Skocz do zawartości
lordminos

Geant, Tesco - Praca ?

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra przyznam sie - pracuje w Tesco. Obecnie jako zastepca kierownika na dziale Rtv. Kasa jest taka sobie - okolo 1000 zl na reke. Normalny pracownik ma okolo 700 zl na czysto. Wszystko zalezy w jakim miescie jest sklep. Podobno w Warszawie maja o wyzsze pensje - o ile wyzsze to nie wiem.

A co do Kadetta to ujawnie tylko jedna fote, o reszte pytajcie Grobla....

Dołączona grafika

Troche za wysoko siedzi ale pod koniec wakacji zawita u mnie zawiecha KONI -60/-40 mm ;]

 

Rob@k to spec od działu software :]]]]]]

edit. Moze komus jakiegos cd-keya??:> Edytowane przez Rob@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos z was pracuje w sklepie Geant / Tesco na rozkladaniu towaru ? Jak jest z płacą ? Co trzeba zrobic, aby sie zatrudnic ?

Nie warto ;]

Pojdziesz raz i bedziesz mial dosyc, zwlaszcza majac nad sobą takich nierobow jak Robak ;]]]]]

 

Kadet pierwsza klasa , mucha nie siada ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja chce tylko pracowac przez wakacje, aby zarobic na mobo, proca i grafe [ s939 ]

Mobo, proca i grafe za zarobki w Tesco? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracowałem w Tesco jako merchandiser (osoba odpowiedzialna za wykładanie towaru). Nie pracujesz bezpośrednio dla nich, tylko dla firmy, która daje Ci zlecenia. Żeby wcisnąć się w Tesco i inne tego typu markety trzeba mieć już znajomości, bo bez nich ciężko. Odnośnie pracy - zależy co będziesz wykładać, bo to przekłada się na pieniądze. Jeśli wykładasz np. Coca Cole to dostaniesz więcej, niż gdybyś wykładał szklanki. Ja wyciągałem na miesiąc za 5 firm ok 150 zł :? Praca 2 razy w tygodniu. Ogólnie jeśli jesteś bardzo przybity, to szukaj tam pracy. Jeśli nie - szukaj gdzie indziej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przyznam sie - pracuje w Tesco. Obecnie jako zastepca kierownika na dziale Rtv. Kasa jest taka sobie - okolo 1000 zl na reke. Normalny pracownik ma okolo 700 zl na czysto. (...)

Pracownik Tesco tak, ale pracownik 'merchandiser' nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moglbym pracowac w tesco, bo nie umiem podniesc jedna reka 2 ton.

E tam, skoro ja dałem rade to i Ty możesz ^^

Tak ciezko nie jest, ja ukladalem/tluklem z kumplem bombki choinkowe i inne tego typu [ciach!]ly ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracowałem przy rozkładaniu towaru w Leasing Team i byliśmy wynajmowani do roboty przez Auchan. Byłem 3 razy noc i 2 razy dzień zarobiłem w czerwcu 238zł, w tym miesiącu chyba niepójde bo niehce mi sie iśc i podpisać umowy ani tez robić. Ale trzba nieźle sie uwijać, z kolegą raz na inwentaryzacji zrobiliśmy w 4h robote na 10h :) Niewiedzieliśmy że główną zasadą Leasing teamu jest "nigdy sie nieśpiesz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do d.. jest ta robota w tesco ;) wiecej zarobicie przy zbiorach ja np za rwanie moreli biore 50zł za dobe czyli od godz 6-18 i tak mam do 5 sierpnia więc luksus polecam!

No to żeś ich policzył :blink: Luksus? :blink:

 

