Skocz do zawartości
Gość rafifeo

Skuter - 8.000 - 10.000 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

siema. nie wiedzialem gdzie to dac wiec dalem tu :)

 

jaki skuter dla 14 latka? :P do max 10 tys zl. musi to byc skuter 2 osobowy, no i dosc ladny :)

 

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze jakies linki czy co? :) sory serio jestem nie obeznany. nie wiem co to enduro ;)

 

/skuter nie dla mnie / ja poruszam sie tak jak natura chciala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 8.000 to nie za dużo jak dla 14 latka ?? Mi się tylko tak wydaje. Kolega ostatnio skuter kupił za piątaczka, ale ma 15 lat... Gdyby go rozbił to duża strata. Oczywiście nie twierdzę, że te za 8k nie są gorsze, raczej odwrotnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 10 tys to miałbym kompletny silnik do Simsona 90ccm/6 i całego Simka złożonego na nowych częściach( rama itd.) A jeszcze na niejedną krate piwa by zostało ;]

 

No, ale jak już skuter to może Pełgota 206 WRC ;]

Albo jakąś Jamaszke Areox...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. dzieki :)

 

a jak to jest z tymi silnikami? cos bylo, ze do 18 roku zycia mozna miec tam jakis.. blee. blee. blee..

jak to jest? :)

 

//no i jak pisalem skuter ma byc 2 osobowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. dzieki :)

a jak to jest z tymi silnikami? cos bylo, ze do 18 roku zycia mozna miec tam jakis.. blee. blee. blee..

jak to jest? :)

nie ble ble bie tylko pojemność do 50cm3. I radzę się dowiedzieć coś na ten temat, szczególnie, że kolega ma zamiar wydać tyle hajsu swoich rodziców, a kompletnie nie jest w temacie... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopak nie ma żadnego pojęcia o motorach (chociaz nigdy skutera nie nazwałbym motorem) a Wy mu o 90 cm3 ;]

imo 10k dla takiego amatora to jest duzo za duzo...

 

ale jak juz masz cos kupywac to tak jak wczesniej polecali

-Aeroxa

u mnie na ulicy 2 takie smigaja, ale jezdza nim osoby po 17 lat i nie sa to takie zwykle kosiareczki ktore robia duzo halasu a jezdza jak rower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę to:

http://www.motositi.pl/main/Salon/daelim/s-five.htm

Nie wiem jak to się ma do tej yamachy i peugota, ale mój znajomy kupił to swojemu dziecku, mało tego sam często jeździ tym do pracy. Miałem możliwość przejechania się tym i powiem że jeździ to naprawdę bardzo przyjemnie, a w dodatku lekkie to jak 2 rowery.

 

A w peugocie to ludzie narzekają na ten tunel między nogami, więc jak koleś jest niski to nie bardzo mu na rękę.

 

Ale coś mi się wydaje że ten skuter byłby dobry. Mylę się? Jeśli tak to poprawcie bo ja nie siędzę w skuterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechaj kupi cos porzadnego.

Przychodza do mnie po lozyska do chinskich i odchodza z placzem.

Po pierwsze nie do dostania (cale elementy musza kupowac).

A jezeli sie trafi cos co ciezko zalatwic to i tak drogie oraz dlugi czas oczekiwania.

Wiec jak ma juz cosik strzelic to nieco pozniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'' ja tz sie nie znam na motorach / skuterach i dlatego pytam tu ;)

 

koledze spodobal sie peugeot 206 wrc .. tylko czy ma on siedzenie na 2 osoby? ;P (sory za n00b'ztwo)

 

i czy moze jest jakis skuter o podobnych osiagach (tez peugeot) ale zeby mial inny wyglad 'stacyjki'? (:lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już maniactwo... za taką kasę to bym kupił coś co poleci 2 razy tyle :)

dla 14 latka? Powodzenia :D

nie mówie tutaj o mnie ;)

Ja mam kumplową torpede - Kymco jakiś tam za 4,5k ;)

max 70km/h - jechałem nim 85km/h (z górki z wiatrem w mieście :P)

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jednak polecił tego aeroxa. Taki skuter mogę mieć ale każdy inny odpada-już lepiejnich będzie zwykły polski motorower nawet pierwszy komarek na pedały- szczerze mówiąc wole takiego niż "odkurzacza". To też jest pomysł-niech się dzieciak najpierw na takim przykładowo charcie(to i tak droższy sprzęt bo chodzi po 800 conajmniej) nauczy jeździć. A ciekawe czy jak by koleś nie wyłudził od starych kasy na skuter(aż takiej- dla mnieto przesada, nawet spora) to by chciał coś takiego.... POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... czyli nawet jak bedzie mial karte motorowerowa to nie bedzie mogl miec tego areox'a (legalnie) ?

 

 

'a ja jeszcze sie spytam.. jaki skuter polecacie do 1500zl? (ten jest dla mnie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...