Skocz do zawartości
LuKe

Jaka Grafe Na Agp Do 500zeta Zakupic?

Rekomendowane odpowiedzi

no wkoncu, grafika z allegro dotarla!! czyli RADEON X800 PRO 256mb 256bit

 

grafike jak zobaczylem to oniemialem , chodzenie bylo tak bycze ze musialem poprzestawiac gdzie indziej rozne czesci, gdy juz wszystko podpiolem wlaczylem kompa, oczywiscie na sam poczatek zaczolem testowac gierki i prawie mnie zatkalo jak wlaczylem NFS MW na full detalach na rozdzialce 1680x1050 to hula plynnniutko, jedynie czasami sa delikatne malo zauwazalne skoki dogrywania z dysku

 

druga gre jaka odpalilem to doom 3, oczywiscie wsio na maxa + max rozdzialka hula plynniutko,, no nie ma mocnych na ta grafe , a kupilem ja jedynie za 500zeta i to jeszcze mam na nia gwarancje do stycznia 2007r, wiec sie oplacalo :)

 

co jest najlepsze ona jest jeszcze nie podkrecona, narazie nie ma co jej podkrecac skoro spokojnie gierki hulaja , jestem zadowolony z zakupu B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wkoncu, grafika z allegro dotarla!! czyli RADEON X800 PRO 256mb 256bit

 

grafike jak zobaczylem to oniemialem , chodzenie bylo tak bycze ze musialem poprzestawiac gdzie indziej rozne czesci, gdy juz wszystko podpiolem wlaczylem kompa, oczywiscie na sam poczatek zaczolem testowac gierki i prawie mnie zatkalo jak wlaczylem NFS MW na full detalach na rozdzialce 1680x1050 to hula plynnniutko, jedynie czasami sa delikatne malo zauwazalne skoki dogrywania z dysku

 

druga gre jaka odpalilem to doom 3, oczywiscie wsio na maxa + max rozdzialka hula plynniutko,, no nie ma mocnych na ta grafe , a kupilem ja jedynie za 500zeta i to jeszcze mam na nia gwarancje do stycznia 2007r, wiec sie oplacalo :)

 

co jest najlepsze ona jest jeszcze nie podkrecona, narazie nie ma co jej podkrecac skoro spokojnie gierki hulaja , jestem zadowolony z zakupu B-)

 

nie twierdze, że dokonałeś złego zakupu bo za 500 złotych jest to chyba jedna z najlepszych kart na AGP, ale pisanie w takich gloryfikacjach na jej temat to jest już duża przesada. na X800 GTO (szybszym od Twojej karty) NFS MW zaczyna ciąć już w 1280 x 1024, a Ty mówisz, że grasz w 1680 x 1050 - chyba włączyłeś tylko pierwszą trasę i na tym zakończyleś.

 

Podobnie doom3 - choć tutaj gra w tej rozdzielczości 1680 x 1050 zasadniczo nie powinna przyciąć, ale nie na maxa - bo nie włączyłeś FSAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

focus_ NIE MOW MI GLUPOT bo wiem jak gram!! chodzi plynnie! w NFS MW 30FPS, w doomie od 30-60FPS

 

i to twoje GTO nie jest szybsze od mojego PRO

 

co do dooma 3 nie wlaczylem FSAA bo to nic nie daje w tej grze a obciaza komp, ale na ULTRA detalach w max rozdzialce chodzi plynniutko bez FSAA, czasami gdy otwieram drzwi lekko przytnie dograc drugi "pokoj" ale to juz wina dysku nie nadaza... jesli sie juz dogra cala plansza chodzi sie po niej plynniutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LuKe czy ty przypadkiem nie jesteś tym sławnym właścicielem głośników komputerowych logitech z-5500? :lol: Nick RzezniQdNb by sie zgadzał.

