Skocz do zawartości
maydayq

Chłodzenie Do Asus 6800le

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem ponieważ padł mi cooler w/w karty. Pech chciał, że gwarancja skończyła się w styczniu. Więc muszę jak najwcześniej kupic coś innego. Poczytałem forum, pochodziłem po sklepach i okazuje się, że troche lipa z tą kartą jest ponieważ zasilana jest z molexa skierowanego ku górze więc wyskokość wynosi 2,5cm. Więc tak:

 

- nVsilencer jest na "zadzie na niski" więc nie da rady wsadzić

- zalman vf900 i vf700 przekraczaja budżet, który wynosi 100zł

- accelero x1 dmucha gorące powietrze w stronę mobo i to mi się jakoś nie widzi <_<

 

Więc zostaje Evercool. Aczkolwiek mam na nb (dfi nf3 ultra-d) radiator pentagrama i nie wiem czy budowa tego evercoola zmiści się....

 

Proszę więc o porady co mam kupić. Z góry thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zostaje Evercool. Aczkolwiek mam na nb (dfi nf3 ultra-d) radiator pentagrama i nie wiem czy budowa tego evercoola zmiści się....

Proszę więc o porady co mam kupić. Z góry thx :)

 

 

jak chodzi o tego evc co mam w podpisie to bez problemu mozna go dowolnie wyginać :) aby ominać chipset :)

 

jak nie evc to Accero - nie se dmucha - walniesz jeszcze AC TC 2 za 7zł z allegro żeby dmuchał na mobo i bedzie lux :)

w produkty typu zalman/pentagram wogule nie warto sie pakować :wink:

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol pewnie ze sie da :) ja go mam tera na 90* od grafy i se ciagnie powietrze zpoza obudowy :)

właśnie bede wiercił otwory w podstawce na dodatkowe 2 HP :) odwiedź sobie temat o nim :)

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=185240&st=120

tutaj miałem tylko troche wygięty zeby mi sie do budy zmieścił :)

Dołączona grafika

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...