Skocz do zawartości
emre

Czy Warto Kupić Samsunga 940bf?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

JWT czy warto kupić monitorek Samsung 940BF za 699zł nowy. Czy się opłaca? Czy to będzie dobra inwestycja ;-) ? Na monitorach się nie znam. Będzie on używany praktycznie do wszystkiego, czyli czasem filmy, gry fpp i mmrpg, często www, programy wszelkiej maści. Jak wygląda sprawa z gwarancją i b.pixelami? Może ktoś już ma ten monitor - jak się sprawuje? Dotychczas siedzę na tym, co mam w sigu, czyli wysłużonej Iiyamie VM Pro 1413 z uszkodzoną powłoką antyrefleksyjną, najwyższy chyba czas na zmianę.

Wczytując się trochę w posty w tym dziale zwróciłem uwagę, że polecacie monitor Benq Fp91gp. Czy między nim a tym Samsungiem występuje kolosalna różnica w tych co wymieniłem zastosowaniach? Czy warto poczekać kilka miesięcy i kupić sobie właśnie ten monitorek?

 

Z góry dziękuję za wszystkie rady...

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy jak spisuje się ten monitorek jak się uda to go kupię. Ale wydaje mi się że będzie po kilka sztuk na market bo reszta zostanie sprzedana przed otwarciem no i więcej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, tylko teraz coś moi starzy kręcą, że nie ma sensu jechać, bo i tak go nie kupię, bo niby będzie tam ludzi jak po papier totaletowy za komuny ;-). Od której myślisz stać pod MM :twisted2: ? Czy przyjdziesz na luzie... później?

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wstane to pójde nie mam zamiaru się bić z nikim o monitor :] wstane zjem coś i pewnie koło 9-10 podejde zobaczyć jak nie to podjade do Sigmy i kupie jakiś inny model Samsunga o 200-300 zł droższy to nie aż ataka różnica żeby z siebie klauna robić i się o monitor zabijać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka All !!!

 

Nie ma to jak mieć znajomego kierownika w M...a M...t i spokojnie poczekać aż tłum się przewali i kupić sobie monitorek za 699 i dodatkowo dwa odtwarzacze DVD po 99 PLN

 

Pozdro

Koval

 

P.S.

Monitorek dodatkowo sprawdzony pod kątem martwych pikseli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla jeszcze Belinea 1925 S1W 19'' panorama i tez za 699zl.

 

Hmmm oplaca sie??

W Lublinie w MM nic takiego nie widzialem. Kurcze wolalblbym panorame <_< Podjechalem o 6.30 pod MM Kolejka gdzies na 150 metrow. Na wszelki wypadek przyjechala karetka :P Mysle, nic trzeba sie wepchac i wlazlem przy wejsciu. I tak nic juz nie bylo. Ale pozniej wjechala druga paleta(eskortowana przez kilku ochroniarzy), pozniej jeszcze jedna i az zdejmowali monitory z wystawy i sprzedawali bez pudelkek. W koncu wziolem 3 monitorki Samsung SyncMaster 940bf(mialem 4 ale :-P ). Jeden dla mnie,drogi dla bratowej a trzeci na handel. Stoje w kolejce a tu gosc pyta sie czy nie chce sprzedac za 800. Wiec 100zl do przodu :D Monitor 2 ms(troche sciema bo z czerni do bieli, a to chyba nie jest najważniejsze, chyba we wszystkich sie tak podaje) wiec zero smuzenia. Wszystko ok. 0 bad pixeli, az tu po 2 godzinqach piksel! :angry:

Wczesniej nic niebylo, pojawil sie po 2 godzinach pracy. Nie wiem jakie sa warunki gwary w MM, zadzwonie i sie dowiem. Kupilem tez kilka fajnych zeczy ale nie o tym temat. Jak ktos chce, moge wzucic zdjecia sprzed sklepu. Pracownicy sklepu pstrykali fotki gdy ludzie sie przewracali i spadaly komputery z polek B-) Ogolnie monitor wszedzie w necie 1300zl a tam za 700 wiec zaoszczedzilem 900zl na trzech monitorach +100zl za sprzedaz B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla jeszcze Belinea 1925 S1W 19'' panorama i tez za 699zl.

 

Hmmm oplaca sie??

Belinei nie widzialem w Lublinie, a bral bym ja bez zastanowienia. Ludzie chodzili tylko z samsungami po sklepie. Moze beline lezaly spokojnioe a o samsungi malo sie niepozabijali, tylko dlatego ze samsungi byly reklamowane w gazetce i telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

He, każdy chyba się połasił na tę promocje. Ja też. Wprawdzie załatwiłem go sobie po znajomości (tych LCD'ków) nie było już 10 minut po otworzeniu sklepu!) to chyba niezbyt fajnie na tym wyjde. Monitor dopiero co podłączony a już dwa wyraźnie wypalone piksele są! Poczekam do niedzieli jak to z tym monitorkiem będzie. Jeśli ta liczba się zacznie szybko powiększać chyba będę zmuszony znów odwiedzić MM. Tylko mnie to spotkalo :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Yyyyy nie straszcie

Nie strasze... to brutalna prawda. Na początku wszystko wyglądało super i wogóle. Odpaliłem sobie Diablo II (chciałem sprawdzić jak się sprawuje w grach) i bah! Czerwony pixel który w tym egzemplarzu pozostanie już na wieki. Qwa! Można się normalnie powiesić :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Nie no, spoko przecież zawsze kiedyś się to wydarzy. Może wysypie się jeden i przez kolejne 10 lat ( :lol: ) będzie bardzo fajnie służył. Ale zawsze pozostaje ta myśl że ten jeden pixel (czy dwa nawet) gdzieś jest :angry:

 

Ale za 700,-! Połowa ceny sklepowej! A to samo ryzyko B-)

 

@Niemiec

 

Ja mam takie ustawienia:

 

Brightnes: 50

Contrast: 55

Reszta bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...