 

LuKe: "co do dooma 3 nie wlaczylem FSAA bo to nic nie daje w tej grze a obciaza komp, ale na ULTRA detalach w max rozdzialce chodzi plynniutko bez FSAA, czasami gdy otwieram drzwi lekko przytnie dograc drugi "pokoj" ale to juz wina dysku nie nadaza... jesli sie juz dogra cala plansza chodzi sie po niej plynniutko"

 

FSAA to też zbędny dodatek;)

Edytowane przez Maxim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item128815433_palit_x800...o_box_agp_.html

 

a co myślicie o takiej karcie? Radeon X800 GTO 400/700Mhz 12/6 256mb 256bit szyna? Będzie lepszy od tego 6800GS i 7600GS?

 

jest jeszcze taki 6800 GS co ma 256 bit i 128mb.

 

Więc mam brać:

 

1. palit 6800 450/1200 256mb 1.4ns ddr3 128bit czy

 

2. 6800 GS co ma 256 bit i 128mb

http://allegro.pl/item129687498_leadtek_68...t_6vertex_.html

 

3. Czy 7600GS 128bit, co ma w sumie gorsze parametry niz 6800GS ale niby "lepsza architekture"

 

czy

 

4. Radeon X800 GTO 400/700Mhz 12/6 256mb 256bit szyna czy

 

5. Używany na gwarancji SAPPHIRE RADEON X800GT 256MB 256BIT AGP |A821

http://allegro.pl/item129296023_sapphire_r...t_agp_a821.html

 

 

Bo musze wkoncu ta karte kupic a non toper coś wyskakuje co zmienia moj wybor - dzisiaj się natknąłem na tego GTO cena mała dane niby ok i juz sam nie wiem chlopaki heeeelpp

Edytowane przez zbiku0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu bym wziol SAPPHIRE RADEON X800GT 256MB 256BIT AGP albo tego radeona GTO

 

a najlepiej poczekaj na allegro na jakas okazje z RADEONEM X800PRO, mozna juz uzywke kupic za 500zl, a zdecydowanie bedzie najlpesza z tych wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzięki za radę, ale się dowiedziałem i ten radek ma tylko 2 tygle gwarancji rozruchowej więc lipa tyle kasy pakować w niewiadomo co :( poszukam jakiegos innego GT albo GTO

Edytowane przez zbiku0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie będzie gorszy od mojego zjaranego radka 9800pro a trochę napewno lepszy choćby tymi ramami 256MB. Przemyślałem sprawe i szkoda tyle kasy pakować w AGP, wole tą stówe dołożyć do motocykla, a na tej karcie pośmigam jeszcze jakiś czas a potem przesiadka na 64bit.

Edytowane przez zbiku0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W terazniejszym czasie nie ma sesu brac X800- to juz przestarzala karta, w sumie R300 na sterydach :-P

Nie obsluguje Dx9c i HDR. W dzisejszych grach(Oblivion, A0E3, Far Cry 1.3 itp) widac juz duza roznice, przy braku w/w efektow.

Nie wyswietlanie ich, zawyza takze wydajnosc X800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mozna powiedziec ze do 500zl raczej ciezko jest kupic cos w miare fajnego. Wiadomo z czasem beda wychodzic nowe gry itd ktore w pelni obsluguja wymienione przez Ciebie standardy ale sa ludzie ktorzy wola miec 50fps niz 30 ale z super efektami ktore i tak czasami ciezko jest zauwazyc w pogoni za przeciwnikiem, wiele zalezy o samego kupujacego i od tego jakim sprzetem jeszcze wlada (miedzy innymi monitor itd) Taki radek nie wydaje mi sie idiotycznym rozwiazaniem jak za taka kase ale napewno idealnym tez nie jest jesli jest inaczej pokaz karte ktore potrafi tyle co on i jeszcze miesci sie w przedstawianym przedziale cenowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze, że dokonałeś złego zakupu bo za 500 złotych jest to chyba jedna z najlepszych kart na AGP, ale pisanie w takich gloryfikacjach na jej temat to jest już duża przesada. na X800 GTO (szybszym od Twojej karty) NFS MW zaczyna ciąć już w 1280 x 1024, a Ty mówisz, że grasz w 1680 x 1050 - chyba włączyłeś tylko pierwszą trasę i na tym zakończyleś.

