Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie poziomy z wersji oryginalnej znajdą się w grze, czy tylko niektóre a resztę uzupełnią zupełnie nowe??

 

Najważniejsze elementy/motywy znajdą się w grze. Tylko te mniej ważne zostały wycięte. Czyli większość korytarzy etc. zostało zastąpione czym innym ,a te wnoszące coś do gry nieco zmienione. Na pewno Atlantyda będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardzie obawiam się że gra będzie bardzo prosta i krótka.

Będzie na pewno dłuższa od Legend i ponoć ( według Crystal Dynamics ) nie będzie tak liniowa. Nie wiem czy widziałeś gameplay'e, trailery itp, na których widać, że nie będzie to samo chodzenie, skakanie i strzelanie jak w przypadku TRL, a będą także zagadki i ciekawe zręcznościówki. Dla nas Legenda jest prosta ale CD zdaje się robią grę nie tylko dla "starych wyjadaczy" ale próbują zainteresować Tombem także nowych, młodych graczy. Dlatego nowe gry z serii TR raczej nie będą tak wybitnie trudne jak te pierwszej generacji. Teraz po prostu liczy się co innego. Jednak myślę, że będzie dobrze. Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, że w Anniversary będzie poziom trudności "Tomb Raider" ( dla starych fanów ), w którym interaktywne elementy nie będą pobłyskiwać, i będzie możliwość wyłączenia/włączenia autograb'u ? Croft Manor będzie dostępne dopiero po ukończeniu całej gry ( bynajmniej tak było w becie na PS2 ), a w nim jak zauważyłem na screenie ( nie mogę go teraz znaleźć )
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
znajdują się te słynne skrzynki tam, gdzie w Legend był pokój Zipa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum Nvision, użytkownicy pisali, że gre można przejsć w niespełna 4 godziny :? ,mam nadzieję, że to nie jest prawda :angry:

 

a w ogóle to przecież nie było premiery, jest wersja tlko dla recenzentów, oby była to tylko jakaś marna beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum Nvision, użytkownicy pisali, że gre można przejsć w niespełna 4 godziny :? ,mam nadzieję, że to nie jest prawda :angry:

 

a w ogóle to przecież nie było premiery, jest wersja tlko dla recenzentów, oby była to tylko jakaś marna beta

nadzieja umiera ostatnia :-P [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Troche sie zmienilo od TR1. Wszystko jest w zupelnie innych miejscach.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Teraz walcze z tyranozaurem. Poczatkowo wystarczylo tylko naciskac strzalki w cutscenkach (w taki sam sposob jak w TR Legend) a teraz jest naprawde niewesolo :P Co jakis czas pojawiaja mi sie 4 strzalki i nie wiem za bardzo jak wtedy uzyc spowolnienia czasu, ale napewno cos musze go uzyc i cos wtedy zrobic bo zbyt wolno energia mu schodzi.

Chyba zrobie sobie przerwe, ale jutro dalej kontynuuje przygode :) Powiem tylko jedno - naprawde warto bylo czekac

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak następuje zwolnienie naciśnij kierunek+SHIFT, wtedy włączy się tzw. Adrenaline Mode (coś ala Bullet Time), wtedy zobaczysz celownik (na szaro), namierza on się automatyczne, czekasz chwilę aż zapali się na czerwono i tylko wtedy oddawaj strzał, "płotki" po takim strzale padają od razu martwe, a na bossa jednak trzeba troszkę więcej ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
walcząc z tyranozaurem szykując się do adrenaline mode ustawiaj się plecami do takich wielkich kolców, t-rex 3 razy się na nie nadzieje i padnie (no prawie, na koniec jest sekwencja strzałek) :)

 

/edit/

cholender, kolejny level i przegapiłem już 2 relikt (artefakty mam jak dotąd wszystkie), w 1 lvl'u wiem gdzie on jest, ale nie potrafię po niego wejść, natomiast drugiego nawet już nie widziałem :P na 2 możliwe 2 przegapione :|

