Skocz do zawartości
.Melon

ASG

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze jedno pytanie- znając naturę ludzką (chęć rywalizacji i odniesienia sukcesu) w jaki sposób "udowadniacie" sobie, że wasz strzał faktycznie trafił przeciwnika, jeżeli te kulki "mają" tak mała energię? Przecież czasem przez te warstwy ubrania można nie poczuć trafienia?

 

edit- po tych fotkach, pierwsze pytanie chyba przestaj być aktualne ;)

fota odnosi się do paintballa, druga sprawa w asg trzeba być uczciwym, a w paintballu wszystko widac bo jest kleks kolorowy przypominający kisiel więc tak szybko nie zetrzesz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki znawca...Wielki LOL.Widać że nie znasz się na ASG,gdyż nie liczy się uzbrojenie i mundur,a liczą się umiejętności.Co z tego że sprężyna jest mniej szybkostrzelna od gaziaka,skoro wystarczy dobrze wycelować i strzelić,a w tym samym czasie gość z gaziakiem może wywalić cały magazynek nie trafiając i będąc tym samym bezbronnym,gdyż ma pustego maga.

A nie wyczaiłeś że chodziło mi tu głównie o ten karabin Cyber Guns który Ty, Guru ASG, poleciłeś? Brałeś kiedyś udział w walkach CQB? Pewnie nie, więc nie wiesz jak ważna jest szybkostrzelność. Po co mi umiejętności kiedy mam karabin, który po dwóch strzałach sie rozpadnie? i co wtedy będę robił? Łapał kulki rękoma i pluł nimi? Powodzenia mój mistrzu w dziedzinie ASG, co jeszcze mądrego nam powiesz o Wielki? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam

http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?product=1141859292

oraz

http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?product=1133734533

 

Mialem berettę z tej tak wspanialej firmy STI (lol) rozwalila sie po tygodniu, plastik do d***..

 

Natomiast te są tanie jak barszcz a są super. Ten pierwszy shotgun.. to kurde lepiej zeby mi zaden nie podlazł piesek w lesie, druga maszynka jest dobra do odstraszania jakiś kotów z podwórka..

Ten SIG zalalem nawet woda by sprawdzic czy coś się stanie - dzial do dziś.

Mieszkam blisko lasu, w którym jest naprawdęniebezpiecznie jesli chodzi o zdziczale psy. Bylem juz pare razy pogryziony i nie mam zamiaru dać się po raz kolejny.

 

Ale ogolnie - to plastik fantastik.. po tygodniu sie nudzi.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W paintball'a grałem już kilka razy, przy okazji zajęć "integracyjnych" organizowanych przez firmę ;) Świetna rzecz, szczególnie w wydaniu king of the hill, czy "civil war" (w ten wariant grałem będąc w USA, ekstremalnie jest, szczególnie pod koniec), jednak podobnie jak melonino bardziej ciągnie mnie do replik. Po prostu fascynuje mnie broń (szczególnie krótka) i fajnie byłoby sobie postrzelać ze znajomymi do siebie z czegoś bardziej realistycznie wyglądającego niż pistolety do paintball'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wyczaiłeś że chodziło mi tu głównie o ten karabin Cyber Guns który Ty, Guru ASG, poleciłeś? Brałeś kiedyś udział w walkach CQB? Pewnie nie, więc nie wiesz jak ważna jest szybkostrzelność. Po co mi umiejętności kiedy mam karabin, który po dwóch strzałach sie rozpadnie? i co wtedy będę robił? Łapał kulki rękoma i pluł nimi? Powodzenia mój mistrzu w dziedzinie ASG, co jeszcze mądrego nam powiesz o Wielki? :lol:

Ynteligencie...ten karabin to jedna z lepszych sprężyn...zapytaj na wmasg.plWięc NIE rozleci się po dwóch strzałach szefie.

A CQB...ja piszę ogólnie o ASG,zresztą sprężyny do CQB też są dobre.A mianowicie chodzi mi o shotguny,gdyż są bardzo szybkostrzelne.

