Skocz do zawartości
pipanol-pl

Wc Rev. 5.0 By Pipanol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec po zmienie sprzetu przyszedl czas i na nowe (lepsze) WC :). Teraz pare słów czemu takie bloki aa nie inne.

CPU jest zdjety IHS wiec trzeba bylo zmienic x2p na jakis bloczek ktory skupia sie na jajku i to jest najlepsze rozwiazanie.

NB zawsze podobał mi sie ten błoczek wiec skoto trafila sie okazja kupna takowego skorzystalem ;].

GPU hehe tutaj mozna powiedziec ze to moja dziecinka wypiesciłem go i uleprzyłem jestem naprawde dumny ze swojej roboty bo uwazam ze jak na domowe warunki wyszedl mi zajefajnie.

Chłodniczka trafila sie okazja kupienia jej tanio wiec nie widzialem przeszkod kupilem ja mniej wiecej za cene uzywanego BIP-a.

 

CPU: PowerX s939

NB: Alphacool Nexxxos Nb-sli 1 Northbridge

GPU: Pawnee Gpu @ 7600

Chłodniczka : BIX @ 120

 

uwazam ze złożyłem w miare tanie i wydajne WC

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jak widac Pawnee nie dorobil sie jeszcze pod karty :) ale byl juz montowany na 6600GT i TI4200

oczywiscie fotki tez pokaze :)

 

TI4200

Dołączona grafika

 

6600GT

Dołączona grafika

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku ze sa nie potrzebne przy tych wezach układ juz dlugo tak pracuje bez zabezpiecznia i nic sie nie dzieje :) choinki to 12 natomiast wezyki to 10/1,5. aa tak naprawde to taka opaska duzo by nie wniosła podczas przecieku :) ale to juz moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1: kozacka obudowa :wink:

po 2: co plywa w ukladzie? borygo rózowe, czy to jakis barwnik?

po 3: ta gombeczka [ciemno zółta] pod pompeczką była konieczna? pompka na tyle wibruje?

po 4: troche rzucają sie w oczy kable od tagana, ale one juz tak mają. cos za coś :wink:

 

ogólnie nieźle wyszło, i gratuluje tego bloczka na gpu wlasnej produkcji.

 

pozdrawiam

Edytowane przez oskarro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znac tak za 3 miechy co ci odfiltruje z ukladu PX :wink:

 

hehe na to juz nic nie poradze taka konstrukcja bloku :) w ukladzie jest zwykla kranowka zawsze taka leje aa ten barwnik jest jeszcze z chlodniczki bo byla uzywana w ukladzie z jakims czerwonym barwnikiem. fakt kable sa. ale co zrobic zeby ich nie bylo ?? he he nie bede ich ucinal bo szkoda troche ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas_gab

My tu rozmawiamy o wc a nie obudowie ...

 

Wc fajne , tylko że bym brał większą chłodniczke na przyszłosć , a i przedłuż węże i jakoś ładnie tego hydorka ułóż , przecierz masz okno ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wc bardzo przeietne, ale połączenie i ułożenie pompki to "beznadziejne" ;)

Pomyśl jak to zrobić lepiej bez takich kolanek, bo wygląda to tak troche na odwal sie.

 

he wiem wiem ze pompka jest na "odwal sie :)" ale byla juz 23 a o 6 do szkoly wstawalem aa poza tym to i tak jeszcze nie ejst finalna wersja bo jeszcze bedzie bloczek na grafie :)) wiec bedzioe inaczej :) oo i tutaj jest pytanie wie ktos moze gdzie w sklepie internetowym moge kupic takie kolanko zeby na jednym koncu byl gwint 1/2 cala zewnetrzny aa na drugim taki sam wewnetrzny albo 3/8 ?? wtedy by tyo o wiele lepiej wygladalo :))

 

temp nie sa takie zle :))

w idle mam 21*C na procku aaa na nb ok 32*C poza tym wiatrak wieje cos ok 700 ob/min.

 

chłodniczka mi spokojnie wystarcza po mi wieksza do takiego procka ?? poza tym ta idealnie pasuje do tej obudowy.

 

Ta obudowa jest ch..... Kumpel ja ma i ma duze problemy zeby podlaczac wtyczke od dvi bo tak sa zrobione wcieca na karty pci

to kumpel chyba jakas felerna sztuke trafil u mnie wszytsko oki jest z kartami i cala reszta .. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kranówa bez niczego? to stary jestes twardziel:) chyba ze lubisz wymienaic wode i czyscic bloki i chlodnice z glonów :D

gdyby nie mial okna to nie koniecznie musialy by byc glony czy tez inny syf w ukladzie.

sam kiedy eksperymentowalem z samą kranówą przez kilka mieięcy i bylem mile zaskoczony. ale to tez zależy jaką kto ma wode itp.

i gdybać tez sobie można.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiecie dla czego usuwaja ??:/

Nie wiem jak jest na lycosie, ale ja kiedys miałem podobny problem. Usuneli mi konto, ponieważ zgodnie z regulaminem jak mi napisali, miejsce na serwie nie służy do przechowywania zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...