 

Podobnie doom3 - choć tutaj gra w tej rozdzielczości 1680 x 1050 zasadniczo nie powinna przyciąć, ale nie na maxa - bo nie włączyłeś FSAA.

Focus nie chce sie z Toba sprzeczać , ale ja na x800gt w 1024x768 na full detalach w NFS MW nie miłem zaciachów żadnych . A teraz na obecnym sprzecie Nfs w 1280x1024 żadko ponizej 28 fps spada a to chyba nie kwalifikuje sie do cięcia ;).A jesli chodzi o sm 3.0. to na agp i tak nie ma takiej karty żeby np coj w full detalach chodzil wiec jesli agp to mozna sobie podarowac sm 3.0. (no moze jest 7800gs od gainwarda ale kogo na to stac ;) ). Nie wiem dlaczego HDR na ps 2.0 nie robią :( , jak kazdy wie to jest możliwe np: HL2 ost coast czy cs i chodzi to przyzwoicie na tych starych radkach. Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Focus nie chce sie z Toba sprzeczać , ale ja na x800gt w 1024x768 na full detalach w NFS MW nie miłem zaciachów żadnych . A teraz na obecnym sprzecie Nfs w 1280x1024 żadko ponizej 28 fps spada a to chyba nie kwalifikuje sie do cięcia ;).A jesli chodzi o sm 3.0. to na agp i tak nie ma takiej karty żeby np coj w full detalach chodzil wiec jesli agp to mozna sobie podarowac sm 3.0. (no moze jest 7800gs od gainwarda ale kogo na to stac ;) ). Nie wiem dlaczego HDR na ps 2.0 nie robią :( , jak kazdy wie to jest możliwe np: HL2 ost coast czy cs i chodzi to przyzwoicie na tych starych radkach.

Dyskusja na poziomie zawsze jest dobra - pamiętaj o tym :)

A więc tak co do płynności - kurcze trudno jest to wykazać, ale coś Ci opowiem. Kiedyś miałem Athlona 1450 MHz (już nawet nie pamiętam dokładnie na ile był podkręcony) i do tego Kyro 2 (kocham :wub: ;) ) i grałem sobie w colina 2 w 1024 x 768. Oczywiście trzeba było zrobić modyfikację w rejestrze, by słońce wyglądało jak tarcza,. bo inaczej miałem momentami nawet 20 FPS. Ale po tej modyfikacji cały czas miałem 24 - 28 FPS i grałem. Kiedyś uparłem się i ćwiczyłem przez kilkanaście dni (wiem dziwny jestem) jedną trasę we włoszech - bodajze nr 9. I uzyskiwałem jakieś tam czasy, moim zdaniem rewelacyjne. Kumpel pokazał mi swoje, jeżdząc przy tym od święta i co najwazniejsze na automacie, ja na automacie traciłem jeszcze dodatkowe kikla sekund. Tak spię mi głupio zrobiło, że zrezygnowałem i wróciłem do colina prawie rok później, kiedy miałem radka 9500 z athlonem XP. I pomimo iż nie jeździłem tyle czasu to potrzebowałem kilku przejazdów by pobić tamte rekordy. Wiesz dlaczego? bo miałem nie mniej niż 40 FPS. Nie chodzi tutaj tylko o to masz wrażenie płynności, czy go nie masz, ale co ciekawe im mniej klatek masz tym częstrze są sytuacje, że nie załapie Ci klawisza skrętu. Jeździ się zdecydowanie mniej precyzyjnie przy 25 FPS'acy niż przy 40. Spróbuj to zrobić w GTA - tam można ograniczyć ilość FPSów do 25 i weź jakąś super brykę i jeździć po autostradzie i lawiruj między autami - zobaczysz o co chodzi.

