynajmniej tak u mnie chodziło rok temu, kiedy jeszcze byłem posiadaczem GF6600 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

next gen jest w nowy TR ale nie mówią o tym bo to już żadna rewelacja podrostu grafa lepsza

Hahahaha, dobre :lol: Widziałeś chłopie screeny z wersji PC ? Chyba raczej nie, bo grafa jest troszkę lepsza niż na PS2 :) Eidos sam to potwierdził tłumacząc się, że NextGen na PC był dodatekiem ( bardzo dziurawym ale zawsze był ) z wersji konsolowej X360, a jako, że gra nie powstaje na niego nie będą specjalnie tworzyć nowych modeli.

 

EDIT: Przykładowy screen z wersji pecetowej <<<KLIK>>>

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL Ty chyba żartujesz ? :lol: Widziałeś kiedykolwiek Tomb Raider Legend na X360 albo chociaż na PC w trybie Next Generation ?

Dla porównania nextgenowa grafika w Legend <<<KLIK>>> i przestarzała grafika w Anniversary <<<KLIK>>>. Dostrzegasz różnice chociażby w marnej jakości tekstur ? Już nie wspominając o geomterii modeli :-|

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Kilka slow sprostowan. U mnie z karta 8800gts legenda chodzi plynniutko w 1280x1024 z next genem i grafika jest ladniejsza od tej z xboxa 360. Bez next gena rzeczywiscie niewiele jest lepszaod tej na PS2, natomiast patrzac na anniverasary jestem pod wrazeniem grafiki na peceta. Nie dosc, ze bez next gena to jeszcze conajmniej na poziomie legendy z next gena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki poziom NextGena? Przecież tu nie ma co porównywać! To dwie różne generacje grafiki. NG jest milion razy lepszy od tej z Anniversary i tu nie ma co się sprzeczać! Przestańcie już żartować z tymi porównaniami bo ktoś pomyśli, że mówicie na serio. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki poziom NextGena? Przecież tu nie ma co porównywać! To dwie różne generacje grafiki. NG jest milion razy lepszy od tej z Anniversary i tu nie ma co się sprzeczać! Przestańcie już żartować z tymi porównaniami bo ktoś pomyśli, że mówicie na serio. :)

Popieram w 100%. Co do Legend na X360 to wersja konsolowa jest dużo lepsza chociażby z tego względu, że nie ma żadnych błędów typu brak tekstur, kamieni przez które można przechodzić, czy błyszczącej twarzy Lary jak po tonie make-up'u. Poza tym na Xbox 360 Lara bardzo mocno brudzi się i moczy, a na PC nie więc chyba teraz wiadome co jest lepsze. Jedyną wadą grafy na XO jest to, że jest słabsze filtrowanie anizotropowe. Ale skończmy już dyskusję o Legend, bo to zdaje się temat o "Rocznicy". Na jakimś forum wyczytałem, że polska premiera planowana jest na 6 czerwca ale to pewnie nieprawda.

 

EDIT: laeskrad - widzę, że kłócisz się na każdym forum ( m.in. WOTR ) :) Może Ty po prostu masz problemy ze wzrokiem ( bez obrazy ), bo jak dla mnie Anniversary wygląda słabo nawet jak na pixel shaders 2.0, a ty dostrzegasz tam wyciśnięte na max PS3.0. WTF ?

 

EDIT 2: Devil - jeżeli nie 6 czerwca to przypuszczam, że do końca miesiąca powinni się wyrobić. Niestety to kochana Cenega i przypadkowo może wydać grę pozbawioną oprawy graficznej, tak jak to było z Legendą.

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale shadery chyba posiada. Jak nie 3.0 to chociaż 2.0. Nie widzę w tym sensu, by się teraz cofać. Jak dla mnie będzie troszkę lipnie jak wydadzą grę bez nextgena. Przecież to wygląda jak DX 8.1 ,a nie 9.0c :| Jak już remake to pełną gębą. <_<

 

 

edit. jak nie 6.06 to który ? Nawet mnie nie strasz odleglejszą datą :|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=220...der+Anniversary Filmik z calego dema. UWAGA - SPOILERY (powrocil stary dobry dzwiek sekretow :D)

