Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ale dla mnie ta gra to kompletna porażka. Równie dobrze mogłaby się nazywać Tomb Raider:Legend 2. Co za kretyn umieścił w tej grze bullet time. To nie jest Matrix do cholery. Czy programistom naprawdę już naprawdę skończyły się pomysły??. Gdzie się podziały flary??. Czemu nie ma efektu oświetlenia podczas strzelania z pistoletu??. Jak wykonać skok z równoczesnym odwróceniem się w stronę przeciwnika??. Takich rzeczy można wymienić pełno.Już nie wspomnę o durnym systemie checkpointów. Liczyłem na PRAWDZIWY remake Tomb Raidera w nowej oprawie graficzno-muzycznej a otrzymałem drugą część TR:L.

Tylko gdzie ten next-gen ? :unsure: :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale dla mnie ta gra to kompletna porażka. Równie dobrze mogłaby się nazywać Tomb Raider:Legend 2. Co za kretyn umieścił w tej grze bullet time. To nie jest Matrix do cholery. Czy programistom naprawdę już naprawdę skończyły się pomysły??. Gdzie się podziały flary??. Czemu nie ma efektu oświetlenia podczas strzelania z pistoletu??. Jak wykonać skok z równoczesnym odwróceniem się w stronę przeciwnika??. Takich rzeczy można wymienić pełno.Już nie wspomnę o durnym systemie checkpointów. Liczyłem na PRAWDZIWY remake Tomb Raidera w nowej oprawie graficzno-muzycznej a otrzymałem drugą część TR:L.

Hmmm czy ty grałeś w TR1 ? :-| To po pierwsze, a po drugie gdzie ci to Legend przypomina ? Są nowe animacje, bardziej rzeczywiste, jest całkiem inny klimat, inteligencja przeciwników jest na wyższym poziomie, jest nowe, urozmaicone sterowanie ( kocham manual-graba ), a co do Bullet Time'u to nie ma tu nic takiego. Jest Adrenalina Mode i znacznie różni się od Bulletu :) Checkpointy są z tego względu, że gra pierwotnie przygotowywana była na PS2. A ruchy które wymieniłeś są raczej zbędne i za bardzo nierealistyczne. BTW bardzo podoba mi się, że podczas końcówki życia słychać bicie serca Lary.

 

Co do tego sekretu, to możliwe, że jest to Scion, ale w podsumowaniu levelu pisze "Relic" więc napisałem relikwia.

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Jestem juz w Coliseun :) Wlasnie przeszedlem arene. Powiem Wam, ze St. Fancis Folly to naprawde bardzo trudny uklad i przechodzilem go ok 2H min. Pewnie dlatego, ze sie troche bawilem i szukalem sekretow (swoja droga znalazlem tam 5 na 6), ale nie zmienia to faktu, ze gra napewno jest dluzsza od TR1 :) Brawa dla Crystal Dynamics :) Teraz musze zalatwic pare spraw, ale wieczorem powrot do swiata TR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było w becie na PS2 ( według redaktorów ), ale na PC dostępny jest od razu :) Co do długości gry to bardzo się cieszę, że Crystalsi zrozumieli swój błąd i postarali się o dłuższą rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi Wam płynnie bo mi w niektórych momentach tak zwalnia i zacina że szkoda gadać???

 

Athlon 2600Mhz,2GB Ram,Geforce 7900GS 512MB 540/1500

 

TR:Legend NextGen chodził mi chyba lepiej......

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Gra chodzi Wam płynnie bo mi w niektórych momentach tak zwalnia i zacina że szkoda gadać???

 

Athlon 2600Mhz,2GB Ram,Geforce 7900GS 512MB 540/1500

 

TR:Legend NextGen chodził mi chyba lepiej......

Mi tam chyba nie spada ponizej 80 klatek :P Chociaz nie wiem bo nie mierze frapsem. Ktos powiedzial, ze przejscie gry zajmie 4H, ja gram juz chyba z 6 a jestem dopiero w 6 levelu :) Trudno powiedziec, czas mija ostro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

popatrz na drzwi dalej. Masz zaznaczone kropki na rysunku w ktore musisz strzelic z manuala. Ten panel jest tylko do resetowania kropek jakbys sie pomylil

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz :P

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
idź dalej i na ścianie zobaczysz podobną płaskorzeźbę, ma ona zaznaczone pewne punkty, odwzoruj to na tej płaskorzeźbie ze screena strzelając w odpowiednie punkty (najpierw je zgaś wchodząc na przycisk)

 

/edit/ uprzedziłeś mnie laeskrad :)

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

edit/ uprzedziłeś mnie laeskrad :)

Przeszedles juz ten level ? :) Jak tak to czy znalazles 6 sekretow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu mam problem wskakuje na bramę i za cholerę lara nie może sie złapać tej wnęki okiennej

 

http://www.keepmyfile.com/image/29164a1610193

wiele osób ma tu problem, mnie też się to przytrafiło

a jak ja sobie poradziłem? po prostu zrobiłem SAVE, dałem LOAD i po tym Lara już łapała się tej krawędzi, nie wiem co mogę jeszcze napisać, bo nic specjalnego nie robiłem

może staraj się minimalnie wsunąć ten blok kamienny pod kratę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi Wam płynnie bo mi w niektórych momentach tak zwalnia i zacina że szkoda gadać???

 

Athlon 2600Mhz,2GB Ram,Geforce 7900GS 512MB 540/1500

 

TR:Legend NextGen chodził mi chyba lepiej......

Musisz coś mieć z systemem albo ze sterami nie tak ... u mnie 1280x1024 + 8xS AA + 16AF i nie schodzi poniżej 40FPS (przeważnie koło 50-90 chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu, mój pierwszy relikt :P

 

Dołączona grafika

 

imo proste to było :-)

 

rzut okiem na tą lokację ;)

 

Dołączona grafika

 

ogólnie świetna gierka :wink:

 

bardzo fajny efekt :-)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol i kupa nic nie daje zapisałem z loadowalem i jest jeszcze gorzej, bo jak użyję dźwigni to nie odbija do góry i nawet krata nie sie nie podnosi

Buuu to musisz poczekać na pełną wersję pozbawioną bug'ów. Ja zauważyłem, że w The Lost Valley nie można wziąć jednego sekretu, bo z jednej strony stoi jakieś coś, a z góry nie da rady, bo Lara zamiast spuścić się na krawędź robi dziwną pozycję i spada :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Depth of field bardzo spowalnia mi grę. Jak to wyłączę to gra zapierdziela jak szalona.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Cieniutki ten tomb raider.

Młodyś i nie wiesz co dobre :P :D

Buuu to musisz poczekać na pełną wersję pozbawioną bug'ów. Ja zauważyłem, że w The Lost Valley nie można wziąć jednego sekretu, bo z jednej strony stoi jakieś coś, a z góry nie da rady, bo Lara zamiast spuścić się na krawędź robi dziwną pozycję i spada :lol:

To dziwne, bo ja wzialem wszystkie w LV i nie mialem zadnych klopotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

W tej chwili koncze Palace Midas i gierka miazdzy coraz bardziej. Mam natomiast coraz wieksze problemy ze znalezieniem sekretow a reliktu to juz w ogolwe nie pamietam , bym znalazl :P Jako fan TR - cieniutko. Bede musial zagrac w to potem drugi raz bez mozliwosci przegapienia czego kolwiek

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...