Skocz do zawartości
acrobat13

Wszystko O San Diego 3700+

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że to o/c-kupa: o ile wśród E6 trafi się czasem się coś niezłego, o tyle nie słyszałem o dobrym E4 z 2005 roku.

To by się zgadzało - ja miałem E4 i max jaki szedł to 2630 na napięciu 1.6V , fakt, że miałem kiepską płytę do OC (Asus A8N E), może dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało - ja miałem E4 i max jaki szedł to 2630 na napięciu 1.6V , fakt, że miałem kiepską płytę do OC (Asus A8N E), może dlatego.

Przesadzasz.Mialem tego Asusa i był świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz.Mialem tego Asusa i był świetny.

Pod jakim względem?

Nie dosyć , że max napięcie dla CPU było 1.6v to do tego vdrop był na poziomie 0.5v.

Płytka bardzo fajna, ale nie do extremalnego OC, a o OC AMD X2 nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to o/c-kupa: o ile wśród E6 trafi się czasem się coś niezłego, o tyle nie słyszałem o dobrym E4 z 2005 roku.

zobaczcie na opis odwolania oferty, zjadl go pies, mysle ze za 2 dni bedzie znow do kupienia Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ludziska, wlasnie wlozylem san diego 4000+ no i cos mi komp swiruje, jak tylko zapisze ustawienia w biosie to juz nie wstaje, pozniej musze sie godzine meczyc zeby zresetowac bios, gdy wlaczy sie na zresetowanym mam jakis error checksum load bios defaults, gdy np zrestartuje kompa znowu nie wstaje... wie ktos o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ludziska, wlasnie wlozylem san diego 4000+ no i cos mi komp swiruje, jak tylko zapisze ustawienia w biosie to juz nie wstaje, pozniej musze sie godzine meczyc zeby zresetowac bios, gdy wlaczy sie na zresetowanym mam jakis error checksum load bios defaults, gdy np zrestartuje kompa znowu nie wstaje... wie ktos o co chodzi?

Moze zrob upgrade biosu na starym procku, potem sprawdz baterie, a na koniec jak nic nie pomoze to sprawdz procka na innej plycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zrob upgrade biosu na starym procku, potem sprawdz baterie, a na koniec jak nic nie pomoze to sprawdz procka na innej plycie

 

po upgrade biosu komp w ogole nie wstal przez cala sobote, juz myslalem ze czeka mnie serwis, dzis z nudow go wlaczylem i dziala:P niebede go wylaczal na wszelki wypadek zeby nie miec straconej niedzieli, jutro pomyslimy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum PUREPC.pl

 

pan o loginie macin napisał

 

"Procek dotarł. Dzięki wielkie. Na razie idzie 3 giga przy 1.35v. Jeszcze raz dzięki."

 

 

post NUMER 1209 http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...p;#entry2539047

Dostalem dzisiaj San Diego 4000+ E6 od Pana Marka ( marek_voodoo )

 

powiem krotko... 3ghz bez zmiany napiecia ... dalej jeszcze nie testowalem.

 

POLECAM!

 

 

mam tez informacje ze do okolo tygodnia bedzie kolejna partia procków SD 4000 u Pana Marka...

 

Ten post był edytowany przez pr1nce: 8 mar 2007, 21:27

 

 

wiec chyba warto !!!!

WTF ?? Przeciez to jest jakas urszula_tychy, wiec czemu chwali sie postami na temat prockow od kogos innego :blink: smierdzi troszke mi ta aukcja ale na szczescie ja swojego SD juz mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

Bez względu na to, kto jest sprzedawcą, nic specjalnego. Chwalę sobie procesor od Marka, na codzień idzie na 3.1GHz na dość niskim napięciu (1.425V) i jest GIT.

Uczciwość nakazuje mi jednak zauważyć, że to E6, dlatego nie rozumiem entuzjazmu. Trudno też o jakiekolwiek uogólnienia odnośnie tych konkretnych E6 (z uwagi na wielkość "próby"). Niemniej, gdybym miał kupić właśnie E6 to zrobiłbym to pewnie znów u Marka :) Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ją na Twoim miejscu zaskarżył o naruszenie praw autorkich

Ciekawe ile kasy bym wyszarpał przed sądem. W końcu to JA napisałem TE Słowa :lol:

 

Poszedł mailek do pani urszuli:)

Edytowane przez macin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz nam co ona na to.

