Skocz do zawartości
nolis

Fander Fx120-b 120mm

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już nieaktualne ;)

To ponoć było tylko jak się kupowało Ninje, tak mi odpisano via e-mail - tyle że wcześniej zdążyłem zamówić 3szt :lol: , zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytac potrafisz ?

"27,00zł

Promocja dnia"

 

Poza tym sklep jest jak najbardziej solidny i godny polecenia...

A ty potrafisz myslec?

Pokaz mi promocje dnia w tej kategorii sprzetu polegajaca na tak znacznej obnizce...

A zreszta co zostalo z tej promocji?

n/c

 

Poza tym sklep jest jak najbardziej solidny i godny polecenia...

Milosnik zenfista nam sie trafil...

Tak sie sklada ze mialem do czynienia z tym sklepem

i co do jego solidnosci mam pewne watpiliwosci.

 

Wiec sie tak nie napinaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milosnik zenfista nam sie trafil...

Tak sie sklada ze mialem do czynienia z tym sklepem

i co do jego solidnosci mam pewne watpiliwosci.

 

Wiec sie tak nie napinaj.

 

jakos nigdy nie mialem powodow do marudzenia na ta firme, wszystko sprawnie i terminowo a towar z rabatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nigdy nie mialem powodow do marudzenia na ta firme, wszystko sprawnie i terminowo a towar z rabatami.

Nie wszyscy mają tyle szczęścia, ja tam i tak raczej nie będe już kupować chyba że dużo lepsza cena będzie niż gdzie indziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mają tyle szczęścia, ja tam i tak raczej nie będe już kupować chyba że dużo lepsza cena będzie niż gdzie indziej...

z Marcinem przeprowadzilem ponad 10 transakcji na pare tys i tylko raz mialem cos do zarzucenia a wlasciwie nie jemu a firmie spedycyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Marcinem przeprowadzilem ponad 10 transakcji na pare tys i tylko raz mialem cos do zarzucenia a wlasciwie nie jemu a firmie spedycyjnej.

Ja nie mówie o samym Zenfiscie jako osobie, tylko o pracownikach (podobno, tak się wytłumaczył)... Widzisz, ja przeprowadziłem jedną transakcje, do powiedzenia mam tyle: i nie po to płaciłem kilkanaście PLN za kuriera żeby czekać tydzień na przesyłke bo ktoś przez przypadek wysłał za pobraniem...

 

Edit:

Aha, i żeby nie było że ja coś odradzam kupowanie w sklepie Zenfista, ja tylko mówie że się osobiście troche zraziłem, a zdecydowana większość kupujących jest zadowolona zapewne, no ale cóż, ja poprostu mam pecha ;)

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty potrafisz myslec?

Pokaz mi promocje dnia w tej kategorii sprzetu polegajaca na tak znacznej obnizce...

A zreszta co zostalo z tej promocji?

n/c

To juz nie moga robic promocji wg. wlasnego "widzimisie" ? Za tanio dla ciebie ? Nie kupuj :lol:

 

Milosnik zenfista nam sie trafil...

Tak sie sklada ze mialem do czynienia z tym sklepem

i co do jego solidnosci mam pewne watpiliwosci.

 

Wiec sie tak nie napinaj.

Moje osobiste preferencje "sklepowe" sa moja indywidualna sprawa, jak ci sie to nie pooba, to... juz twoj problem. (z LPR'u jestes czy jak ? bo jakos malo tolerancyjny jestes... :mur: )

A co do napinania, to wysil czasem swoje szare komorki zanim cos napiszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...