Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Tomb Raider: Anniversary Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie będzie NextGena i informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez przedstawiciela Eidos. Powodem tejże decyzji jest fakt, iż tryb ten był z wersji gry na X'a Three Sixty i był to pewnego rodzaju bonus dla pecetowych graczy. Mi się wydaje, że po prostu nie chce im się go robić, bo przecież trzeba by zrobić nowe modele i lepsze tekstury <_< Skoro nie ma na razie ani jednego screena z wersji "na kompa" tzn, że konwersja jeszcze trwa więc gdyby mięli zrobić NG to premiera gry przesunęłaby się o dobre kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej miesięcy. Dobra jest i taka zwykła wersja.Liczy się grywalność w tej grze,która z pewnością będzie na wysokim poziomie. Wreszcie od czasu Resident Evil 4 zagram w coś z prawdziwą przyjemnością :P Hmm mam nadzieję że cena nie będzie przekraczała 100 PLN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG premiera przesunięta :blink: W najnowszym, trzecim trailerze LOOK widzimy piękny napis COMING JUNE 2007. Z jednej strony to lepiej, bo w czerwcu kończy się rok szkolny ale z drugiej strony boję się, że sytuacja z przesuwaną premierą AOD powtórzy się i dostaniemy coś niedokończonego <_< Oby Anniversary było równie dobrze dopracowane jak Legend albo jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Genialne to będzie ale powiedzcie mi skąd oni mają tą gre żeby sobie tak bezproblemowo filmy robić i wrzucać na jutjuba :) ?

 

Pamietam ze jak gralem w TRL to bylo kilka dni wyrwanych z zycia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG premiera przesunięta :blink: W najnowszym, trzecim trailerze LOOK widzimy piękny napis COMING JUNE 2007. Z jednej strony to lepiej, bo w czerwcu kończy się rok szkolny ale z drugiej strony boję się, że sytuacja z przesuwaną premierą AOD powtórzy się i dostaniemy coś niedokończonego <_< Oby Anniversary było równie dobrze dopracowane jak Legend albo jeszcze lepiej.

:-| :-| No nic trzeba będzie poczekać. Ale może to i dobrze ,bo akurat na wakacje ,gdzie roboty i tak mam mniej, to mam więcej czasu na granie :P Ja już przestałem oglądać nowe trailery. Za bardzo się nie cierpliwie do premiery. Od dawna na nic tak nie czekałem. Nawet na Residenta 4 na PC ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lionheart

Mnie to nie przeszkadza, będę akurat po egzaminach końcowych na studiach, więc skończy się ślęczenie nad nauką. Okres przedwakacyjny jest najlepszy, gorzej by było gdyby wypuścili grę po wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynoszę dobre wiadomości :) Otóż premiera Anniversary w Europie odbędzie się jednak 25 maja. Ostatnie trailery były materiałami promującymi TRA w USA, gdzie premiera odbędzie się tydzień później. Stąd napis COMING JUNE 2007 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynoszę dobre wiadomości :) Otóż premiera Anniversary w Europie odbędzie się jednak 25 maja. Ostatnie trailery były materiałami promującymi TRA w USA, gdzie premiera odbędzie się tydzień później. Stąd napis COMING JUNE 2007 :lol:

no to juz 1 miesiac pozostał - w koncu bedzie mozna w cos porzadnego pograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynoszę dobre wiadomości :) Otóż premiera Anniversary w Europie odbędzie się jednak 25 maja. Ostatnie trailery były materiałami promującymi TRA w USA, gdzie premiera odbędzie się tydzień później. Stąd napis COMING JUNE 2007 :lol:

Hehe, w moje imieniny :lol: Już wiem co dostanę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa recenzja. Totalnie zaostrzyła mi apetyt na TRA i uspokoiła moje pewne wątpliwości. Nawet ustawiłem sobie licznik na sidebarze odliczający dni do premiery Anniversary :lol:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
<<TUTAJ>> jest ciekawy gameplay prezentujący Croft Manor, które oczywiście tak jak było mówione jest przeróbką tego z Legend. Moim zdaniem jest to udany "remake" domku panny Croft. Zaciekawił mnie basen, który dopiero jest w trakcie budowy. No i wreszcie doczekaliśmy się możliwości wyjścia na zewnątrz do ogrodu, który IMHO prezentuje się fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

garść nowych screenów

 

dla mnie bomba, kasa już odłożona i tylko czekać na premiere :mrgreen:

nie bomba... Lara ma za małe krągłości... oczywiście chodzi mi o model, za mało polygonów :razz:

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, grafa nie jest jakos specjalnie przekombinowana. Jak dla mnie to pojdzie ładnie nawet na radziu9600.