@BLANTMEN

Mówisz o pracy dla Agencji która wynajmuje robotników dla Tesco/Auchan. Ale normalne to to jest na wyspach. Czy masz doświadczenia z takim procederem u nas? U nas zwykle jest tak, że pracujesz dla danego marketu, a nie Agencji. Owe Agencje to dziwny twór wymyślony przez leniwych "angoli" :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od dzis do piatku pracuje na zbiorze wisni, placa to od 1 do 1.25 PLN za skrzynke wisni. Ile zbiezesz tyle twoje. Licze ze przez tydzien 100 PLN wyjdzie . Swoja droga bylem na tym 1 raz w zyciu dziisaj i poszlo tylko 19 skrzynek, dziadek co byl juz 3 rok z rzedu zrobil 40 skrzynek , a wlasciciel mowil ze jak ukraince przyjechali to trzaskali po 60 na glowe dziennie : :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od dzis do piatku pracuje na zbiorze wisni, placa to od 1 do 1.25 PLN za skrzynke wisni. Ile zbiezesz tyle twoje. Licze ze przez tydzien 100 PLN wyjdzie . Swoja droga bylem na tym 1 raz w zyciu dziisaj i poszlo tylko 19 skrzynek, dziadek co byl juz 3 rok z rzedu zrobil 40 skrzynek , a wlasciciel mowil ze jak ukraince przyjechali to trzaskali po 60 na glowe dziennie : :blink:

To nisko płaca bo jak miałem 14 lat i tak przez przydek trafiłem na wiśnie płacone było nie od platona tylko od kg. A dokłądnie mój dziadek tak płacił ludzią. Mi sie po 15 minutach odechciało rwać. Bo to monotonna i upierdliwa praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do d.. jest ta robota w tesco ;) wiecej zarobicie przy zbiorach ja np za rwanie moreli biore 50zł za dobe czyli od godz 6-18 i tak mam do 5 sierpnia więc luksus polecam!

I czym sie chwalisz?:P Ja dostaje 670ziko na reke za to, ze od poniedzialku do piatku, od 8 do 16stej obijam sie w ksiegarni. W której jest klimatyzacja i fajne niunie ^^ Nieraz jest nawet cos do zrobienia, ułozenie ksiazek na regałach albo odbior dostawy....Zazwyczaj czytam przez caly dzien ksiazki, albo probuje obkleic sluzbowe kangoo papierem pakowym i wyslac do abudabi.

Jak sie poszuka to sie znajdzie cos interesującego, trzeba miec tylko tego farta...;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)@BLANTMEN

Mówisz o pracy dla Agencji która wynajmuje robotników dla Tesco/Auchan. Ale normalne to to jest na wyspach. Czy masz doświadczenia z takim procederem u nas? U nas zwykle jest tak, że pracujesz dla danego marketu, a nie Agencji. Owe Agencje to dziwny twór wymyślony przez leniwych "angoli" :wink: pozdro

U nas pracujesz dla agencji, która wysyła pracowników do marketu. Np. Firma xxxxxx dostaje zlecenie dobrego wyeksponowania towru na półkach w markecie Tesco, więc przydziela owy market jakiejś osobie, która jeździ tam w ustalone dni i układa (dokłada) ten towar na półkach. Tak to tutaj działa. Kumpel obecnie pracuje dla jakiejś firmy, która ma między innymi nad sobą firmę Hortex. MUSI dziennie rano o 5 lecieć do Reala, wyłożyc i poukładać soki na półce w przeciągu godziny, bo potem wjeżdżają maszyny czyszczące. I Hortex płaci tej firmie odp. stawkę, a ona zaś kumplowi pewną część tej stawki (pomniejszona o marżę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czym sie chwalisz?:P Ja dostaje 670ziko na reke za to, ze od poniedzialku do piatku, od 8 do 16stej obijam sie w ksiegarni. W której jest klimatyzacja i fajne niunie ^^ Nieraz jest nawet cos do zrobienia, ułozenie ksiazek na regałach albo odbior dostawy....Zazwyczaj czytam przez caly dzien ksiazki, albo probuje obkleic sluzbowe kangoo papierem pakowym i wyslac do abudabi.

Jak sie poszuka to sie znajdzie cos interesującego, trzeba miec tylko tego farta...;]

u mnie pracuja lepsze a jeszcze lepsze przychodza, zeby je wyslac do pracy ;] choc klima mnie bardzo przekonuje, zeby cie nierobie odwiedzic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam real ale tez musisz dobrze przyczaic ,np u mnie na dziale bys mial luz jako serwisant z firmy "leasing team" chodzisz po dziale i sciemniasz albo co jakis czas wystawiasz towar jak ktos Cie poprosi ,a gdy sie sprawdzisz to nawet moga Cie na stale jako pracownika (sprzedawce) zatrudnic na umowe. Byl ktos na Okeciu w warszawskim realu to wie ,ale w markach jest inna polityka juz.U mnie koles serwisuje Tchiba i zgarnia 700zl miesiecznie ale sporo musi sie natyrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...