Skocz do zawartości
elpresspl

Poszukiwani ludzi od Hip-Hop`u

Rekomendowane odpowiedzi

o boszeeeeee co za dresiarski topic - jakbym mial uprawnienia to juz bym go wywalil - z hip hoppem to na ksiezyc - nie to forum cieciu!!! :twisted:

Prędzej SK8'owski ;)
dla mnie sk8towcy hiphopowcy dresiarze teknomuły to ta sama poryta nacja :D niestety ale to jest przykre :P

ciekawe czy istnieje niebo dla dresiarzy???? bo ja sobie nie wyobrazam tego zebym mial tam byc razem z dresami :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrwa jak nie odrozniasz dresa od hiphopowca to nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>l bo nie masz po co...

a pozatym kto powiedzial ze pojdziesz do nieba moze bog jest skejtem i cie nie wposci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boszeeeeee co za dresiarski topic - jakbym mial uprawnienia to juz bym go wywalil - z hip hoppem to na ksiezyc - nie to forum cieciu!!! :twisted:

Prędzej SK8'owski ;)
dla mnie sk8towcy hiphopowcy dresiarze teknomuły to ta sama poryta nacja :D niestety ale to jest przykre :P

ciekawe czy istnieje niebo dla dresiarzy???? bo ja sobie nie wyobrazam tego zebym mial tam byc razem z dresami :D :D :D

Kurde człowieku poluzuj sobie krawat bo Ci krew do mózgu nie dopływa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boszeeeeee co za dresiarski topic - jakbym mial uprawnienia to juz bym go wywalil - z hip hoppem to na ksiezyc - nie to forum cieciu!!! :twisted:

Prędzej SK8'owski ;)
dla mnie sk8towcy hiphopowcy dresiarze teknomuły to ta sama poryta nacja :D niestety ale to jest przykre :P

ciekawe czy istnieje niebo dla dresiarzy???? bo ja sobie nie wyobrazam tego zebym mial tam byc razem z dresami :D :D :D

sk8towcy czy hiphopowcy = dresiarze... blahaha... "chyba sie zapomniales" i nie wiesz o co tutaj chodzi! :) blahahaaa... no nie moge, chyba spadne blahaha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boszeeeeee co za dresiarski topic - jakbym mial uprawnienia to juz bym go wywalil - z hip hoppem to na ksiezyc - nie to forum cieciu!!! :twisted:

pewnie to jest jeden z powodow dla ktorych nie masz takich uprawnien.

 

nie jestem jakims fanatycznym obronca tej czy innej subkultury, bo w kazdej grupie ludzi znajdzie sie wielu jelopow, szczegolnie jesli ta grupa jest duza.

 

przyznaje sie od paru ladnych lat slucham tej muzyki i sadze ze poza duza kupa gowna ktora obrasta to zjawisko (szczegolnie ostatnio), jest sporo zajebioznych grup.

 

genghiskhgan: cos mi sie zdaje ze ty masz jakies niemile wspomnienia zwiazane z ludzmi w dresach (lub / i) szerokich spodniach.

 

bo prawde mowiac po tym jak kilka lat temu niezle dostalem wpierdziel od grupy gosci w kominiarkach, szalikach slaska i z roznymi ciekawymi przyzadami (najlepsze jest to ze pod koniec gosciu ktory chyba im przewodzil powiedzial ze "to za slask"). od tamtego momentu zygac mi sie chce jak widze kogos w takowym szaliku.

 

moze masz podobne wspomnienia...

btw z jakiej jestes dzielnicy, bo ja kosmos / gadow maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan - szkoda mi ciebie. Jezeli nie odrozniasz sk8 od HH to powodzenia. Ja jezdze na rolach od 5lat i w zyciu nie sluchalem HH wiec jak masz tak dalej <span style="color:red;">[ciach!]</span>lic to ic lepiej bo az uszy wiedna od twojej glupoty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha bardzo dobrze powiedziane wcale nie odruzniam hh od dresiarzy - wlasnie dlatego mowie ze obie nacje sa porypane zdrowo maja wyprane mozgi od tej muzy (jakiej muzy - to brzeczenie czy pierdzenie tego muzyka nie mozna nazwac)

POOKNIJ SIE W CZACHE JELENIU!!

