Skocz do zawartości
Lcs

Mx Revolution W Grach

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że maksymalna ilość przycisków w grach zależy nie od myszki i strerowników, ale od samej gry. Ja w mojej MX518 też nie mogę zaprogramować w Enemy Territory wszystkich przycisków.

nie koniecznie poniewaz uprzednio mialem mx500 i nie bylo problemu z przyciskami typu np. "dalej" i "wstecz" w takim np FarCry, BF2, CSS, cokolwiek a teraz te same gry tych przyciskow nie widza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym się dowiedzieć, jak taka myszka się sprawuje. W recenzjach bardzo zachwalają funkcję automatycznego przewijania. Czy pod boczną rolkę można przypisać jakieś inne funkcję? Np. zoom? Pytam, gdyż wyczytałem, ze kółko działa jedynie na zasadzie półobrotu i umożliwia przechodzenie między kilkoma dokumentami w otwartych aplikacjach. Jest możliwa inna funkcja tej rolki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym się dowiedzieć, jak taka myszka się sprawuje. W recenzjach bardzo zachwalają funkcję automatycznego przewijania. Czy pod boczną rolkę można przypisać jakieś inne funkcję? Np. zoom? Pytam, gdyż wyczytałem, ze kółko działa jedynie na zasadzie półobrotu i umożliwia przechodzenie między kilkoma dokumentami w otwartych aplikacjach. Jest możliwa inna funkcja tej rolki?

Mi osobiscie bardzo odpowiada, zadna inna myszka nie lezy tak w dloni jak mx rev. Dodatkowo materialy z jakich jest wykonana sa naprawde dobre. Co do rolek to i ja sie podpisuje pod dobrym slowem o automatycznym przewijaniu a co do bocznej rolki to mozna jej przypisac dwie funkcje, przerzutnik dokumentow i wlasnie zoom.

 

EDIT topic mozna zamknac, rozwiazanie jest tutaj

http://forums.logitech.com/logitech/board/...;message.id=875

Edytowane przez Lcs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem MX 1000, następna była G7, teraz wymieniłem na MX Revolution i powiem szczerze że z tej myszki jestem najbardziej zadowolony. Bardzo dobre wykonanie, dużo lepsze od G7, bateria trzyma lepiej. Rolka jest bardzo dobra, no i te 2 tryby. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, warto. Mam bezpośrednie porównanie w domu mx rev. i mx1000, nowy logitech nie dość, że ma świetny, techniczny design, to faktycznie lepiej leży w łapie. Precyzja na minimalnie wyższym poziomie niż mx1000, więc jeśli nie spędzasz całego życia przy CS, to wystarczy do każdej gry.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podbna sytuacja. Co prawda najpierw testowalem MXR, teraz siedze na MX1000, ale roznice czuc. Oczywiscie na korzysc MXR.

 

Do gier jak najbardziej - moze nie jest to zaden razer i nie polecalbym zadnym pr0, ale tak popykac ze znajomymi w quaka czy CoD2 to jak najbardziej :)

 

Tutaj macie recke:

 

http://ocm.pl/content/view/Logitech_MX_Revolution.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i juz kilka dni mam ta myszke i musze powiedziec, ze magiczne kolko do ktorego na poczatku podchodzilem bardzo sceptycznie i z usmiechem stalo sie niezastapione!

wlasnie to sobie uswiadomilem, siedze w pracy i zwykla rolka probuje "zakrecic" aby przewinac jakis dlugi temat na dol :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit. Czyli łatwiej zmieniasz przyzwyczajenia... Ja po ponad pół roku z MX518 ciągle klikam na wstecz i dalej w przeglądarce mimo, że pod moim kciukiem są przyciski, którymi mogę robić to samo 3x szybciej. ;-)

Co do MXR. Chciałbym ją mieć tak jak kiedyś MX518. Jeśli będę ją mógł kupić za taką cenę jak kupiłem moje poprzednie marzenie (80zł), to na pewno się skuszę. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...