 

już pisze "pani urszulka :)"

mam dwa konta na allegro- tzn jedno mojaj mama (stąd ta urszulka) - poprostu mnie teraz dużo w domu nie ma się przejęła pałeczkę :) - tel nadal przecież przy aukcji jest mój

co do tej śmierdzącej sprawy to troszkę nieporozumienie gdyż użytkownicy tego forum wł ansie ode mnie ej brali - szkoda tylko ze juz sie skończyły E4 ale co zrobić

co do pana marcina to jeszcze raz przepraszam gdyz edytowałem starą aukcje jeszcze z E4 i stad ta pomyłka - już wszystko jest skorygowane i za ewentualne niedogodności bardzo przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już pisze "pani urszulka :)"

mam dwa konta na allegro- tzn jedno mojaj mama (stąd ta urszulka) - poprostu mnie teraz dużo w domu nie ma się przejęła pałeczkę :) - tel nadal przecież przy aukcji jest mój

co do tej śmierdzącej sprawy to troszkę nieporozumienie gdyż użytkownicy tego forum wł ansie ode mnie ej brali - szkoda tylko ze juz sie skończyły E4 ale co zrobić

co do pana marcina to jeszcze raz przepraszam gdyz edytowałem starą aukcje jeszcze z E4 i stad ta pomyłka - już wszystko jest skorygowane i za ewentualne niedogodności bardzo przepraszam.

A i się sprawa wyjaśniła:)) Kurcze a myślałem, że może będzie coś pokroju seksafery :cry:

Jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że od pana Marka takiego ''średniego'' sandiego dostałem.

Robił te 2988 na stock, ale do tych bajecznych 3k brakowało no i taki niedosyt pozostawał-taki objaw oc choroby :D

 

Ostatnio mocno ściszyłem wentyl, więc było mu troszkę cieplej :-P

 

Wygrzał się chłopak i patrzcie co zrobił:

post-143801-1174430633_thumb.jpg

Edytowane przez Pussey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że od pana Marka takiego ''średniego'' sandiego dostałem.

Robił te 2988 na stock, ale do tych bajecznych 3k brakowało no i taki niedosyt pozostawał-taki objaw oc choroby icon_biggrin3.gif

 

Ostatnio mocno ściszyłem wentyl, więc było mu troszkę cieplej

 

no tak ale to rewizja E4 to ladnei smiga :) ...ciekawy jestem jak te z seri E6 poleca co sa wystawione na allegro przez @Marcka Voodo

 

mam pytanie do ludkow co zakupili ,mogli by cos smarnac jak ida one czy da sie uzyskac te 2,7 lub 2,9 MHz????

Edytowane przez majaboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to rewizja E4 to ladnei smiga :) ...ciekawy jestem jak te z seri E6 poleca co sa wystawione na allegro przez @Marcka Voodo

 

mam pytanie do ludkow co zakupili ,mogli by cos smarnac jak ida one czy da sie uzyskac te 2,7 lub 2,9 MHz????

 

samego mnie to bardzo interesuje - chodzi mi o nową partie - stara dosć dobrze z E6 sobie radziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzeje ze do jutro poczta mi dostarczy mi tego sandiego E6 od ciebie ,,,wiec wrazie co bede informowal jak postepy beda wygladaly ;)

Tylko żebyś się nie zdziwił, jak będzie niestabilnie, komp się nie uruchomi, albo zasiłka wyleci w kosmos (i to bynajmniej nie z winy Marka) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyś się nie zdziwił, jak będzie niestabilnie, komp się nie uruchomi, albo zasiłka wyleci w kosmos (i to bynajmniej nie z winy Marka) :D

ze niby fortron 400W nie pociągnie sandiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze niby fortron 400W nie pociągnie sandiego ?

Fortron Fortronowi nierówny. 400W to może on ma tyle, że większość tej mocy oddać potrafi z linii 5V. A pojedyncza linia 12V z 15A to trochę mało - współczesne zasilacze 300W wyciągają z niej więcej (i to zazwyczaj dużo więcej!!!). To po prostu bardzo stara konstrukcja, przystosowana do kompów z minionej epoki... Dobrze, że tego sempa ciągnie.

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortron Fortronowi nierówny. 400W to może on ma tyle, że większość tej mocy oddać potrafi z linii 5V. A pojedyncza linia 12V z 15A to trochę mało - współczesne zasilacze 300W wyciągają z niej więcej (i to zazwyczaj dużo więcej!!!). To po prostu bardzo stara konstrukcja, przystosowana do kompów z minionej epoki... Dobrze, że tego sempa ciągnie.

fakt faktem tego fortrona kupilem pod SocketA a to inny pobor mocy w porownaniu do A64...

mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze ..miernik bedzie pod reka jak bede mial robic jakies OC...

Edytowane przez majaboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...