 

Tak samo jest w shooterach - przy 25 klatkach nie trafiasz już tak celnie jak przy 50. Dlaczego gracze CSS, czy BF2 wymagają zdeycodowanie więcej niż 25? Tyle, tylko, że większość z nas po prostu nigdy nie widziała super sprzętu w akcji i dlatego nie wie, że można oczekiwać więcej. ja też w NFS"a byłem zadowolony jak miałem te 30. Dziś odczuwam róznicę niezaleznie od grafiki między Athlonem 64 2750 (na takim testuję), a Core 2 Duo od 2,2 GHz wzwyż. Są momenty, w których różnica jest naprawdęe odczuwalna. Tak samo włączając anizo nie byłem w stanie grać na GF'ie 7600 GS w 1024 x 768, musiałem zejść do 800 x 600 i tam juz było oki w NFS MW. Czasy uzyskiwałem gorsze i wyraźnie gorzej jeździłem. Sprawdź to na jakiejś obeznanej trasie, ale zeby to raczej był circuit czy sprint, a nie jakieś inne. I daj sobie przeciwników na high, wyłącz ruch uliczny i postaraj się bić rekordy - później podciągnij rozdzielczość i spróbuj powtorzyc wyczyn :)

 

Co do SM 3.0 na AGP - SM 3.0 to nie HDR - to jest dość często popełniany błąd w rozumowaniu. Owszem czasem jest to powiązane, ale tylko czasem.

W Age of Empires III SM 3.0 daje lepszej jakości obraz - możesz z powodzeniem na tej klasie kart grać w 1024 x 768 (7600 GS już trochę się nie wyrabia).

Far Cry - użyto SM 3.0 już bardzo dawno, co dało wzrost wydajności - nie powiesz mi, że nie jest to potrzebne :)

Painkiller - to samo co Far Cry - większa wydajność przy tym samym sprzęcie

scct - wyższa wydajność

X3 - wyższa wydajność

 

Jak widzisz SM 3.0 nie wymaga więcej (przeważnie) a daje wzrost wydajności. :)

 

Co do HDR'u z PS 2.0 - masz Obliviona, HL2 i pochodne, scct :)

są i gry które wymagają PS 3.0, jak np far cry, aoe 3 czy call of juarez, ale generalnie chodzi o to, że użyto róznych technik, stąd jeden HDR działa na takich, a nie innych kartach.

 

Pozdrawiam :)

 

focus_ NIE MOW MI GLUPOT bo wiem jak gram!! chodzi plynnie! w NFS MW 30FPS, w doomie od 30-60FPS

30 FPS w NFS nie jest płynne, podobnie jak w doom 3 są miejsca, w których Twoja karta podobnie jak wiele innych zegnie się w pół.

 

i to twoje GTO nie jest szybsze od mojego PRO

Po pierwsze nie moje :) po drugie jest szybsze bo ja mówiłem o karcie 550 / 550, a Ty masz zdecydowanie niższe taktowanie.

 

co do dooma 3 nie wlaczylem FSAA bo to nic nie daje w tej grze a obciaza komp, ale na ULTRA detalach w max rozdzialce chodzi plynniutko bez FSAA, czasami gdy otwieram drzwi lekko przytnie dograc drugi "pokoj" ale to juz wina dysku nie nadaza... jesli sie juz dogra cala plansza chodzi sie po niej plynniutko

Ciekawie twierdzisz, że FSAA nic nie daje - jeśli nie widzisz różnicy w jakości obrazu to ja nie mam więcej pytań :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole grac na rozdzialce 1680x1050 zeby plynnie hulalo niz miec w karcie bajer typu HDR ktory i tak bedzie mi zbedny bo w te gry ktore ja gram nie pbsluguja tego

