Skocz do zawartości
Jawor_

Płyty Główne | Core 2 Duo/extreme Ready

Rekomendowane odpowiedzi

co powiecie na:

ASUS P5W64 WS PRO, 975X nowki za 650zl od sztuki...

narazie bede mial 2 dla ludzi z forum... pelna gwara!!

 

to samo co Zulusman'a Asus P5WDG2 WS Professional 975X tylko z 4x PCIe 16x :) i za 650zl a nie za 1000 :P

No i Polska gwarancja a nie sprowadzane z Niderlanden...

Edytowane przez Drejfus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem moją kilka dni temu za 630zł+wysyłka. Jeśli ktoś wyrówna taka cenę za P5W64, to biorę jeszcze jedną :wink:

 

EDIT:

Mówię jak najbardziej poważnie => http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=212610

Info/oferty/negocjacje na PW :wink:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede sie z Toba licytowal :P lepiej powiedz jak sie F3 spisuje a nie mi konkurencje robisz :P

 

Kupiłem moją kilka dni temu za 630zł+wysyłka. Jeśli ktoś wyrówna taka cenę z P5W64, to biorę jeszcze jedną :wink:

to miales wielkie szczescie. gratuluje i przy najblizszej okazji usciskam reke, bo ja ich po tyle w hurcie nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Składam właśnie kompa na E6600 i wybieram płytę główną dla siebie.

Wybór wstępnie padł na P5B-Delux. (jeśli jest coś ciekawsze TOP-end to chętnie usłyszę jakiś porady co do wyboru)

I moje główne zapytanko dotyczy czy ta płyta główna nie będzie miała problemów z 2GB kościami pamięci (chce miec 4x2GB):) (nie powinna ale kto ją tam wie:) wole się upewnić - jak by co reszta zestawiku to Quadro 3500, 2x250GB Caviar Sata II i całość będzie zasilać Silverstone Zeus 560W)

 

Dzięki z góry za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w jaki sposob ta plyta znalazla sie w Polsce juz teraz w takiej cenie, bedzie zagadka przez dlugi czas, przynajmniej dla mnie...

 

Nie mniej, P5W64 nie ma PCI-X, co moze stanowic powazna przeszkode dla niektorych maniakow SCSI. Dodam jeszcze ze od samego poczatku nie mialem zamiaru sprzedawac za 1000 zl - wiesz ile prowizji z takiej transakcji trzeba zaplacic ?? ;)

 

EDIT:

@quinki

A na jakim systemie bedziesz pracowal ? jesli 32bit, to mozesz zaoszczedzic na ramach i kupic wypas plyte ;P

32 bit mapuje "tylko" 3GB jesli dobrze pamietam, wiec nawet 4GB to i 1 za duzo.

Jedna kosteczka wg skapca to ~950-1000 PLN - powiem tylko wOw

Do tej maszyny wybralbym cos na 975X. Do 6600 nei jest ci potrzebne wysokie FSB, trzymac cie bedzie procesor - nic nie piszesz na temat chlodzenia - jesli AC- to wystarczy ci FSB-420 -> 3.7GHz

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak chłodzenie to Scythe Infinity (+ Cool Laboratory) czyli AC w najlepszym wykonaniu i nie mam zamiaru kręcić jakoś maxymlanie to musi być stabilne 24h na dobe przez 365 dni w roku (i więszkość czasu będzie pod obciążem, albo scena w maxie obrabiana albo rendering) , no ale wiadomo że pewne OC i tak napewno będzie;)

Jaka wtakim razie płyta będzie najciekawsza?? (ważna jest też cena... 1000 zł na płyte w tym momęcie jest poza moim zasięgiem - max 800zł ;) niestety już się na reszcie wykosztował i wszystko poza prockiem i płytą już zamówione)

Co do ramów to będe poracował w 64 bitach (narazie XP a z czasem Vista) więc jak najbardziej wykożystam nawet i te 8 GB ( z tego co pamiętam to 64 bitowy system potrafi już zrozumieć 16 GB na pokładzie;P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh za 700 zł??:P A gdzie ja to za tyle dostanę??

(koniecznie muszę mieć fakturkę)

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2324715

 

//edit

 

dobra, zeby nie było ze Szwa...wróć, Niemca faworyzuje to:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2324707

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w miarę taniej, a przede-wszystkim DOBREJ płyty pod c2d E6300, pozwalającej na dobre oc, conajmniej do FSB 400MHz (2,8GHz) przy zwykłych 667MHz pamięciach. Druga sprawa to czy będę mógł kożystać na wymienionych płytach z dysku oraz nagrywary DVD podpiętych TYLKO na taśmie ATA, kupna HDD na SATA niestety mój budżet nie wytrzyma, a z tego co widziałem w specyfikacji I965 nie posiada zintegrowanego kontrolera IDE :[

 

Narazie wpadł mi w oko Gigabyte 945P-S3 tani i ze sporymi możliwościami, choć prawdę mówiąc wolał bym coś na i965 tyle, że z tego co wiem MSI 965Neo-F ma raczej słabe możliwości oc, a Intel DP965LTCK wogóle ich nie ma, a niestety droższych płyt mój budżet też nie obejmuje :( Czy coś ciekawego w tej cenie (~400zł) ma szansę się pojawić w perspektywie góra miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zbliża się chwila wymiany mobo (po 1 trzeba będzie coś kupić) :) gorzej że nie jestem w stanie podjąć decyzji MSI 975x PowerUp/AB9 Pro/P5W64/P5B/P5Bdlx coś do 700 - dobrze byłoby gdyby mobo robiło fsb 500 (przy moim e6300) i nie gryzło się z GDPro ;)

 

jeszcze 1.5tyg ale dobrze byłoby wiedzieć co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zbliża się chwila wymiany mobo (po 1 trzeba będzie coś kupić) :) gorzej że nie jestem w stanie podjąć decyzji MSI 975x PowerUp/AB9 Pro/P5W64/P5B/P5Bdlx coś do 700 - dobrze byłoby gdyby mobo robiło fsb 500 (przy moim e6300) i nie gryzło się z GDPro ;)

 

jeszcze 1.5tyg ale dobrze byłoby wiedzieć co i jak :)

Zaznaczyłem te elementy, które do siebie nie pasują :wink:.

 

Z Abitem jeszcze nic pewnego, P5B dlx powinno pójść, a na P5W64 też już były screeny 500x7 na XS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu probowales moze Odpalic mobo w biosie na FSB 400 i jechac clock genem do 450? pojdzie z tym niskim strapem na 450? bo tak mam zamiar mniej wiecej ganiac procka i myslalem ze moze probowales... wydajniej by bylo na pewno ale czy mobo da rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu probowales moze Odpalic mobo w biosie na FSB 400 i jechac clock genem do 450? pojdzie z tym niskim strapem na 450? bo tak mam zamiar mniej wiecej ganiac procka i myslalem ze moze probowales... wydajniej by bylo na pewno ale czy mobo da rade?

Dojechalem clockgenem do 480MHz, potem czarna dziura. Na 480MHz klikasz zastosuj i na tym koniec :lol: System zaczyna mulic i za chwile zwiecha.

 

Na 400MHz @ 450MHz wsio dziala spoko i strap sie nie przelacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...