Skocz do zawartości
DrKleiner

Abonament I Neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

Tego newsa czytałem już dosyć dawno, ale chcę podpisać umowę na promocję na neo 512 33zł/66zł ale nie wiem jak będzie wyglądać sprawa z zerwaniem abonamentu? Czy będzie później jakiś aneks do umowy czy jeszcze czekać (nie chce mi się za bardzo) na nowe umowy bez abonamentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego newsa czytałem już dosyć dawno, ale chcę podpisać umowę na promocję na neo 512 33zł/66zł ale nie wiem jak będzie wyglądać sprawa z zerwaniem abonamentu? Czy będzie później jakiś aneks do umowy czy jeszcze czekać (nie chce mi się za bardzo) na nowe umowy bez abonamentu?

Ten news zostal napisany 5 lipca, wiec decyzja tej prezes UKE mogla byc wydana 4 lipca. Z tego by wynikalo, ze dopiero 3, 4 lub 5 sierpnia bedzie cos wiadomo, bo TPSA ma 30 dni na zastosowanie sie do decyzji.

Jeszcze niewiadomo jak to bedzie wygladac, to znaczy czy bedzie jakis aneks czy jakos inaczej zostanie to rozwiazane.

 

Musisz poczekaj jeszcze kilka dni, a potem sie zobaczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ciekawe jak się ta decyzja ma do tego, że Neo mozna mieć płacąc co najmniej abonament standardowy. W socjalnym nie można mieć Neo :/

normalnie- teraz nie ważne czy masz socjalny czy wogóle nie masz- Neo muszą podłączyć tak czy siak, inaczej mozesz ich zaskarżyć :-P

 

oczywiście tak jest w teorii :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkel rozpedziles sie troche - zadnych zmian w cenniku jeszcze nie bylo, nieznane jest nawet stanowisko TP SA i pani prezes UKE w tej sprawie.

 

Zanim bedzie tak jak piszesz to mina jeszcze dlugie miesiace - nie ma co wstrzymywac oddechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę można zrobić tak:

Dzwonimy na infolinię i zawieszamy telefon :-)

Płacimy wtedy brutto 23zł a nie 42zł.

Oczywiście sprawdza się ta metoda jeżeli mie mamy w ogołe zamiaru korzystać z telefonu stacjonarnego.

Metoda sprawdzona kolega tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W socjalnym nie można mieć Neo

Można :P

http://forum.neostrada.info/viewtopic.php?t=9794

Ja robiłem cesje i od 1.08.06 jestem właścicielem telefonu a od 10 sierpnia neo 512. Poprzedni właściciel miał abo socjalny, i teraz ja też mam mimo, że powinienem miec od 1.08.06 plan 60 minut, który zamówiłem przy cesji. Dziś dostałem odpowiedz na reklamacje i tam podano, że poprzedni właściciel dostanie rachunek za neo i telefon za 4 dni sierpnia? a zrezygnował z niego 1 sierpnia. Liveboxa też na razie nie dostanę bo mam socjalny. Neostrada nigdzie nie jest u nich zaznaczona bo niby jak jak mam socjalny? Ale w telepunkcie mi podpisano umowe i ją mam.

Od początku roku (mniej więcej) system pozwala na wprowadzenie umowy na Neostradę przy aktywnym abonamencie socjalnym (było więcej takich sygnałów jak cytowany), ale nie można zrobić nic więcej ;) To znaczy jak ktoś ma tak zapisane w systemie to może do us...miechniętej śmierci używać neo na socjalnym (nikt tego nie sprawdzi), ale będzie miał problem z "usługami dodatkowymi" które na dziś wymagją wyższych abonamentów -> po prostu system nie przewiduje możliwości zatwierdzenia umowy przy takiej kombinacji abonament/usługa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie można zrezygnować ze stracjonarnego i jednocześnie mieć neo? Jak to z tym jest? Ponoć miało tak być.

TP sie wymigala, ze nie jest jeszcze gotowa na podjecie takich decyzji (i kilka innych argumentow jeszcze podala). Ale zapowiedzieli, ze w 2007 roku bedzie mozliwosc zamowienia Neostrady bez telefonu stacjonarnego. O cenach nic nie wspomniano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam DSLa na abonamencie socjalnym mogą sie jakoś przyczepić :E ?

 

- jak zakładałem łącze to mnie informowali o tym że musze przejść przynajmniej na standartowy ale potem się pogubili i sobie zapomnieli :P

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam DSLa na abonamencie socjalnym mogą sie jakoś przyczepić :E ?

 

- jak zakładałem łącze to mnie informowali o tym że musze przejść przynajmniej na standartowy ale potem się pogubili i sobie zapomnieli :P

W TP sie roznie rzeczy dzieja. Moze Ci sie uda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę zawiesiłem telefon. Telekomuna pobera opłatę z góry na każdy miesiąc 23zł. Na razie zawiesiłem na 3 miesiące.

Może coś po nowym roku się zmieni. Zawsze to taniej niż placić 50zł i tak nie korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj że po zawieszeniu jest jakaś przerwa po której mozna zawiesic telefon powtórnie. Z tego co pamietam chyba jeden miesiąc ale kto wie... może nikt, bo od pracowników TPSA się nie dowiesz konkretnie, trzeba samemu drążyć. Najlepiej dzwonić kilka razy na błękitną, aż któryś z konsultantów da najlepsze warunki. Serio... sam sprawdzaiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ocm.pl/news/view/Rozdzielenie_Neost...lutym_2007.html

 

Od 15 stycznia zamowienia, od 15 dzialanie uslugi. Czy będzie podwyzka neo ? Nie wiadomo.

bedzie i to spora. Wszystko po to, aby nie oplacalo sie rezygnowac z telefonu. UKE zgadza sie na oplate max 27 pln brutto za "utrzymanie lini", TP rzada okolo 40 :D smiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanko. czy po 1 grudnia mógłbym wykonać cesję na inną osobę telefonu i tym samym automatycznie się rozwiąże umowa o neo i będe się mógł załapać na megapromocję?Czy już wraz z końcem listopada przepadła ta możliwość?

Pyt 2. Czy przy rozłączeniu neo i telefonu tracę numer, tzn nikt już na ten stary się do mnie nie dodzwoni i stracę wogóle możliwość wykonywania połączeń?( ja mam całe połączenia przez NOM, a tepsie płace same abonamenty-neo i plan standardowy>106zł:(

 

dzięki za odpowiedz

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...