 

co do 30FPS to jest plynnosc przynajmniej dla mnie, przypomne ze ja gram na grach na rozdzialce 1680x1050 na ful detalach,

z ciekawosci zeby uzyskac 60fps zmnieszylem rozdzialke do 800x600 i uzyskalem 60fps ale zbytnio ronicy nie ma miedzy 30 a 60FPS

 

co do AA w doomie to czasami owszem widac to ze nie mam tego wlaczonego ale to tylko czasami

 

 

focus_ mowisz ze szybsze GTO od PRO to dlaczego ci tnie na tak niskiej rozdzialce a moje hula spokojnie na tak wysokiej rozdzialce?

 

jeszcze zeby bylo smieszniej ja jej nie mam podkreconej , jesli bym podkrecil swoja to by zmiazdzyla tego GTO :D

 

 

 

a propo czy ktos wie, czy da sie dostac do srodka wiatraka w tym zakichanym chlodzeniu??

http://allegro.pl/item126584391_gigabyte_r...mb_256bit_.html

 

zdeka mi buczy i chcialem go nasmarowac smarem B-)

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie gra w takiej rozdzielczości jak ty :blink: to aa rzeczywiście niewiele daje

 

ale jak robi sie cienko z mocą grafiki ( a w końcu zawsze się robi cienko ) to się okazuje że np. 800*600 i do tego 2*AA jest gładziej ładniej i szybciej niż 1024*768 B)

 

czyszczenie wiatraków - pokombinuj :]

Edytowane przez 3si3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Focus

No mozna patrzec na to z tej strony ze niby wzrost wydajnosci jest przy ps 3.0 ale taki chyba znikomy. Zreszta gry pokroju farcry czy painkiller nie potrzebuja chyba wiecej fps bo i tak mają ich mnóstwo. Pozatym z tymi fpsami to sie zgadzam w pełni gdyz gram w csa naogowo i jak mam 45-60 fps np na militi to mnie krew zalewa ;) , na pozostalych mapkach np aztek to ponizej 100 raczej nie schodzi. Tak czy inaczej 7600gs na agp to taki lekki kastrat z mojego punktu widzenia. Zreszta nawet w csie 7600gs pod pcie dostal niezle po dupce od poczciwego gto@16 potoka. Z pioorkiem testowalismy tak:

1280x1024 all max z afx16 i aax4 - wynik gf 7600gs galaxy wykrecony na maxa - 73 fps i gto@16 potoka z mojego podpisu ktory otrzymal 102 fps przy tych samych ustawieniach. Wiem ze cs tez bazuje na procku i to bardzo dlatego zjechalem do jego wartosci 2,45 ghz. Tyle chciałem tylko dodać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole grac na rozdzialce 1680x1050 zeby plynnie hulalo niz miec w karcie bajer typu HDR ktory i tak bedzie mi zbedny bo w te gry ktore ja gram nie pbsluguja tego

 

co do 30FPS to jest plynnosc przynajmniej dla mnie, przypomne ze ja gram na grach na rozdzialce 1680x1050 na ful detalach,

z ciekawosci zeby uzyskac 60fps zmnieszylem rozdzialke do 800x600 i uzyskalem 60fps ale zbytnio ronicy nie ma miedzy 30 a 60FPS

 

co do AA w doomie to czasami owszem widac to ze nie mam tego wlaczonego ale to tylko czasami

focus_ mowisz ze szybsze GTO od PRO to dlaczego ci tnie na tak niskiej rozdzialce a moje hula spokojnie na tak wysokiej rozdzialce?