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Ja w 1 levelu znalazlem 3, ale w drugim nie znalazlem tego jednego :) Jankes, juz to zdazylem rozgryzc (troche mi pomogl filmik na youtube :P) ale i tak dzieki :) Teraz juz serio czas mykac :)

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 1 levelu znalazlem 3, ale w drugim nie znalazlem tego jednego :) Jankes, juz to zdazylem rozgryzc (troche mi pomogl filmik na youtube :P) ale i tak dzieki :) Teraz juz serio czas mykac :)

Ja podobnie mam 3 w pierwszym, w drugim nic. Nie mam także relikwii. Teraz zaczynam The Lost Valey. Bardzo fajnie gra się bez podpowiedzi i z manualgrabe'm, choć na początku trudno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na szybko:

Grafika - gorzej niż w TR:L. Chociaż dodali np blura, którego w TR:L nie było ;]

Szybkość działania - na 7300GT na starcie miałem 120 FPS w 1280x1024 + AAx4 + Anizo x16 (wymuszone w sterach), także posiadacze kart lepszych nie mają się co martwić.

In plus - menu wyboru broni itd, rozwiązane tak jak w poprzednich starych TR :mrgreen:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja to beta :wink: Posiada jeszcze drobne bugi i nie jest do końca zoptymalizowana. Grafika moim zdaniem jest sporo lepsza niż w TRL bez Next Generation. Sterowanie jest dobre, manual-grab daje niezłą frajdę, blur robi ciekawy efekt, a Adrenalina Mode zwłaszcza w walce z T-Rex'em wypada świetnie. Co do T-Rex'a to wydaje mi się, że nie będzie zbyt kolorowo. Palce już mi odpadają, a max zabrałem mu 1/4 życia. Przeciwnicy na hardzie są dużo bardziej wymagający niż w Legend, a dinozaury potrafią nieźle zmęczyć palce. Trzeba robić bardzo dużo uników, skoków i różnych cudów żeby uniknąć ciosów :D Ta gra będzie kolejnym hitem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia czy trzeba ten cholerny dom lary przechodzic wrrrr

 

na samym poczatku mozna zaczac od pierwszego lvlu czy trzeba sie tam meczyc :(

 

i mam pytanie jak urzywac tego lassa czy tam liny aby sie tak ladnie bujac ??

nie garlem w legend tylko w TR1 i 2 wiec prosze o wyrozumialosc

Edytowane przez janekbossko84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia czy trzeba ten cholerny dom lary przechodzic wrrrr

 

na samym poczatku mozna zaczac od pierwszego lvlu czy trzeba sie tam meczyc :(

to jest bug jak odpalisz dom lary to potem nie można zacząć nowej gry, wiec trzeba założyć nowy profil w grze i wziac new game i wsio bedzie cacy

 

 

pare fotek z gry

 

http://www.keepmyfile.com/image/2c143a1609305

 

http://www.keepmyfile.com/image/85d5571609311

 

http://www.keepmyfile.com/image/22b3081609304

 

http://www.keepmyfile.com/image/21e7dd1609303

 

http://www.keepmyfile.com/image/9dc05d1609302

 

http://www.keepmyfile.com/image/18689b1609301

 

http://www.keepmyfile.com/image/fc73ed1609300

 

http://www.keepmyfile.com/image/1e92e61609299

 

http://www.keepmyfile.com/image/d2be9e1609298

 

http://www.keepmyfile.com/image/84b46b1609297

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Jestem na 99% pewny że to nie jest pełna wersja. Bug z domem Lary najlepiej o tym świadczy. Pozatym jest masa innych małych błędów i silnik gry napewno też nie jest zoptymalizowany.