 

Ja tam pluskacz po cichu liczę że wydadzą z czasem patcha z next-genem. :P

 

Ostatnio tak na spokojnie znów zagrałem w TR:Legend i przyjrzałem się grafice. Wcześniej byłem zafascynowany samą grą i tak nie dostrzegałem szczegółów ,a teraz widzę ,że grafika może śmiało powalczyć z tą w Oblivionie. Przyjrzyjcie się w Croft Manor ,wygląda to pięknie. Takich tekstur to ja nie widziałem w żadnej grze prócz Obliviona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zaopatrzyłem się w Legend na X360 i muszę powiedzieć, że tam grafika robi jeszcze większe wrażenie niż na PC. No i przede wszystkim nie ma tych śmiesznych błędów graficznych, które wyszły po konwersji. Mam nadzieję, że w TRA nie będzie boskich kamieni przez które Lara może przejść i kilku przezroczystych tekstur czy innych cudów tak jak to było w pecetowym NextGenie, bo przecież Anniversary to także konwersja z konsoli :wink: Grafika moim zdaniem cofnęła się sporo w rozwoju i jest zaledwie troszkę lepsza od tej podstawowej z rocznej już Legendy. Gra będzie na pewno bardzo dobra i nadrobi wszystko odświeżoną, dużo ciekawszą fabułą i zagadkami. Mam nadzieję, że przestarzała już trochę oprawa graficzna nie będzie wpływała niekorzystnie na ocenę gry. BTW według nieoficjalnych źródeł Anniversary w polskiej wersji językowej zostanie wydana 1 czerwca czyli tydzień po premierze w Europie i tydzień przed premierą w USA, więc chyba tym razem Cenega wzięła się solidnie za lokalizację. Co do ceny to doszły mnie słuchy, iż gra będzie kosztować 99,90zł ( of course wydanie z trzema płytami ). Whoooa nieźle się rozpisałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 PLN to nie tak dużo. Lokacje które dodali pomiędzy te kluczowe jakie były w oryginale i troszkę zmian jak poziom z trybikami i wodospadem tylko pozytywnie wpłynie na gameplay. Pytanie tylko czy nie za dużo pomieszczeń /lokacji wycieli z oryginału... Oby gra była tak długa albo dłuższa od TR1. Tomb Raider Legend ma poważna wadę. Jest krótki moim zdaniem. Co to jest 8 ,a w zasadzie 7 (Bolivia z Amandą się raczej zalicza jako Boss) poziomów ,które są dość krótkie. Nie ma tego chodzenia od dźwigni do dźwigni jak w poprzednich tomb raiderach ,gdzie poziom nawet po 30 minut się przełaziło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bomba... Lara ma za małe krągłości... oczywiście chodzi mi o model, za mało polygonów :razz:

Nareszcie zaczyna wygldać normalnie :wink:

 

Mi się akurat podoba taka :)

 

Po wyłączeniu AA i Depth of Field można spokojnie grać na porządnie wykręconym GF FX5200 64RAM 128bit w 1024x768. Więc silnik w trybie non-nextgen pracuje bardzo dobrze, a grafika i tak jest bardzo ładna i całkiem szczegółowa :)

 

A co do TRA to będą też inne ciuszki dla Lary :)

 

There will also be unlockable outfits including 'Bacon' Lara, the catsuit from Tomb Raider 3 and Tomb Raider Chronicles and the Tomb Raider II SOLA wetsuit. The original polygon model of Lara will also be unlockable after completing the game.

SOLA i cat suit - mniam :wink:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejska premiera została przesunięta z 25 maja na 1 czerwca 2007. Fakt ten potwierdził włoski przedstawiciel Eidosa :-| Przypuszczam, iż powodem takich działań jest niedopracowana konwersja na PC. Obym się mylił i obyśmy dostali dobrze dopracowany produkt. Jest jeszcze druga zła wiadomość. Otóż cena wydania kolekcjonerskiego nie będzie wynosić 99,90zł, a około 165zł :-| To było zbyt piękne żeby było prawdziwe

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega przegina jak zwykle z ceną. Na gry-online widnieje data 1 czerwca ,więc to już na 100% ,bo zdaję się był tam 25.05.Myślałem, że sobie zagram za te 2 tygodnie . Co do ceny to panowie z Cenegi po ilości sprzedanych sztuk ,szybko się zorientują, że cena IMO za duża i ja może obniżą. Oby jak najszybciej. Gra zapowiada się znakomicie ale nie za taką cenę!.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...