 

jeszcze zeby bylo smieszniej ja jej nie mam podkreconej , jesli bym podkrecil swoja to by zmiazdzyla tego GTO :D

a propo czy ktos wie, czy da sie dostac do srodka wiatraka w tym zakichanym chlodzeniu??

http://allegro.pl/item126584391_gigabyte_r...mb_256bit_.html

 

zdeka mi buczy i chcialem go nasmarowac smarem B-)

 

Powiedz mi tylko jedną rzecz - masz właczone cienie w NFS czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

focus_, cienie? alez skad! przeciez z cieniami NFS beznadziejnie wyglada..

 

Gregor1230, tak ma 12 potokolow ale na 16 mozna spokojnie podkrecic i zegary tez, tak wogule z mojego PRO mozna uzyskac model XT!

 

http://twojepc.pl/news7699.html

 

 

jak widac na testach PRO szybszy jest od GTO

http://pclab.pl/art17356-28.html

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

focus_, cienie? alez skad! przeciez z cieniami NFS beznadziejnie wyglada..

no to rzeczywiście "full detale"

 

grafike jak zobaczylem to oniemialem , chodzenie bylo tak bycze ze musialem poprzestawiac gdzie indziej rozne czesci, gdy juz wszystko podpiolem wlaczylem kompa, oczywiscie na sam poczatek zaczolem testowac gierki i prawie mnie zatkalo jak wlaczylem NFS MW na full detalach na rozdzialce 1680x1050 to hula plynnniutko, jedynie czasami sa delikatne malo zauwazalne skoki dogrywania z dysku

cienie to dość ważny element każdej gry - bez tego jest bez sensu grać. Ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że niemalże wszystkie osoby, która uważa, że cienie nie są potrzebne w NFS mają radeony. Ciekawe dlaczego? :lol2:

 

Pewnie dlatego, że cienie na kartach ATi wyglądają tragicznie w tej grze. No ale skoro bez cieni to są max detale, to nie mam więcej pytań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max detale to znaczy ze cienie wlaczone,wiec sie nie sprzeczaj ze chodzi ci plynnie w tej twojej rozdzielczosci bo srednia na tej karcie w rozdzielce 1280 x 1024 wynosi 33fps(srednia) jezeli chodzi o nfs mw dla twojej karty. Niema co sie klucic.W twojej rozdzielczosci w paru ladnych tytulach musisz zejsc z jakosci wyswietlania i ztym trezeba sie pogodzic.

W wiekszosci tylulow wylaczenie cieni duzo daje,strasznie obciazaja grafe.

A co do testu to normalne ze GTO(stock)jest slabsze od PRO,ta grafe sie kupowalo bo bardzo dobrez sie kreci i podkrecona jest owiele wydajniejsza niz PRO.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChrisG zgodze sie, na rzecz takiej rozdzialki musze czasami zejsc z paru detali ale te detale najwyrazniej dla mnie nie wprowadzaja az tak dyrastycznych zmian zebym je musial miec wlaczone

 

cienie mam w NFS ale te standardowe, a te w opcjach mam wylaczone bo mi sie nie podobaja, nie wiem jak one wygladaja na kartach nvidi wiec sie nie bede kucil ze lepiej niz na radkach :D

 

w doomie 3 oczywiscie cienie wlaczone bo grac na doomie bez cieni to bezsens, a tak wogule w domie czy sie gra na detalach MEDIUM czy na ULTRA nie ma zadnej roznicy (roznicy w ladniejszym wygladaniu gry, bo sprzetowo obciaza gre sporo tyle ze na rzecz czego.....?) i tu chyba sie ze mna zgodzicie?

 

 

przypominam ze karty nie mam podkreconej, a slyszalem od kumpla ze podkrecajac tego mojego PRO mozna uzyskac 1/3 wieksza wydajnosc karty w niektorych grach

 

....dalej po przytoczeniu przezemnie linku do testu kart sadzicie ze PRO jest mniej wydajny od GTO??

 

ChrisG sugerujesz ze PRO sie zle podkreca a jesli sie juz podkreci to jest mniej wydajne niz GTO? ja slyszalem inne opinie...

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...