Skocz do zawartości
Gość MaRuH

World In Conflict

Rekomendowane odpowiedzi

To że gadają po naszemu to nawet dobrze - bo w sumie nieźle im to wyszło, ale jest gorszy problem... Ta Polska wersja ma to do siebie, że wiesza się na niektórych mapach multi i wywala do pulpitu. Czekamy na poprawkę, a bardzo wiele osób ma ten problem.

Musisz sobie zorganizować wersję ang i wpisać swój kod powinno działać, przynajmniej tak jest w tej wersji 10 dniowej:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tez to mam, w pewnym momencie podcza gry MP potrafi bez powodu wyrzucic do pulpitu.

 

A co do spoleszczenia to głosy nie sa podłożone tak źle, jak ktoś grał w demo to z poczatku moga wydawać sie dziwne, ale potem się przyzwyczajasz i wszystko jest ok.

Ale moim zdaniem mogli chociaż zostawić oryginalne głosy samych jednostek, tu też już się przyzwyczaiłem, ale mimo wszystko uważam, że te oryginalne brzmią o wiele autentyczniej i bardziej mozna się wczuć w sytuację ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 10-dniowa jest po angielsku i będzie normalnie chodzić na kluczu od fulla? Pytam, bo mam, ale nie obczajałem tej płytki.

Mnie tam polszczyzna nie przeszkadza, tylko realizacja nierówna. Jedne kwestie są spoko, a inne brzmią sztucznie. Jakieś symualcjie "odległości" przez zaciśnięte gardlo i takie tam polskie standarty.

Ale co tam, kamapanię skończyłem, Baldwina zobaczyłem na filmiku w napisach końcowych, a głosy jenostek w multi przeżyję.

 

Tylko właśnie te crash'e w muliti. Mam nadzieję, że szybko sobie z tym poradzą. To chyba nie dotyczy tylko PL wersji...

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytałem, to dużo osób narzeka, że problem się pojawił wraz z patchem. U każdego, co innego :lol:

Ja nie wiem jak PL multi chodziło przed patchem, bo akurat wyszedł jak kończyłem SP.

 

edit

No i po tej łatce nie mam god rays w DX10

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 10-dniowa jest po angielsku i będzie normalnie chodzić na kluczu od fulla? Pytam, bo mam, ale nie obczajałem tej płytki.

 

Nie, ona będzie chodzić ok na kluczu od triala:-) Myślę, że też jest pl. Kolega korzysta i ma właśnie wersję eng. z netu + mój klucz z triala. Oczywiście nie ma problemu z wywalaniem z map, więc myślę, że czas przejść na coś takiego. Ja zacząłem grać w fulla już po patchu, więc nie wiem jak było wcześniej. Każdy kto ma taki problem powinien dopisać do wic.exe (od multi) -debug i jak wywali wysłać ten plik txt (będzie w dokumentach/wic) na adres report@wic.massgate.net. Jest szansa, że to naprawią

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już sobie obczaiłem tego triala dzisiaj i jest to polska wersja bez kampanii.

Już im wysyłałem raport dwa razy. Drugi raz po mailu, który dostałem w odpowiedzi

You will need to download this file: http://www.massive.se/update1/wic_u1exes.zip if you want to help us out. You will need Winzip or a similar program to open the file and extract the files inside according to the instructions below.

 

For those with the Crash problem

--------------

1. Make sure Update 1 is installed

2. Download the files from Massive

3. Unzip the files into the World in Conflict folder (e.g. C:\Program Files\Sierra Entertainment\World in Conflict)

4. Create a shortcut to the wic_u1r.exe and put it on the desktop

5. Run the game until you get a crash

6. Copy files in the My Documents\World in Conflict\debug folder and send them to this email address (all files, including the .dmp file!)

 

Thank you for taking the time to help us resolving these technical issues!

Gierkę odpala się za pomocą tego pliku i produkuje on bardziej szczegółowy raport w przypadku wypadku

Jak tego w miarę szybko nie naprawią, to też ciągnę angielską wersję. Chociaż widac, że się starają. Już tam próbowali hotfixy robic, ale to do innych problemów.

 

A tak w ogóle to ten patch przyśpieszył gierkę na radziu i te dzisiejsze nowe katalizatory też. W benchu mam więcej fps z AAx4+Adaptive niż wcześniej bez AA. Miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobało mi się podejście twórców Wic do Nas graczy, dlatego też posłałem odpowiednie pliki.

