Skocz do zawartości
Gość SamoDobro

Grozby Na Prv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

kazdy widzi co mam w sigu. kolega tajemniczy wyslal mi jeszcze jakies wiadomosci o spaleniu mego domu, z poradami zebym zaczal sie bac o rodzine itp itd.

tak sie zastanawiam czy to jest zgodne z regulaminem? ewentualnie co moge z tym zrobic, bo z durniami dyskutowac nie zamierzam. jak sie administracja odnosi do takich sytuacji? czy moze mam to zalatwic sam z jego rodzicami i moze pofatygowac sie do pana tajemniczego, zeby uzmyslowic rodzicom tego, ze takie grozenie na priv jest zlym nawykiem i wdg prawa polskiego jest karalna czynnoscia, w zwiazku z czym rodzice tegos powinni nalozyc mu bana na internet.

bo zaczyna sie to robic juz nawet nie smieszne, a meczace - na maila mi przychodzi spam, ze nowa wiadomosc na forum, bla bla bla...

wiem, ze sam to sprowkowalem swym sigiem, ale nie chce mi sie czytac co i rusz "A ciach!a zjedz pizdo nie bede do ciebie specjalnie jechał [ciach!]ło która sobie w Polsce rady nie mogła dać". tylko ignor z mojej strony czy mozna to zglosic komus tutaj, coby kara byla sroga? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego user Antar1us? Ostatnio aktywny 14 czerwiec 2006 - 23:59

 

Wogóle o co tu biega? Króliczek tak rozdraznił grekorka? :lol2:

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze mam to zalatwic sam z jego rodzicami i moze pofatygowac sie do pana tajemniczego, zeby uzmyslowic rodzicom tego, ze takie grozenie na priv jest zlym nawykiem i wdg prawa polskiego jest karalna czynnoscia, w zwiazku z czym rodzice tegos powinni nalozyc mu bana na internet.

Zgłoś na policję. W końcu według prawa polskiego jest to karalne, zatem powinny się nim zająć odpowiednie do tego służby (niekoniecznie specjalne).

 

PS. Powielanie kont według regulaminu też jest niedozwoloną czynnością, o czym informuje przyklejony w tym dziale temat. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mam jeszcze weekendowego laga ale ni ch**a nie moge zrozumieć o co chodziło Gregorwi w twojej sygnaturze? Czy ten królik mu coś zerzarł? A może napaskudził na klawisze? Takie texty za coś musiały polecieć ...

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

dzieki

 

Zgłoś na policję. W końcu według prawa polskiego jest to karalne, zatem powinny się nim zająć odpowiednie do tego służby (niekoniecznie specjalne).

mozna to zglosic tylko osobiscie - specjalnie do kraju jechac mi sie nie chce.

 

Może mam jeszcze weekendowego laga ale ni ch**a nie moge zrozumieć o co chodziło Gregorwi w twojej sygnaturze? Czy ten królik mu coś zerzarł? A może napaskudził na klawisze? Takie texty za coś musiały polecieć ...

polecialy za to, ze w poprzedniej sygnaturze umiescilem jego cytat z Forum, z tematu o Gears of War na temat Crysisa.

 

 

oto cala moja korespondencja z nim do momentu pojawienia sie grozb:

 

Gregor1230:

Weź sobie to wymaż z podpisu, bo Twoja elokwencja nie jest adekawtna do mojej erudycjy kolego. Już nie jeden to zauważył.

 

Gregor1230:

Dopisz sobie jeszcze to jestem baranem i chyba w łeb dostanę.

 

Gregor1230:

Ty daj mi swój adres bo chyba sie do ciebie przejade i urwe łeb przy [gluteus maximus] bo juz mnie w[ciach!]iasz.

 

SamoDobro:

wyslalem mu swoj adres

 

Gregor1230:

[moj adres]

przyjedz pan, bo jak dotad, to strach sie bac

 

Mam kogos w Irlandi nie dygaj . Bys mnie znał to bys sie bał .Takich pizdków juz wielu było.

 

Gregor1230:

Widac jaki denciak z ciebie, ze sobie w kraju nie radziłeś więc go opuściłeś.

