Skocz do zawartości
LordVere

Nowe Bloki Zalmana

Rekomendowane odpowiedzi

bloki dupiaste, przynajmiej jak dla mnie. Osobiscie wole nasze polskie produkcje.

Nacjonalizm?

 

Ciekawe bloczki, ciekawe..

Tylko dlaczego spód tego CPU jest ze złota - chyba srebro ma lepsze parametry przewodnictwa (?)

Czyżby "chłyt małketingowy"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nacjonalizm?

 

Ciekawe bloczki, ciekawe..

Tylko dlaczego spód tego CPU jest ze złota - chyba srebro ma lepsze parametry przewodnictwa (?)

Czyżby "chłyt małketingowy"..

O ile dobrze pamiętam złoto jest nieznacznie lepszym przewodnikiem od alumieniu ale gorszym od miedzi i srebra.

Idą śladami C_C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spód jest miedziany i pozłacany ( zapwene w celu ochromy miedzi przed utlenianiem i korozją)

 

" Pure copper-base material Water Block provides excellent heat transfer, and gold-plated base prevents corrosion."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde ..????????? no to mozemy sie cieszyc bedzie kogo jechac :wink: :D

bo nie kupi bloku od Ciebie???

Widze tu solidne lobby, i pewien układ ludzi którzy sami robią bloczki.

Tak więc bujcie się wszyscy którzy nie kupicie nic u nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy widzicie w tych bloczkach?

W końcu jakieś "sensowne" nie zintegrowane chłodzenie na pamięci karty graficznej - to duży plus

Prawdopodobnie będzie istniała możliwość połączenia tego z blokami innych producentów.

Należy tylko poczekać na cene i dostępność.

 

Odnośnie CPU zdecydowany minus to brak możliwości montażu jakichklowiek złączek ze względu na zintegrowane "złączki" (przynajmniej tak to wygląda na zdjęciu), sama konstrukcja nie powala - w sensie nic nowego czego bym nie widział.

 

Odnośnie GPU, zawsze miałem słabość do niebieskiego koloru, i to by było chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena będzie przynajmniej 150zł to można już teraz przewidzieć, po 2 bloki nie są wcale takie super, nie każda grafika ma taki rozkład memek. Po 3 z czego one właściwie są zrobione? po 4 dali pomysł teraz każdy może robić takie bloczki :)

 

a no i co z pamięciami po drugiej stronie pcb? pokręci to troche wc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie GPU, zawsze miałem słabość do niebieskiego koloru, i to by było chyba tyle.

 

hmm ja też ;)

 

 

No ten bloczek na GPU naprawdę ciekawą konstrukcją sie wydaje... jeszcze jak pokażą sie te bloczki na pamięci i będzie to w cenie akceptowalnej ;) to skuszę sie. Znając zalmana to nie będzie raczej tani :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi te bloczki jakoś nie pasują. Może jestem zbyt konserwatywny w tych sprawach ;)

Bloczek na GPU ciekawy z tego względu bo ma nadzwyczaj uniwersalną zapinkę, ale jak na mój gust trochę zbyt cukierkowo wygląda - ten niebieski kolor.

Szkoda, że na żadnej focie nie pokazali jak wyglądają jego wnętrzności.

Natomiast bloczek na cpu w ogole mi sie nie podoba. Nie lubię takich zapinek i przejściówek. Mi to wygląda dosyć tandetnie. A już najbardziej plastikowe króćce :o

Gdyby budowa spodu była jakaś innowacyjna to by to był jedyny plus. Ale niestety typewe piny :P

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba bloczki wygladaja strasznie tandetnie i plastikowo... zwlaszcza ten na cpu jakby odrobine za mocno dokrecony mial popękać... :?

a co do tego bloczku na pamieci to musi byc straszny flowkiller nie wiem jak oni tam jakis kanalik wcisneli...

 

nie warto...

 

ps. no moze ten na gpu nie wyglada plastikowo ale wciaz jakos tak mejd in czajna :/

Edytowane przez y0ghurt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem potwierdzona informacje, iz nowe bloczki bedzie mozna wygrac w konkursach na zezdzie ;)

 

www.zjazd.pl > zapraszam :D

 

okaze sie czy sa tandetne czy tez nie :D mam nadzieje, ze pozniej user zrobi test ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zadbasz w końcu o miejsce gdzie się ludzie wieczorem zabawią Sam.

wiesz, w Trójmieście jest raczej sporo takich miejsc, niezależnie od tego czy Sam o to zadba czy nie :-P

 

 

co do bloków - nie rozumiem krytyki np. niebieskiego koloru :mur: - przecież to barwa Zalmana od ... dawna!

blok na grafę jest - dzięki zapince i możliwości chłodzenia memków - naprawde smakowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...