Skocz do zawartości
Kml

Ile macie muzy ??

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro..  

33 GB rowne 500 pelnych albumow..

jak narazie jak dla mnie to jeszcze nie duzo...  

pomijajc fakt ze nie wylanczam kompa bo slucham non stop muzy..

wszystko to dziala na wzmacniaczu cambridge audio 500

i glosniczkach avance omega 505 ..

:twisted:  :twisted:  :twisted:

No niezła kolekcja niezła ale pewnie tak jak ja mało utworów przepuścisz przez winampa, przynajmniej u mnie jest tak ze słucham najczęściej tego samego aż do znudzenia i dopiero zaczynam coś nowego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

111MB !!! :lol: :lol: reinstal windy musialem zrobc i wszystko przepadlo :(, ale sie jeszcze sciaga, poza tym pare cdków, i maly problem.

 

Jwsli bedzie ktos wiedzial jak to rozwaizac to niech powie. Otóz jak zalaczam Windows Media Player i Nirvane to nagle obok utworu pojawia sie czerwoyn wukrzyknik, Wiecie o co chodzi?? BO to potem przezuca sie na reszte o nie mozna odsluchac niczego, i nie che to propozycji WinAmpa!!! Bo problem i tak by istnial vhodzi tu o jego rozwiazanie. Please jakbedzie wiedzial ktos to niech da znac poprzezs posta!

 

 

thx & Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry ja z CBŚ prosze udokumentowac ze posiadane mp3 sa z plyt ktore sami rippowaliscie a wczesniej w legalny sposób nabyliście hehehe

:)))))) Z A R T U J E

 

slucham najczesciej w trasie dzieki mp3 playerowi jest cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry ja z CBŚ prosze udokumentowac ze posiadane mp3 sa z plyt ktore sami rippowaliscie a wczesniej w legalny sposób nabyliście hehehe  

:))))))   Z   A   R  T  U  J  E    

 

slucham najczesciej w trasie dzieki mp3 playerowi jest  cool

He he jasne każdy z nas zrzucił z oryginalnych płyt utworki do formatu mp3 :lol: .................................. Ja także posiadam mp3nik ale mam tylko 32 MB karte także dużo sie tam nie mieści :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he jasne każdy z nas zrzucił z oryginalnych płyt utworki do formatu mp3 :lol: .................................. Ja także posiadam mp3nik ale mam tylko 32 MB karte także dużo sie tam nie mieści  :(

 

to fakt malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

He he jasne każdy z nas zrzucił z oryginalnych płyt utworki do formatu mp3 :lol: .................................. Ja także posiadam mp3nik ale mam tylko 32 MB karte także dużo sie tam nie mieści  :(

 

to fakt malo

No niestety ale 32MB MC kosztuje około 100pln tak więc nie stać mnie na jakieś 128MB :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat taki glupi z deka :> bo mowimy ze mamy w ciul muzy... a przeciez wszystkiego i tak w tydzien nikt nie przeslucha :) A może ktor przezuci na godziny? JA kiedys policzyłem i miałem ponad 200godzin wszelkiego rodzaju shitu! czyli tydzien + kilka dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei posiadam kolo 166 plyt z mp3 w sumie okolo 22589 plikow lacznie zajmuje to 109 GB jeszcze na dysku mam z 6gb nowych rzeczy wiec w sumie wychodzi kolo 115 Gb muzy wszelkiej masci : techno , trance, rave , electro , rnb , jungle , hause , hip-hop wszystkiego co mozna sobie zazyczyc . Calkiem spora kolekcja ale jakby wszystko zrzucic na twrady to byloby z 1768,8 godziny sluchania bez powtarzania 8O sie utworu :P Pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei posiadam kolo 166 plyt z mp3  w sumie okolo 22589 plikow lacznie zajmuje to 109 GB  jeszcze na dysku mam z 6gb nowych rzeczy wiec w sumie wychodzi kolo 115 Gb muzy wszelkiej masci : techno , trance, rave , electro , rnb , jungle , hause , hip-hop wszystkiego co mozna sobie zazyczyc . Calkiem spora kolekcja ale jakby wszystko zrzucic na twrady to byloby z  1768,8 godziny sluchania bez powtarzania  8O sie utworu :P Pozdrowki

uuu not bad man.......... not bad 8) 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei posiadam kolo 166 plyt z mp3  w sumie okolo 22589 plikow lacznie zajmuje to 109 GB  jeszcze na dysku mam z 6gb nowych rzeczy wiec w sumie wychodzi kolo 115 Gb muzy wszelkiej masci : techno , trance, rave , electro , rnb , jungle , hause , hip-hop wszystkiego co mozna sobie zazyczyc . Calkiem spora kolekcja ale jakby wszystko zrzucic na twrady to byloby z  1768,8 godziny sluchania bez powtarzania  8O sie utworu :P Pozdrowki

Zapomniałem dodac 30 orginalnych płyt audio jakies 20 skladanek latajacych mi po aucie(fotka) :twisted: i 83 winyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam około 1000 płyt ą jescze kasety i winyle :)

8O zaje.biście ! ja mam z 5 gb mp3 i około 60 cd ( oryg ), głównie HH i techno

genghiskhan: teraz właśnie zdałem sobie sprawę z twojego braq jakiejkolwiek tolerancji do innych rodzajów muzy i subkultur - masz poprostu metalowy (* zakuty ) łeb :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milem kiedys 30-35GB ale zmusozny bylem je zarchiwizowac i usunac wieksza czesc z dysku

w obecnej chwili mam na dysku 10,5GB muzy i 5,6GB teledyskow

 

a ile macie oryginalnych plyt, co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...