Nie hh jest porypany a ty!! Tego jeszcze nie było, żeby metal hh bronił ale jednak. Cierpisz na jakiśpoważny niedorozwój - udaj się na jakąś terapię to może wreszcie będziesz w stanie odróżnić dwie zupełnie inne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ash: niestety to ze ktos zupelnie nie w temacie nie odroznia sk8 od hip-hopowcow to pol biedy. co gorsza jest wielu ludzi ktorzy chodza w szerokich spodniach czy sluchaja hh (nie wnikam czym dla kogo jest hh, bo juz niedawno bylo cos podobnego na oslej u ludzi ktorzy sluchaja techno) tego nie odroznia.

to jest smutne duzo bardziej od wypowiedzi taki ludzi jak genghiskhan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boszeeeeee co za dresiarski topic - jakbym mial uprawnienia to juz bym go wywalil - z hip hoppem to na ksiezyc - nie to forum cieciu!!! :twisted:

popieram całkowicie kolegę, całkowicie popieram... też nie lubie tej muzyki :twisted: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram całkowicie kolegę, całkowicie popieram... też nie lubie tej muzyki  :twisted:  :evil:

Prymitywny jesteś - zero tolerancji dla innych upodobań. Jakbym miał uprawnienia to bym zaraz pare owoców rozdał.

 

moderzy - zmykajcie, bo mnie zara szlag trafi

Popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha bardzo dobrze powiedziane wcale nie odruzniam hh od dresiarzy - wlasnie dlatego mowie ze obie nacje sa porypane zdrowo maja wyprane mozgi od tej muzy (jakiej muzy - to brzeczenie czy pierdzenie tego muzyka nie mozna nazwac)

Ja ma podobne zdanie o HH co Ty, ale mimo wszytsko nie obrażam ludzi którzy słuchają tej muzy :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boszeeeeee co za dresiarski topic - jakbym mial uprawnienia to juz bym go wywalil - z hip hoppem to na ksiezyc - nie to forum cieciu!!! :twisted:

Z takimi wypowiedziami to idz do buchty lamusie:P Jak ci sie hh nie podoba to sie nie wypowiadaj. Lizesz ciagle, i tak nie zostaniesz moderatorem bo jestes lama :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a jednak nie chca zamykac :P

co sie tak bulwersujecie dresy? co - jak jestescie lepsi od nas to czemu sie denerwujecie od razu co???

wiesz...rozczarowales mnie...moze wiedzy to troche masz...ale z filozofia to na bakier...dla Ciebie maslo i dzem to jedno i to samo...szkoda gadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boszeeeeee co za dresiarski topic - jakbym mial uprawnienia to juz bym go wywalil - z hip hoppem to na ksiezyc - nie to forum cieciu!!! :twisted:

Z takimi wypowiedziami to idz do buchty lamusie:P Jak ci sie hh nie podoba to sie nie wypowiadaj. Lizesz ciagle, i tak nie zostaniesz moderatorem bo jestes lama :!:
Kolejna inteligentna wypowiedź :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ale sie milo slucha waszych wypowiedzi - pokazuje to jacy jestescie prymitywni  - chodzi mi to ze ogranicza was wasza subkultura - nie wazne jaka - ja nie naleze do zadnej bo mnie to nie bawi - wole byc soba :D

A twoja subkultura(lizansko [gluteus maximus]) tez za wiele nie nauczyla. Jesli nie interesisz sie hh to po co wgole zajzal;es do tego tematu i jeszcze bzdury wypisujesz? "My robimy swoje ty chociaz nie rob zamieszania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ale sie milo slucha waszych wypowiedzi - pokazuje to jacy jestescie prymitywni  - chodzi mi to ze ogranicza was wasza subkultura - nie wazne jaka - ja nie naleze do zadnej bo mnie to nie bawi - wole byc soba :D

Nie wątpie, że jesteś sobą. Jesteś dumny ze swojego chamstwa. Zero kultury. Jesteś napradę zabawny - nawet czyjeś nieszczęścia Cie bawią :( Żal mi Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan: daj se spokój - jak ci nie paszą rzeczy których w żaden sposób nie poznłeś ( nie próbowałeś poznać ), proszę nie wyrażaj swoich opini.

mam kupę kumpli HH i SK8, wypiłem z nimi hektolitry browara, byłem na niejednej imprezce pomimo, że nie słucham na codzień ich muzyki - pryjażnią się ze mną, choć na pierwszy rzut oka wyglądam jak NAZI, więc absolutna drzazga w ich oczach.

TO SIĘ NAZYWA DOROSŁE PODEJŚCIE

nie wspominając nawet o tak podstawowej rzeczy jaką jest tolerancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan : Przykry jestes, i szkoda ze nie potrafisz powiedziec juz nic na poparcie swojego stanowiska, tylko wysmiewasz sie z niektorych postow, ze niby sa prymitywne, koledzy tak reaguja bo sie zdenerwowali, bo taki lamus pisze smuty. Co do tych postow twoje nie byly lepsze, powiem tak jak juz cos mowisz, to poprzyj to czyms, a nie bezsensowne pie rdo lenie.

Szkoda na ciebie czasu. I wy tez juz go zostawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...