Skocz do zawartości
Slayer

Czym Połączyć Kilkaset Plików Video Bez Ponownej Kompresji?

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku sierpnia nie mogę znaleźć programu, który by połączył moje klipy video nagrane aparatem cyfrowym bez problemów z rozjechanym dźwiękiem. Problem polega na tym, że nie chcę dokonywać jakichkolwiek przeróbek w zakresie kodowanego obrazu, gdyż mój aparat nagrywa pliki video do mpeg-4 (M4S2). Każda próba przekodowania na inny format np. DIVX (nigdzie nie mogłem znaleźć kodera M4S2- z dekoderem nie ma problemu) powoduje zdecydowanie pogorszenie jakości obrazu mimo ustawień conajmniej tak samo dobrych, co plik wyjściowy. Dźwięk nagrany w formacie wave mógłbym przerobić ewentualnie do mp3. Wszystkie pliki posiadają identyczne charakterystyki w zakresie ustawienia audio/video.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że jest bardzo uciążliwe zaznaczanie tylko pojedynczych plików :| A o ile pamiętam i tak obraz się rozjechał z dźwiękiem.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale append segment otwiera CI wszystkie pliki i kolejnych nazwach

wiec wystarczy zmienic nazwy tych 300 plikow np na a001.avi a002.avi etc i juz ( najszybciej zrobic to w total commanderze )

 

i pamietaj direc streem copy

Edytowane przez Pietia(lania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...