Jump to content
Shake

Catalyst 6.9

Recommended Posts

Już są,

changelog: http://www2.ati.com/relnotes/catalyst_69_release_notes.html

download: https://support.ati.com/ics/support/default...;questionID=640

Najważniejsze zmiany:

Performance Improvement

As with most Catalyst® releases, performance has increased in various situations.

3DMark2006 overall performance improves 6.7-23.7% with anti-aliasing enabled due to improvements in HyperZ efficiency on the Radeon® X1300, X1600 and X1800 series of products. The largest gains can be seen on Crossfire™ configurations and/or 256MB card configurations at resolutions of 1280x1024 or greater

Doom3 performances improves up to 9.3% due to further OpenGL shader complier and transform engine optimizations on the entire Radeon® X1000 Series of products. The largest gains can be seen on Radeon® X1900 configurations at resolutions of 1600x1200 or higher

hmm... nie wiem czego to wina ale na starszych kartach (9550) chyba nie jest tak rozowo.... nie wiem dlaczego, ale gry mi dzialaja wolniej... chyba poczekam na omegi na 6.9, narazie wracam do 6.8 :)

moja prywatna opinia

Ja też mam kartę starszej generacji ( R300 ) i oficjalne Catalyst 6.9 + Ati Tray Tools 1.2.6.930 to doskonałe połączenie . Edited by Kyle

Hm ja trochę nie na temat.Zainstalowałem ostatnio Warcatsy 6.8 a wcześniej miałem 6.3. Co od razu zauważyłem to to że filmy HD *720p czy nawet 1080i ,chodzą mi płynnie. Wcześniej miałem od 3-12 FPS ,a teraz na 720p mam ~23.90 fps , a 1080i ok. 23.60 FPS. Nie wiem czy to wsparcie dla HD jest od wersji 6.8 czy może i wcześniej, bo zawsze wracałem do 6.3... W każdym razie nie spodziewałem się że na tym sprzęcie co mam filmy o takiej rozdzielczości i tak wysokim bitrate ,będą do obejrzenia.Czekam na Warcatsy 6.9. Może znów mnie zaskoczą ;)