Skocz do zawartości
peter.a

Socket A Cena/jakość

Rekomendowane odpowiedzi

Może i się uda :) ale pamiętaj do OC weź też jakąś dobrą MOBO

Kurde, myślisz że Asus A7V8X wystarczy?( kupiłem ją już wcześniej i teraz tego żałuje bo jest troche przestarzała)

 

Pozdrawiam

 

ps. Jakby co to za ile moge sprzedać taką płytę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Semprony to takie podrasowane Durony, lepiej się w nie nie pakować. Ile chcesz wydać? W sumie sempron to to samo co Athlon z serii Thunderbird

Dokładnie <_< Dlatego swojego sprzedaje wkrótce i przesiadam się na A64.

Całe szczęście że ja trafiłem na dobrą serie gdyż większość sztuk nawet nie wstaje na FSB 200 a mój może nawet więcej.

 

Jeśli chcesz kupić coś pod Socket A popatrz na Allegro za Athlonem XP Barton Mobile. Te to miały wygar! Król O/C pod S.A.

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko troche cięko z kasą. <_<

Chyba zdecyduje się na tego thuderbirda.

Co powiecie o tych aukcjach? :

http://www.allegro.pl/item110803451_athlon...hb_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item111177209_athlon...volcano_7_.html

http://www.allegro.pl/item111697736_amd_at...cm_okazja_.html

 

Pozdrawiam

 

ps. Misiek to pytanie gdzie mam sprzedać kierowałem do siebie :wink:

pss. Jak myślicie ile wyciągne za tą A7V8X? (Dałem 60zl i dobrze by było jakbym wyszedł na zero :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semprony to takie podrasowane Durony, lepiej się w nie nie pakować. Ile chcesz wydać? W sumie sempron to to samo co Athlon z serii Thunderbird

e? :lol2:

 

1. Sempron = Athlon XP

2. Thoroughbred

3. Najdszybsze semprony = Barton = 512KB cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja doradziłem :P

Aukcje całkiem całkiem licytuj :) choć ja bym wolał dołożyć do Bartona

 

Edit:

Jeden spemrpon był Na Baronie tylko 3000+

 

Może i Thoroughbred nie pamiętałem dokładnie więc użyłem guglarki i wyguglowało mi też sowę :) mój błąd :D

Edytowane przez misiek175

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ja całe mobo z Sempron 2500+ sprzedałem za 299 ( a ty chcesz tylko proc kupić w tej cenie, jeszcze pod socket A)

 

2194176[/snapback]

A ja doradziłem :P

Aukcje całkiem całkiem licytuj :) choć ja bym wolał dołożyć do Bartona

 

Edit:

Jeden spemrpon był Na Baronie tylko 3000+

 

Może i Thoroughbred nie pamiętałem dokładnie więc użyłem guglarki i wyguglowało mi też sowę :) mój błąd :D

Mogłem tego semprona na bartonie kupić za 285zl, ale za tą cene spokojnie kupie "normalnego" bartona. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

@sgj:

 

Semrpony Thoroughbred to to samo co Athlony XP Thoroughbred

 

Przykład mojego proca:

Sempron 2400+ to to samo co AMD Athlon XP 2000+

Ten sam rdzeń, pamięć L2, taktowanie, napięcie, ilość tranzystorów, technologia wykonania - WSZYSTKO!...

 

...prócz mnożników i orygianalnego FSB.

 

Sempron ma 10 x 166MHz

Athlon 12.5 x 133MHz

 

(był chwyt marketingowy na Celefony)

 

Zastananowie się jeszcze nad celeronami :wink:

Daruj sobie Celerony. Tłoki i nic więcej! To już lepszy (i to znacznie) będzie Sempron :!: Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

[RONIN], a czy ja napisałem coś innego? Zobacz dokladnie co zacytowałem w swoim poście.

A o to Ci chodziło :lol2:

 

No ale nic sie nie stało że to dokładniej wyjaśniłem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F*CK, jak bym wiedział to bym odrazu brał

Wiesz co jest najlepsze ta sama aukcje była wystawiona z aukcja od 150 złoty i opcja kup teraz 299 złoty (przez 3 dni nikt tego nie kupił). Potrzebowałem szybko to sprzedać i wystawiłem to samo (poradził mi supersprzedawca), ale z cena tylko KUP TERAZ i żeby dać jakiś kontrast w stylu inni sprzedawaja zlomy w podobnie cenie.... i poszło po 10 minutach... śmiech na sali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Wiesz co jest najlepsze ta sama aukcje była wystawiona z aukcja od 150 złoty i opcja kup teraz 299 złoty (przez 3 dni nikt tego nie kupił). Potrzebowałem szybko to sprzedać i wystawiłem to samo (poradził mi supersprzedawca), ale z cena tylko KUP TERAZ i żeby dać jakiś kontrast w stylu inni sprzedawaja zlomy w podobnie cenie.... i poszło po 10 minutach... śmiech na sali :)

Nie śmiech na sali, tylko prawa marketingu.

 

Działasz wówczas na ludzi impulsami okazji ("inni sprzedawaja zlomy w podobnie cenie") i niewykorzystanej szansy (opcja KUP TERAZ). Podobnie jest np. w hipermarketach. Coś będzie kosztować powiecmy 1000,- i będzie leżeć na półkach tygodniami. Daj 1299,- i dodaj napis PROMOCJA i umieść to jeszcze w tych książeczkach reklamowych i sprzedasz to w jeden dzień. Tak już jest i tak na nas działają handlowcy. Życie prosze kolegi B)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='22 cze 2006, 15:51' post='2194237']

@sgj:

 

Semrpony Thoroughbred to to samo co Athlony XP Thoroughbred

 

Przykład mojego proca:

Sempron 2400+ to to samo co AMD Athlon XP 2000+

Ten sam rdzeń, pamięć L2, taktowanie, napięcie, ilość tranzystorów, technologia wykonania - WSZYSTKO!...

 

...prócz mnożników i orygianalnego FSB.

 

Sempron ma 10 x 166MHz

Athlon 12.5 x 133MHz

 

(był chwyt marketingowy na Celefony)

Daruj sobie Celerony. Tłoki i nic więcej! To już lepszy (i to znacznie) będzie Sempron :!:

O ile się nie myle to celerony D są bardziej wydajne niż semprony na socket A.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo jak pod kt400 to tylko mobile

jak pod nf2 to czekał bym aż wypłynie kolejny selekt od rapry.. z nostalgią wspominam bartusia biegającego 2515mhz 1,63v, zazwyczaj z tej selekcji procki latały na minimalnie wyższym napięciu - 2500 @ 1,67,, rapra sprzedawał je jako 3200+ @ 1,375v czy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='22 cze 2006, 15:13' post='2194148']

Całe szczęście że ja trafiłem na dobrą serie gdyż większość sztuk nawet nie wstaje na FSB 200 a mój może nawet więcej.

bo to ta nieszczęsna seria 2400+ żadko wstawała, większość 2200+ wstaje bez problemu na standardowym napięciu i 200 fsb (mój też) , a po przerobieniu go na mobila śmigają 11x200, 12,5x175 (wyniki użytkowników forum) więc wcale nie jest z nimi tak źle

 

wracając do tematu to S64 na 754 będzie porównywalnym cenowo rozwiązaniem niż na sA, wszystko zależy za ile sprzedasz swoją i kupisz nową mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...