 

"Sorry for late reply on this. We have located an error with the Polish version of the game, and it will be fixed in our next update (I don't have an ETA I'm afraid, but I would guess it will be released in a few weeks or so).

 

We are also looking at other language versions to see if there might be similar problems."

 

Tak więc pozostaje czekać:-) Ponoć na wersji eng. ludzie tez mają zwisy, ale znacznie rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

zaintalowalem gre, fajna grafika, ale mam jakies 5fps, komiks,

pogralem z godzine po czym sie zawiesil obraz a bylo slychac gre wiec wywalilem to i sie zastanawiam czy jest sens grac od nowa bo nie dalem save.

 

Ale pomijajac to, dlaczego z takim konfigiem mam 5 czy 10fps ? Detale normal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze odpalił w 1600X1200 :)

u mnie bylo:

7600gt, 1280X1024, detale na medium chyba (cienie wylaczone i cos tam jeszcze bo pożera moc :)

średnio jakies 30 fps, przy nuku z 10 chyba, albo 3 :) nie sprawdzalem

 

edit:

a, znalazlem: |_LCD___| NEC 20WGX2 Pro 20" S-IPS 1680x1050 @ 1280x720px

tylko co znaczy to: 1680x1050 @ 1280x720px

z @ w środu?

OC? :)

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mała prosbe o 2 klucze trial, chcialbym wciagnac pare osob na multi ale potrzebuje dla nich zachety :)

Jezeli ktos takowe posiada to prosilbym o PM

Dziekuje

 

Btw Massive zostalo wykupione przez Ubisoft razem z prawami do World in Conflict wiec dodatek powinien wyjsc na poczatku przyszlego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mała prosbe o 2 klucze trial, chcialbym wciagnac pare osob na multi ale potrzebuje dla nich zachety :)

Jezeli ktos takowe posiada to prosilbym o PM

Dziekuje

 

Btw Massive zostalo wykupione przez Ubisoft razem z prawami do World in Conflict wiec dodatek powinien wyjsc na poczatku przyszlego roku

Ja znów odpaliłem Wica i szukam chętnych do gry. Jak coś jestem na steamie. Klucz już dawno oddalem:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Proszę o pomoc.

Gram na najwyższych detalach - podczas kampanii singel player, gra pozostaje cały czas płynna , w benchmarku wychodzi średnio 60 klatek, najmniej 26 klatek (gra załatana do wersji 1.009, Catalyst 9.1, Xp 64-bit). Gdy przechodzę do trybu multiplayer zaczyna się pokaz slajdów - gra przycina bez względu na to, czy kamera obejmuje parę jednostek (nawet z bardzo bliska), czy też duży obszar mapy. Co gorsza, ustawienie średnich detali nic nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Proszę o pomoc.

Gram na najwyższych detalach - podczas kampanii singel player, gra pozostaje cały czas płynna , w benchmarku wychodzi średnio 60 klatek, najmniej 26 klatek (gra załatana do wersji 1.009, Catalyst 9.1, Xp 64-bit). Gdy przechodzę do trybu multiplayer zaczyna się pokaz slajdów - gra przycina bez względu na to, czy kamera obejmuje parę jednostek (nawet z bardzo bliska), czy też duży obszar mapy. Co gorsza, ustawienie średnich detali nic nie zmienia.

podejrzewam że to wina twojego netu , duze packet losty i ci scina na multi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym tygodniu mają ukazać się catalyst 9.2 - jeśli one nic nie zmienią, spróbuję starszych 8.1.

 

---

Niestety 9.1 nie poprawiły sytuacji. <_< Pora na 8.1 ? Coś wątpię, że to wina sterowników.

Edytowane przez Boruteczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne polskie forum WiCa ktore jeszcze istnieje to wic.gram.pl, ale chyba nikt tam nie zaglada

 

Jezeli chodzi o jakas gre, to pisze sie na 4v4 i 5v5 :) - moj nick to Jastrzab lub obecnie czesciej uzywany °Hawk°

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiC ma serwery międzynarodowe to o każdej porze możesz sobie pyknąć w MP gorzej z polakami ciężko ich znaleźć ja jestem w polskim klanie i jak wchodzę to zawsze nikogo nie ma tylko czasami jest założyciel

Edytowane przez Ponczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...