Skocz do zawartości
Mercin

Problem Z Radeon X700

Rekomendowane odpowiedzi

Cze kupilem ostatnio Radka x700 podlaczam dziala instaluje stery i ok

Wchodze w CSa Robie serwa z botami gram i w akcji mam spadki do 60fpsow (3-5 botow i scina )

Config :

Sempron 2.5+ (@ 2.0)

512ddr

Radeon x700 256/128

 

Stery : Oryginalne z plyty co byla z karta

http://img20.imageshack.us/img20/666/1kq9.jpg

Przegrzewanie sie kompa off , karta nowa itd Wiry off ,

Pokusze sie moze jutro o format ale jakie stery optymalne pod tę karte? i ustawienia do nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze kupilem ostatnio Radka x700 podlaczam dziala instaluje stery i ok

Wchodze w CSa Robie serwa z botami gram i w akcji mam spadki do 60fpsow (3-5 botow i scina )

Config :

Sempron 2.5+ (@ 2.0)

512ddr

Radeon x700 256/128

Jak już sobie poradziłeś, to wyedytuj zawsze swojego posta jeśli nie to:

 

-3. Przy jakich ustawieniach 1600x1200 wszystko na full i Anizo x6?

-2. CS source, CS 1.5, 1.6 ?

-1. Spada ci do 60 fpsow z ilu z 200?

0. Ja bym się cieszył mając 60 fps

1. Ustaw pamięci synchronicznie do procesora z pewnością masz coś koło fsb puszczone na 190mhz, a pamięci na 166mhz

2. Czy czasem nie musisz zainstalowac sterowników do Sata i Raid?

3. Stery optymalne to zawsze najnowsze Catalyst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nigdy nie uzywaj sterow ktore byly dolaczone do grafiki. Nigdy nie osiagniesz na nich max wydajnosci. Po za tym ta karta nie jest jakas super. Wg mnie to normalne wyniki. Ze sterow sproboj jakies omegi lub WarCatsy ew SoftMody (polecam!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP up UP

 

Zasilacz : 350W

 

Hmm kiedys tak nie mialem na tym koMpie . Ponieważ nawet taka gra jak cs 1.6 to plynnie na athlonach 2.0 i 256 ramu powinna chodzic + jakas karta 64 geforce . I na takim sprzecie powinieniem miec 100fpsow zawsze . Wiry / spywary i inne smieci off . Stery instalowalem od producenta i KISZKA , synchronizacja pionowa off , Gram na 640x480 (gra) windows 1024 x 768 . Temperaturki w klasie , zero kurzu na radiatorkach .

Co tu jeszcze opisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka :>

Chodzi o Cs 1.6

Na internecie tez tak mam

A tutaj sprawa sie nasuwa czy zasilacz o mocy 230 starczy by utrzymac moja maszyne?

 

Znaczy mam rozumieć, że jedziesz na zasilaczu z epoki lodowcowej. Pełen respect dla Ciebie, że ten antyk ciągnie Semprona wykręconego na 2.0Ghz nowa karta VGA i 512DDR to cud ,że to śmiga. Jeżeli chodzi o samą grę to orginalne stery w 70% przypadkach są zwalone. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilka zasilka ale boty zżerają tyle mocy procka ze szkoda w ogóle to włączać z Bot-ami , nie powiem co się mi dzieje w CS:S jak sobie boty dorzuce :|

Edytowane przez tazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...