Podobno demo będzie z poziomu Lost Valley. BTW zauważyliście, że warkocz Lary w głównym menu zachowuje się troszkę dziwnie ? W pewnym momencie staje pionowo :lol: BTW polska premiera ma odbyć się 8 czerwca i gra będzie sprzedawana w dwóch wersjach ( kolekcjonerskiej oraz zwykłej ). Wersja pecetowa będzie spolszczona, natomiast konsolowa zapowiadana jest w wersji oryginalnej. Dodatkowo Eidos potwierdził wydanie Anniversary na Nintendo Wii. Sterowanie może być ciekawe ale wolałbym wersję na X360 z dużo lepszą oprawą graficzną, no ale cóż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer przedstawiający Atlantydę <<KLIK>>

 

EDIT: Cenega potwierdziła datę wydania polskiej wersji Anniversary. Będzie to 8 czerwca, a cena gry wynosić ma 129,90zł :) Myślę, że to dobra kwota za wydanie trzypłytowe.

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest dla mnie jedno... ciągle ktoś mówi, że grafika jakabyle, marne tekstury i wogóle jak na dzisiejsze czasy to nie da się na to patrzeć bo to poziom PS2... zastanówcie się Panowie... i Panie, czy to o grafikę chodziło w kolejnych częściach...

 

Wszystkim młodym ludziom, nie pamiętającym czasów jednomegowych kart grafiki, a odwiedzającym to forum polecam przed premierą TR:A zagrać w pierwszą część.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest dla mnie jedno... ciągle ktoś mówi, że grafika jakabyle, marne tekstury i wogóle jak na dzisiejsze czasy to nie da się na to patrzeć bo to poziom PS2... zastanówcie się Panowie... i Panie, czy to o grafikę chodziło w kolejnych częściach...

 

Wszystkim młodym ludziom, nie pamiętającym czasów jednomegowych kart grafiki, a odwiedzającym to forum polecam przed premierą TR:A zagrać w pierwszą część.

 

Pozdrawiam.

pół biedy gdyby chociaż wymagania pozostały constans bądź też były adekwatne do zmian w grafie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co będzie wchodziło w skład tych 3 płyt??. Bo napewno nie sama gra.

- Tomb Raider Anniversary

- Film dokumentalny "The Tomb Raider Story" opowiadający historię serii

- Galeria artworków i trailerów ze wszystkich wydanych dotąd części gry

- soundtrack składający się z utworów z TRA i TRL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla maniaków serii to fajna gratka, takie wydanie 3 płytowe ale dla zwykłego użytkownika, to tylko niepotrzebny dodatek, podnoszący koszt gry.

Taki zestaw powinien kosztować z 80zł, zwłaszcza że jakby nie było jest to odgrzewany kotlet w nowej oprawie.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Well, zawsze możesz kupić wersję zwykłą za 99,90zł :) Mi tam te dodatki do szczęścia nie są potrzebne, ważne aby gra była dobra. BTW mam nadzieję, że Cenega nie skopie tłumaczenia. Teraz mają tylko tydzień na tłumaczenie ( chyba, że dostaną grę przed premierą w Europie ) i obawiam się, że wyjdzie to jeszcze gorzej niż w przypadku Legend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wersja kinowa (napisy ) to przeboleje te kiepskie tłumaczenie. Gorzej jakby głos podkładali. Paweł wiesz może jakie ma być to spolszczenie. Dialogi czy tekst ? Cena za te 3 płyty całkiem znośna ale nie zapominajmy że to odgrzewany kotlet. Może i ma ładniejszą oprawę ,Lara została wzbogacona o nowe ruchy ,a raczej te z Legend. Do tego dojdą pomieszczenia pełne przeszkód między tymi już nam znanymi z oryginału ,ale historia jest ta sama. Także grywalność owszem ,ale nic po za tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie będzie kinowe tak jak w przypadku Legend ( potwierdzone ). Raczej głosu nie miałby kto podkładać :lol: Dobrze byłoby gdyby była możliwość włączenia oryginalnych napisów, ale wątpię, bo w TRL wycięto je :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chociażby dlatego, że jak teksty będą tak sztywno przetłumaczone jak w Legend to podziękuję i wolę włączyć sobie angielskie. Z mowy nie wszystko zrozumiem więc napisy to taka podpora :) <<KLIK>> <- skan z ciekawym screenem. Teraz już wiemy jakie to "Suggestive Themes" występują w Anniversary :lol:

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...