Jakby byl niezoptymalizowany to by tak dobrze nie chodzilo na 7300gt :P

Teraz inna sprawa a wlasciwie trzy, z czego ta ostatnia najistotniejsza:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

1) W levelu Tomb of Qualopec w miejscu, gdzie spadam do wilkow, jest bloczek, ktory wysuwam zebym mogl sie dostac na (nazwijmy to) kolumienki zwisajace z sufitu :P Jak skrzynie zepchne na dol to juz tego nie przejde bo tylko z niej da sie tam skoczyc. Czy jest jakis inny sposob by sie wtedy tam dostac bo skrzynki juz na gore nie wciagne spowrotem

2) W tym samym levelu jest sikret praktycznie na samym poczatku, tyle, ze jest on praktycznie na gornych polkach. Komus sie moze udalo tam dostac ? :) Podejrzewam, ze da sie go wziac dopiero po zabraniu scionu i powrotu do tego miejsca, ale pozniej tez nie zauwazylem jakiegos ulatwienia, dzieki ktoremu moge sie tam dostac :P

3) Jestem W St. Fancis Folly w pomieszczeniu z basenem (dostalem sie tam przez maly basenik, do ktorego doszedlem przez brame, na ktora musialem wskoczyc po przesunieciu dzwignii). Odsunalem bloczek, ktory zalal pomieszczenie jeszcze bardziej niz bylo zalane dzieki czemu przesunalem podwodna dzwignie. Z podlogi wyleciala mikrotratwa, ktora blokuje kolumna. Ta tratwa odslonila podwodne przejscie, ale jest ono jeszcze zaryglowane kratka (chyba stad to wylecialo :P) Ten bloczek, ktory spowodowal, ze pomieszczenie bardziej sie zalawo woda nie mozna mozna wrzucic do wody. Po przeciwnej stronie jest jeden bloczek, z ktorym jedynie co moge zrobic to praktycznie wrzucic do wody, co tez uczynilem. Bloczek sobie poprostu poplynal na dno :P Jest tam tez obok bloczku powodujacego zalanie wody z prawej strony mozliwe wejscie na gore, ale nie moge tam doskoczyc, nawet z tego bloczku. Ktos wie co teraz ??

 

Edit - ok punkt 3 okazal sie arcy banalny :)

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Sorry ale dla mnie ta gra to kompletna porażka. Równie dobrze mogłaby się nazywać Tomb Raider:Legend 2. Co za kretyn umieścił w tej grze bullet time. To nie jest Matrix do cholery. Czy programistom naprawdę już naprawdę skończyły się pomysły??. Gdzie się podziały flary??. Czemu nie ma efektu oświetlenia podczas strzelania z pistoletu??. Jak wykonać skok z równoczesnym odwróceniem się w stronę przeciwnika??. Takich rzeczy można wymienić pełno.Już nie wspomnę o durnym systemie checkpointów. Liczyłem na PRAWDZIWY remake Tomb Raidera w nowej oprawie graficzno-muzycznej a otrzymałem drugą część TR:L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Sorry ale dla mnie ta gra to kompletna porażka. Równie dobrze mogłaby się nazywać Tomb Raider:Legend 2. Co za kretyn umieścił w tej grze bullet time. To nie jest Matrix do cholery. Czy programistom naprawdę już naprawdę skończyły się pomysły??. Gdzie się podziały flary??. Czemu nie ma efektu oświetlenia podczas strzelania z pistoletu??. Jak wykonać skok z równoczesnym odwróceniem się w stronę przeciwnika??. Takich rzeczy można wymienić pełno.Już nie wspomnę o durnym systemie checkpointów. Liczyłem na PRAWDZIWY remake Tomb Raidera w nowej oprawie graficzno-muzycznej a otrzymałem drugą część TR:L.

Dla mnie ta czesc jest bardzo udana i swietnie mi sie w nia gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta czesc jest bardzo udana i swietnie mi sie w nia gra :)

 

Ty lepiej uświadom sobie że to jest BETA. Sam jestem tego pewien i już na paru zagranicznych forach też ludzie tak twierdzą. Czekać tylko na jakieś potwierdzenie od Crystal Dynamics że to nie kompletna wersja.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...