Skocz do zawartości
[B3D] maniac

XP1700+ JIUHB 0302 - UWAGA

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak qrna fkoncu jest ???????? ludzie... w jednym topicu chwali lagier 0302... a wtym wszyscy mowia ze jest kiepski !!!! W innym mowia ze dobrze sie kreca wszystkie HB a w innym mowia ze wszystkie z 51 tygodnia (w tym CB) wiec JAK TO JEST ?????????? i nie chce "sluchac" jakis postow gdzie ktos pisze tylko wg. tego co przeczytal na forum. Bo to w tym momencie zrobil sie taki B.U.R.D.E.L na forum ze wyglada to jak plotkujace baby u fryzjera...

 

I wystarczy ze za tydzien napisze post ze przetestowalem 30 procow powiedzmy z 6 tygodnia i wszystkie sa do [gluteus maximus]. to zaraz wszyscy beda doradzac zeby sie do nich nie dotykac..... a z drugiej strony kilka osob ktore beda mialy te proce beda mowily ze sa zaje... fajne i bedzie taka sytuacja jak teraz.... taki "lawina" chce kupic procka i nie wie za cholere czy ma wziac JIUCB 0251 czy moze JIUHB 0302 ???? wiec.....

 

prosze niech wypowiedza sie osoby ktore maja te proce i niech napisza na ile je podkrecily na jakim coolerze przy jakim napieciu... no i ile sie grzaly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chwilowo 1700+ JUICB 0251, ale jest do bani, na standardowym napieciu nie poszedl nawet na 1900+ (bluescreen), podwyzszylem do 1.675 (ale to Epox, wiec w sumie jest 1.7) to poszedl i na 2000+.

I teraz najciekawsze! Jak zwieksze napiecie na 1.7 lub wyzej (nie zwiekszajac przy tym mnoznika czy FSB) to mam bluescreeny :/

Moze to przez to ze nowy, tydzien juz sie "wygrzal" na tych 2000+, sprobuje jeszcze raz zwiekszyc napiecie.

Mimo to w drodze jest juz JUIGB 0251, zobacze co on potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnoznik 12.5 , 166 mhz , na vcore 1.82 ale wyżej nieidą pewnie przez pamięci(na magistrali 166 niemogę zmniejszyć szybkość ramu-zablokowuje mi sie :oops: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz kupiłemn procka. I mam JIUHB 0302. Jeszcze nie wiem jak chodzil bo chyba zlapalem czarnobyla i moja plytka aktualnie jest w serwisie. Czekam az w koncu dostane rurki oraz nagrzewnice. W koncu zloze to swoje WC.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam JIUHB 0203 no i dziala super stabilnie na 2000Mhz( 12 x 166) 1.75V. Na wiecej juz zalicza sporadycznie zwiechy, na 1.8V idzie na xp 2600+ 2075mhz? 12.5 x 166 no ale czasami sie komp nie chce odpalic przy takim taktowaniu. Miałem 3 takie same procki i identycznie sie krecily. U kumpla na msi kt 333a ultra stabilnie dzialalo tylko na 1900mhz bo on nie wiem czemu nie mial mozliwosci zwiekszenia napiecia na wiecej niz 1.7V

 

mam asusa a7n8x del, WC ( temp przy 1.8V 28C po 3dmarku),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest wybór pomiędzy JIUCB 0251 a JIUHB 0303 to na pewno trzeba brać JIUHB 0303. JIUCB 0251 miałem i kręcił się max 2130MHz. Więcej za cholerę nie chciał. Ale można spokojnie pracować na 2,0GHz. A JIUHB na pewno pójdzie Ci więcej. Dokładnie takiego nie miałem, ale przez jakiś czas próbowałem JIUGB i tam już można było pociągnąć 2320MHz. Oczywiście mówię cały czas o kręceniu z AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Ja mam JIUHB 0302 i kręci się dobrze, nie jest to być może jakiś super wynik, ale na standardowym collerku 2,0 GHz przy napięciu 1,65 V i cenie 240 zł to jest wart zakupu, a czy ktoś już kręcił JIUHB 0305 ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno sie tak nie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ilem, jak po przeczytaniu tego posta. powiedzcie mi, co w koncu z tymi 0302? kto je jeszcze krecil na forum?

:wink: :wink: nie ma sie co w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iać, wiem ze moj wycisnie wiecej jak mobo zmienie, wiec za swojego ręcze 8) ok 2100 MHz murowane 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem 2.6+ 1.7V post idze wywala sie na poczatku ladowania windy. Czekam na lepsze pamiatki (ELIXIRY sa strasznie dupne przynajmniej te moje) i na chwile czasu az zmontuje WC z nukleonem wtedy powalcze.

Powiem tak naprawde dobry procek na AC 2.4+ to moim zdaniem dobry wynik czego chciec wiecej ;)

AAA zeby nie bylo 10x200 tez wstal :D u mnie sie nie odpala po poscie u kumpla na Kingstonach smiga az milo popatrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał czego chcieć wiecej to opowiadam - wiem żę różne wersje różnie się kręcą :)

Sorry nadinterpretacja ikonki :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2600+ na AC ;)

no na to czekam... udalo sie komus stabilnie? 12,5x166 ...

Polaros, nie probowales jeszcze troche podniesc napiecia?

Specialy 4 u :D

2.6+ na Vcore 1.75 :) jezeli chcesz screena z windy daj znac na priva z mailem.

Powtórzę pytanie: w sklepie w Świeciu mają JUIHB0302WPJW brać czy nie?

Hmm ale nie podales alternatywy , procek jest spoko ja bym bral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 0302 i narazie podkręciłem go do 1,8 bo ma temp 48* i boje sie że jak walne mu 2Ghz to biedak sie przegrzeje. Mój cooler ma 2400obrotów to chyba mało i moze dlatgo?

nie tylko dla tego, widocznie sam radiator jest jakis kiepski, lub masz za goraco w kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj chodzi na 12,5x 166 przy 1,7 AC. Poszedl tez bez problemu na 10*200 ale chyba zasialacz nie daje rady (300w) poniewaz przeladowywal sie co jakis czas. Przy zamknietej obudowie mam 48 i przy obciazeniu 52 nie pytajcie sie o numer nie wiem dokladnie jaki(nie spisalem) Mielem wczesniej tego JIUCB ale ledwo chodzil na 2000+. Jak komus sa potzrebne screeny moge przeslac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2600+ na AC ;)

no na to czekam... udalo sie komus stabilnie? 12,5x166 ...

Polaros, nie probowales jeszcze troche podniesc napiecia?

Specialy 4 u :D

2.6+ na Vcore 1.75 :) jezeli chcesz screena z windy daj znac na priva z mailem.

Wierze na slowo. Ulzylo mi troche. Nie czytam juz takich topicow, poki sam nie sprawdze co sam wycisne. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się stabilnie na 12,5x166 a po zmianie płyty z 7VAX na 8RDA i pamiątki Samsunda "D" na TwinMOS x2szt, działa stabilnie na 10,5x200 (= 2100 MHz). Cały czas działa Seti@home a jemu lipy nie wciśniesz. Napięcie CPU ustawione na 1,725v.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie mam wyplate i jako ze dzisiaj spylilem mojego palomino za 250zl ma zamiar kupic sobie 1700+ w 0,13.Docelowo ma zamiar mu zaaplikowac ustawienia 11x190.Niestety niebede mial mozliwosci wyboru serii :? .Ja myslicie ,czy kazdy egzemplaz nowych AXP pociagnie na te 2.1GHz (2600+) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...