Skocz do zawartości
Arek460

Moje Forum O Komputerach I Nie Tylko

Rekomendowane odpowiedzi

niestety musze Cie zasmucic poniewaz prawda boli, takiego typu fora nie maja szans na wybicie, chyba ze rozmowa w mniejszej grupie z kolegami. For jest dzis mase, kazdy moze sobie zalozyc darmowe forum na fora.pl czy podobnych serwisach i nie ma to najmniejszego sensu bo i tak nie przebije PurePC.pl czy inych tego typu. Z kolega wykupilismy keidys serwer, postawilismy forum (o innej tematyce). Ciezko jest, probojemy reklamowac nawet platnie. Zobaczymy jak to bedzie... > INTIMATE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja powiem tak: kiedy robiłem pewną stronę też mi tak mówiono i musze stwierdzić że to NIE JEST PRAWDA! Nowe strony mają szanse na wybicie ALE wymaga to naprawdę dużych nakładów pracy - ja bym zawiesił forum i otworzył je kiedy wszystko będzie "zapięte na ostatni guzik", inaczej to nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: kiedy robiłem pewną stronę też mi tak mówiono i musze stwierdzić że to NIE JEST PRAWDA! Nowe strony mają szanse na wybicie ALE wymaga to naprawdę dużych nakładów pracy - ja bym zawiesił forum i otworzył je kiedy wszystko będzie "zapięte na ostatni guzik", inaczej to nie ma najmniejszego sensu.

Tak, zwlaszcza jak sie nie ma wlasnej domeny, serwera, oryginalnego pomyslu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

ALbo zmień tematykę - nie o komputerach ale coś bardziej szczegółowo - np. TYLKO o kartach nvidii (przykład!), wtedy masz już większe szanse.

 

@Macieqqq - potwierdzam to co napisałeś, bez domeny, pomysłu itp. to jednak nie da się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będę szczery :]

 

Widzisz for komputerowych w sieci masz bardzo dużo, nie wspominając już o portalach. Zacznijmy od tego, iż forum które nie jest częscią jakiegoś serwisu lub sklepu ma b. małe szanse na wybicie się do czołówki. :] Serwisy takie jak PurePC czy PClab powstawały kiedy spoleczeństwo miało do dyspozycji łącze 56kb/s (2001r?), nie było darmowych serwerów. Teraz wpisując w Google frazę "darmowy hosting" czy "darmowe konta" wyświetli Ci kilkadziesiąt stron, na których będziesz mógł założyć forum. Teraz praktycznie każdy może sobie "zrobić" forum...

Nazwa twojego forum jakby to powiedzieć... jest za długa no i niespecjalnie oryginalna :P Forum masz na fora.pl, więc nie masz możliwości łączenia się z bazą...

Podział for nie jest zbyt ciekawy, e.g. po co działy Techno and Dance, Pop and Reggae, Hip-Hop, Rap, Rock/Metal - nie prościej dać dział Muzyka lub po prostu Off Topic ?:|

Poza tym, jeśli już na uparciucha chcesz robić to forum to weź je zamknij - weź kup porządny serwer, domenę, zbierz ekipę i dopiero otwórz to forum :P Podkreślam tu, że opcja ta wchodzi w grę jeśli już naprawdę chcesz zrobić forum i konkurować z takim cudem jakim jest PurePC :P Wkońcu to tu znajdują się wszyscy fachowcy z dziedziny komputerów:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos dziwne są te opisy:

 

Laptopy

Coś o laptopach,(ja osobiście nie polecam kupować)

 

Tuning

Dawać zdjęcia opisy wykonania tuningu wykonanego przez Was, i jak stuningować kompa.

 

- Nie potrzebna jest twoja opinia przy opisie działu Laptopy, poza tym niezbyt zgrabne jest sformułowanie "opisy wykonania wykonenego tuningu" poza tym to 2 zdanie po przecinku tj. "i jak stuningowac kompa" nie zbyt zgrywa sie z resztą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to ma bardzo ładne logo, które mi się bardzo podoba.

Nie ma własnego logo, to co widać pod adresem http://www.smj.pl/komputer.jpg to po

1) hotlink z cudzej strony, a po

2) to własność firmy JTT Computer SA [w upadłości] (z ich materiałów reklamowych - marka "Adax Bravo").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Oooo jak logo jest z innej firmy to ja bym natychmaist wymienił bo to robi bardzo dużą różnicę - nie pokazuje chęci admina do pracy nad stroną a to bardzo źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo jak logo jest z innej firmy to ja bym natychmaist wymienił bo to robi bardzo dużą różnicę - nie pokazuje chęci admina do pracy nad stroną a to bardzo źle.

Przy forach to normalne. Szczególnie takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...