Ale nie kłóćmy się już :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie kłóćmy się już :wink:

Masz racje ;) Każdy ma swoją taktyke i wybierze co chce.

 

Tak swoją drogą to niedługo do roboty ide, bo nie chce mi sie w chacie siedzeć. Jak sie ude to może w sierpniu kupie jakiegoś elektryka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ;) Każdy ma swoją taktyke i wybierze co chce.

 

Tak swoją drogą to niedługo do roboty ide, bo nie chce mi sie w chacie siedzeć. Jak sie ude to może w sierpniu kupie jakiegoś elektryka :D

Też bym se kupił,ale tyle kasy niestety nie mam.Prędzej będę miał gaziaka,ale do niego trzeba gaz kupować,co jest droższe niż ładowanie elektryka w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym se kupił,ale tyle kasy niestety nie mam.Prędzej będę miał gaziaka,ale do niego trzeba gaz kupować,co jest droższe niż ładowanie elektryka w domu.

te gazowe asg to na co to jest bo na CO2 raczej nie? coś czytałem kiedyś o jakimś green gas, czym to sie różni od HP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w elektrykach najwazniejsze by gearbox byl metalowy :).. chyba ze lubice zabawy z super klejem :) (jak wogole sie da :( )

Heh mój znajomy kupił sobie kiedyś UZI z plastikowym gearboxem za jakieś 70 złotych.

Umówił się ze znajomymi na strzelankę.Wziął kolegę i poszli w umówione miejsce godzinę wcześniej.No to gościu wyjął swoje "szpanerskie" UZI i zaczął strzelać do murku kulkami z farbą.Po godzinie,jak wszyscy przyszli,gość załadował do UZI plastikowe kulki.Zaczęła się strzelanka,on zaczął walić z UZI i w pewnym momencie po prostu się spalił.Wszystko wewnątrz było zjarane i zaklejone od farby.Gość to wyrzucił,nie chciał wysyłać do sklepu bo sie swojej starszej bał :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dlatego jak się ma do 100zł kasy, to najlepiej kupić tego shotguna którego ja mam - jak ktos chce sie bawic w asg.. a jak do zabawy lub przeganiania kotów które lubią obszczywąś wszystko na waszym podwórku - polecam te na spręzyny..

Są elektryki do 100 zł i konczą tak jak napisal kolega wyzej.. jedyne co moze sie uratuje to akumulatorek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego shotguna można dorobić metalową lufe i hop up, wystarczy kupić aluminiową rurke o srednicy ok 6,5mm w Obi albo Castoramie i wymienić to coś plastikowego co jest w środku i spełnia role lufy, a jak było z dorobieniem tego hop up to nie pamiętam bo gdzies kiedyś o tym na necie czytałem...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego shotguna można dorobić metalową lufe i hop up, wystarczy kupić aluminiową rurke o srednicy ok 6,5mm w Obi albo Castoramie i wymienić to coś plastikowego co jest w środku i spełnia role lufy, a jak było z dorobieniem tego hop up to nie pamiętam bo gdzies kiedyś o tym na necie czytałem...

Ciekawy pomysł z tą rurką,wypróbuje go.

A dorabianie Hop Upa to nie jest wielka filozofia,ten cały HU to gumka umieszczona na lufie wewnątrz broni.Można ją kupić,ale taniej wyjdzie kupić tanią replikę za kilkanaście złotych i z niej wydłubać tą gumkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kulka dostaje rotacji i strzał jest celniejszy... BTW w paintballu firma tippman wprowadział wygięte lufy (potocznie nazwane bananami) dzięki czemu kulka dostawała rotacji wstecznej i leciała o wiele dalej niż z lufy prostej

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kulka dostaje rotacji i strzał jest celniejszy... BTW w paintballu firma tippman wprowadział wygięte lufy (potocznie nazwane bananami) dzięki czemu kulka dostawała rotacji wstecznej i leciała o wiele dalej niż z lufy prostej

To tak jak Niemiecki MP 44,tylko że tam krzywa lufa była po to,aby strzelać z okopów nie wychylając się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przyłącze. Chociaż od 2 lat mam przerwe w ASG to mam zamiar znowu zacząć.

