Skocz do zawartości
Gość MaRuH

World In Conflict

Rekomendowane odpowiedzi

ale skoro demo Airborne chodzilo na max detail i AA , skoro demko bioshocka podobnie, to chyba musi byc w porządku. aczkolwiek dlatego tu jestem bo macie wiecej wiedzy ode mnie. co wiec moze znaczyc ten niebieski ekranik i tekst którego sie na niem dopatrzylem: zrzut do pamieci .... i jakies odliczanie??

 

 

podobno nowe gry maja problemy ze sterownikami pod GF seria 8. wczoraj ukazal sie beta driver ktory ten problem mial usunąć: 163.71_forceware_winxp_32bit lecz i on nic nei pomogl. owszem polepszyl nieco wydajnosc grafiki bo gra chodzila na tych samych ustwieniach o niebo lepiej ale i co z tego jak zawiasik i niebieski ekranik :)

Edytowane przez galandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski ekran - zwany BSOD'em ;) - najczęsciej choc nie zawsze oznacza niestabilne pamięci lub wogóle cały system na skutek zbyt mocnego OC.

Podnieś napięcie na pamięciach na 2.1v i na procku o dwa oczka też.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski ekran - zwany BSOD'em ;) - najczęsciej choc nie zawsze oznacza niestabilne pamięci lub wogóle cały system na skutek zbyt mocnego OC.

Podnieś napięcie na pamięciach na 2.1v i na procku o dwa oczka też.

 

 

hmmmm.... podnioslem vcore na 1.250 a pamieci na 2.10 v. tyle tylko czy one mi sie nie wykruszą ;)

 

 

P.S niestety. tyle z dłużej grałem, jakieś 30-40 minutek.

Edytowane przez galandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz X2 3800+ ??? ustaw vcore 1.35v

pamięci więcej nie potrzebują na pewno

jak jeszcze coś będzie nie tak podnieś napięcie mostka północnego (NB)

 

tak ten procesor. niewiem jedynie czy moj zasilacz wytrzyma?? to jedyne 400w procompa.

a na mostku ile dac???

 

 

oki dalem na Adjust Extra CpuVoltage na 0.15 co dalo napiecie cos ze 1.32v. moglem dac wiecej ale bios niezalecal ze wzgledu na brak stabilnosci;) NB nie znalazlem wiec boje sie kombinowac. zaraz test.

 

 

znowu zawias. tym razem masa efektow wybuchowych i za tym poszło cale tony artefaktów i zawiecha na max:D

Edytowane przez galandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem pierwsza misje i musze powiedziec, ze gra bardzo fajna, szybka akcja, bez zbednych 'przedluzen', efekty MIAŻDŻĄ - patrzy sie na to z przyjemnoscia. Na sprzecie jak z siga chodzi na 1280x1024 fsaa x2 aniso x16 wszystkie detale na max, tylko textury na medium i mam te 25 fpsow , zwykle jest wiecej. Ci , ktorzy keidys mi mowili, ze 512 mb na karcie sie nie przyda byli w bledzie, gdyz WIC zzera az ponad 400 MB :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo mówić, genialna gra w MP, wszystko rozwiązane wyśmienicie, kolejna strategia po CoH w której liczy się pomysł a nie ilość ;) IMHO najlepsza strategia MP jaka powstała. A sam silnik jako strategi zapiera dech w piersiach ;)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę- byłby ktoś tak dobry i zarzucił save z 3 poziomu z singla? Jestem w pine valley i nie jestem w stanie odeprzec ataku ruskich - mam działa okrętowe ale czasowo się nie wyrabiam a od nowa całej misji nie chcę mi się przechodzic/

podaj mejla, tylko ze moj save z tej misji jest jeszcze sprzed momentu akcji z ostrzalu z morza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

admin@stalker.funday.pl / ważne żeby było mało jednostek wroga bo inaczej to nawet bomba wodorowa mi nie pomoże ;_)

tu masz link do tego save'a z rapidshare. nie jeste tam malo jednostek, ale jest to okoko polowa misji, moze dalej. powinienes sobie poradzic bo trudna nie jest.

 

http://rapidshare.com/files/57935404/WiC_S...17_.WiCSaveGame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj w końcu dostałem tą wersję kolecjonerską. Ale załamka, całkowite spolszczenie gry :?

Na tej trzeciej płycie jest 10-dniowy trial, nie wiem, czy to demo, czy co...

Oh crap... calkowite? :| Jak im wyszly cutscenki i filmiki?

 

Ja niestety dzieki "kompetencji" kuriera z DPD bede mial przesylke dopiero jutro :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może nie głosiki, którym się wydaje że czytają książeczkę dzieciom w przedszkolu, ale to nie to, co w demku słyszałem.

 

Może trochę jestem uprzedzony (narazie to przełknąłem bez zgrzytów Homeworld2), nie mam jeszcze wyrobionego zdania, bo znalazłem czas tylko na odpalenie gierki i obczajenie cut-scenkki z pierwszej misji.

 

Ja to powienienem mieć w piątek, ale mieszkam na prowincji i tutaj bardziej można polegać na poczcie. Kurierom dość często jest nie po drodze.

edit

No pyknąłem trochę i mogę powiedzieć, że standartowy pl dubbing. Sterylne/studyjne głosy. Intonacja bez przekonania, wymuszona.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to troche latwa ta gra w single i nie jest znowu jakas porywajaca, ale efekty i multi miażdzą. :-P

 

boshe

wez ze zaloz jakiegos bloga lepiej co ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wczoraj dostalem swoja kopie i pogralem troche :)

 

Gierka jest calkiem spoko, choc na Normal moglaby byc ciut trudniejsza.

Polskie tlumaczenie nie jest az takie straszne - fakt, brakuje mu do wersji angielskiej, ale nie odstrasza az tak bardzo, niektore glosy sa dobrane calkiem dobrze, inne srednio, ale ogolny efekt jest ok. Tlumacz mial jaja i jak trzeba, to i ktos zaklnie ;)

Mam jedno zastrzezenie do aktorow: Pine Valley. Kurde, nikt nie byl w stanie wymowic tego poprawnie. Najpiew lektor wyskoczyl z "pine walej" (pisownia fonetyczna), potem ustalilo sie na "pajn walej", podczas gry prawidlowa wymowa to cos w okolicach "pajn wali"... Takie angielskawe teksty sa irytujace, bo potrafia skutecznie rozlozyc nawet calkiem dobre tlumaczenie.

 

Chyle czola przed tworcami engine: trzeba miec leb, zeby stworzyc tak elastyczny silnik - gra wyglada swietnie i jako RTS, i w cutscenkach. IMHO daloby sie zrobic na tym engine jakies FPP i nie odstraszaloby specjalnie ;)

 

Wydanie kolekcjonerscie jest w deche (doslownie i w przenosni, bo zapakowane jest w drewniana skrzynke :) ) - obwoluta do gry po rosyjku rzadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...