Skocz do zawartości
JacekN8

Gdzie By Tu Wyjechać Na Tych Wakacjach?

Rekomendowane odpowiedzi

W Ibizie też byłem. Nic specjalnego. Latem duszno, no chyba że uchyli się okno albo włączy klimę, a muzyka leci taką jaką się zapuści :lol:

ta [;

 

tak jak Cordoba i Toledo [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połnocno-wschodnie wybrzeze Włoch (z wypadami do wazniejszych miast, mozna tez zrobic wycieczke objazdową), wschód Hiszpanii, Kreta, Bułgaria (ładnie i tanio), Norwegia... długo by mozna wymieniac.

 

virus - rozwaliłes mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano dobrze... ja tam se zrobilem 3/4 semestru wakacji to teraz mam nauke letnią zwaną w fazie końcowej kampanią wrześniową... (i ubolewam nad tym niezmiernie)

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Polnocno-zachodnia czesc Irlandii jest ciekawa. Najwyzsze klify w Europie. Choc sama polnoc takze. Jesli ktos lubi wiejskie klimaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sardynia, spotkamy się :P, centralwings do rzymu 220 zł w jedna strone, juz zamowilem :)

Na kiedy??? Ja zamawiam na 19 lipca, a powrót jeszcze nie wiem.

 

 

A ja w środe wylatuje do ... :banana: :banana: :banana:

Gdzie dokładnie lecisz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kiedy??? Ja zamawiam na 19 lipca, a powrót jeszcze nie wiem.

wylatuje 28 lipca a wracam około 9 sierpnia ale w rzymie bede tylko 1 dzien, pozniej prom - Sardynja.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie lecisz???

Od paru lat uczeszczan do zespolu tanecznego. Wraz z nim wyjezdzam na festiwal taneczny do New Yorku bede tam 10 dni, nastepnie bedziemy kierowac sie w strone zachodniego wybrzeza (Springfield-->Chicago--> Salt Lake City-->San Francisco)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. czy ten temat to tylko rozmowa o zagranicy? Ja ze znajomymi zastanawiam sie, czy w tym roku znowu jechac do Władysławowa, czy moze do jakiegos wiekszego nadmorskiego miasta. Co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle nad rajdem rowerowym po calej polsce, tylko nie samemu. Nie ma chetnych. Odwiedziloby sie innych forumowiczow purepc i troche pocwiczylo kulosy

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. czy ten temat to tylko rozmowa o zagranicy? Ja ze znajomymi zastanawiam sie, czy w tym roku znowu jechac do Władysławowa, czy moze do jakiegos wiekszego nadmorskiego miasta. Co myslicie?

widzisz fipa problem z wakacjami w polsce jest taki, ze ciezko trafic w pogode... a siedzenie 2 tyg w domkach przy deszczu za oknem... to stracona kasa, nawet nad morzem, a z tego co widze po prognozach ciezko bedzie trafic w fajna pogode na terenie polski w te wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram to inaczej - kazde wakacje spedzone w dobrym towarzystwie kolezanek i kolegow sa udane. Jestesmy na tyle kreatywni, ze poradzimy sobie nawet w deszcz - juz zreszta to przerabialismy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. czy ten temat to tylko rozmowa o zagranicy? Ja ze znajomymi zastanawiam sie, czy w tym roku znowu jechac do Władysławowa, czy moze do jakiegos wiekszego nadmorskiego miasta. Co myslicie?

Władysławowo w tym roku to chyba kiepski pomysł - w ostatnim raporcie dot. czystości wody Władyslawowo uplasowało sie na szarym końcu (teoretycznie powinien obowiązywac tam zakaz kapieli, chociaz wątpie, zeby ktos tego przestrzegał). W kazdym razie plaze są tam wyjątkowo brudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urlop/Wakacje w kraju tyle samo kosztuje co 5K km z dala od kaczek. Ja wole zdecydowanie ocean i wydmy parokimetrowe niz syfiasta plaze nad baltykiem.

dokladnie =]

 

w tamtym roku za 2 tysiaki byłem:

 

miesiąc w grecji pod namiotem / przejazd, nocleg w namiotach, wyzywienie 2 tygodnie - 1300zł

bułgaria 10 dni + wycieczka do Istambułu / przejazd, nocleg w namiotach, wyżywienie - 700zł

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że jakiś burżuj, ale miesiąc pod namiotem, to bym nie wytrzymał:>

eeee no to nie były małe namioty takie za 69zł z biedronki tylko duże z prądem, światłem a było dookoła dużo budynków z wc, prysznicami. Ogólnie był to camping na kilka tysięcy osób, atmosfera o wiele lepsza niż w niejednym hotelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leciutki odkop :wink:

Czy ktos moze mi powiedziec jak ma sie sprawa z wynajmem domku lub raczej miejsca na polu namiotowym przez osobe niepelnoletnia? Istnieje taka mozliwosc czy trzeba miec ukonczone 18 lat? A moze to zalezy od osrodka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...