Sprzęt: MP5SD2 ICS, Glock 23F KSC, polski plamiak, maska, uczulenie na biegający tu i uwdzie terminatory.

 

Polecam www.wmasg.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ASG to polecam tylko karabinki Classic Army, głównie dlatego że większość elementów wykonanych jest z metalu, jakość wykonania powala. Cena takiego np. M15A4 Carbine, to 1095zł (za jakość się płaci) :wink: Prędkość wylotowa wynośi 315fps, czyli całkiem nieźle (po wymianie sprężyny na mocniejszą i baterii, Akumulator NiMH 9.6V 3800mAh prędkość wylotowa wynosi od 450 do 500fps). :D

Przymierzałem się do takiego zakupu lecz pojawiły się inne wydatki. :cry:

Na http://www.machinegun.pl znajdziecie sporo ciekawej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem o modyfikacji mojej strzelby.. ale ja chcialem wytoczyć całą lufę z aluminium + nagwint ok 1/3 obrotu... hopup jak macie metalowe rurki to wystarczy lekko zgiąć w miejscu gdzie powinna byc ta rurka.. by lekko przytrzymywalo kulkę od góry (wazne od góry...) gdyz jak bedzie od dolu to pogorszy zamiast poprawić parametry lotu..

ale powiem szczerze.. nie potrzebuję az takich zabiegów.. jak bym chcial wiatrówki to bym ją sobie kupił.. a nie mialbym serca walic z wiatrówki do psów.. nawet jak coś do mnie "kipią"...

ASG mnie nie bawi.. wolę survival :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja sie przylacze, co prawda narazie sprzetu jeszcze nie mam - jestem w trakcie zarabiania/zbierania kasy na bron. Jesli chodzi o sprzet - znawca nie jestem, jednak naczytalem sie duzo, zwlaszcza wypowiedzi ludzi ktorzy bawili sie roznymi giwerkami i moge powiedziec tyle:

Jezeli chodzi o elektryki to tak jak koledzy wczesniej powiedzieli - nic co niema metalowego gearboxa nie sprawdzi sie na dluzsza meta, jesli juz ma nam dobrze sluzyc to trzeba sie liczyc z tym ze troche $$$ to pochlonie ale i tu jest ZONK gdyz nie wszyscy wiedza ze dobre elektryki z dobrym FPS i zasiegiem mozna dostac juz za 400-500 zl. Sa to produkty firmy WELL oraz CYMA, niektore modele wedlug opni znawoc sa lepsze od TM (dzieki mocniejszemu GB) ktore sa 2x drozsze.

Z gazu to mozna polecic z czystym sumieniem Rugera ktoy jak na bron krotka ma takiego powerea ze.....w wersji rifle (dorobiona lufa + kolba) robi bez problemu za snajperke ;]

Na temat sprezynek wiem tylko tyle ze polecane sa shotguny dzieki latwemu sposobowi naciagania sprezyny, niskiej cenie i jakosci.

 

Tyle co Ja wiem na ten temat a teraz to na co zbieram :

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=220

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=172

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=173

http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?product=1150836074

http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?product=1150836474

 

Nie wiem ktory to bedzie - zdecyduje jak bedzie $$$ w kieszeni ;]

Edytowane przez ZIBI_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja towniez od dluzsego czasu przymierzam sie do ASG.

 

Wkoncu wakacje wiec chyba zamowie jakis zestawik, dla siebie, brata i sasiada.

 

Myslimy o takim pistatku:

Desert Eagle - UHC

http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...ce7e2be305f9754

 

Na wmasg nawet chwalili ten model w wykonaniu moze nie najleszej firmy UHC.

Do tego ta promocja, jak dla mnie na poczatek w sam raz, chyba ze mmacie jakis klepszy pomysl na ulokowanie kaski ?

 

Do tego chyba z kilka tys kuleczek + okularki z castormay, lub te:

http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat.../products_id/74

 

Oczywiscie pierwsze je przetestuje stzelajac z 1m do nich... wole miec oczy w calosci ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...