 

SamoDobro:

nie strasz dziecko, nie strasz

 

Gregor1230:

A ciach!a zjedz pizdo nie bede do ciebie specjalnie jechał [ciach!]ło która sobie w Polsce rady nie mogła dać. Wiesniaku [ciach!]y. Lepiej chate ubezpiecz. Dziecko to na pewno sobie zrobiłeś i pewnie zjebałeś z kraju bo taki odpowiedzialny jestes .Heh szkoda że nie ma ciebie w polsce zobaczyłbys jakie ze mnie dziecko .

cos tam wykasowalem bez czytania, wiec moze czegos brakowac. odpisalem mu 2 razy - raz podajac adres, drugi raz macie w cytacie.

 

w kazdym razie - formularz uruchomiony.

 

w sumie to mam z tego niezla beke, bo z fotki usmiecha sie dzieciak mlodszy ode mnie o dobre pare lat - ale podejrzewam, ze nie tylko ja mam taka sytuacje na Forum i bylem ciekaw, czy administracja cos z tym robi.

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jakoś mnie podirytował. Najwidoczniej leciutko mnie poniosło , ale rzuciłem fajki i jakiś nerwowy się zrobiłem . Samodobro juz mi przeszło ;). Ogólnie chodziło o jakąś głupią gierkę , której nie widziałem i to napisałem, ale stwierdziłem po screenach , że nie jest to jakaś rewelacja i ogólnie textury mi się nie spodobały. No wujek samo zło postanowił publicznie się ze mnie wysmiac i jakies zmiany w sigu sobie tam robił. Akurat natrafił na moment rzucania przeze mnie papierosów i wyprowadził mnie lekko z równowagi. A groźby chyba zakazane nie są jeśli nie przekładają się na rzeczywistość.

 

Acha Czy ty człowieku jestes poważny. Jakiego bana na internet jak ja tu ludziom daje internet . A rodzice moi to nie wiele mają z tym wspólnego, bo mam już swoje lata i chyba nie wiele by to dało ;).Crosis - mądry się znalazł- i poleca pójście na policje, a lec sobie nie wiem czy coś wskurasz, ale wątpię.

Apropo mojego wieku to byś się zdziwił (26 latek) To , że młodszy nie znaczy ,że w czymś gorszy. Przynajmniej daję sobie radę w kraju czego nie mozna powiedziec o tobie :P. A jeszcze mi przyszło do głowy , że pewnie dlatego wyjechałeś z kraju , bo pół dzielnicy sprzedałeś na policję bo byłeś ciekaw czy coś z tym robi . Niby starszy , a jak dzieciak.

Tyle mam do powiedzenia.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to proponuje tak łatwo denerwującemu się panu banankiem pojechać.

Jeszcze w nawyk mu wyjdzie najpierw rzucać g** a potem kwitować 'a zdenerwował mnie a nerwowy jestem bo rzucam palenie'.

To ma być twoja odpowiedzialność o której u kogoś innego tak kwieciście pisałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor1230 - zawsze się dobrze dogadywaliśmy, ale robisz z siebie pajaca w tym momencie i muszę to powiedzieć

 

najpierw przepraszasz, ok poniosło Cię choć w ten sposób nie powinno, a zakończyłeś posta bluzgami i koło się zamkło, żal :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregor1230

Swoim postem udowodniles, ze masz co najmniej o 10 lat za duzo.

Poza tym obrazasz wszystkich tych, ktorzy wyjechali z kraju, bo niby sobie nie radzili.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z uniesienie, ale za jakieś bajki z rodzicami i jaki to on dorosły i mądry no sorry , ale nie żal.Berzerker po bananki sobie idz do sklepu ;). Kolejny as , któremu brakuje chyba praw admina :/.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo mojego wieku to byś się zdziwił (26 latek)

Po prostu mnie to skasowało. Rozumiem, każdy może się zdenerwować i komuś nawrzucać, ale wydawało mi się, że będąc już w pewnym wieku nie wypisuje się takich śmiesznych rzeczy. Nie każdy ma mocne nerwy, ale nawet to nie usprawiedliwia go do wypisywania takich głupot typu "spale ci dom" albo "znajde cię i za[ciach!]le bo jestem masta najsilniejszy na dzieli i każdy się mnie boi"... . Człowiek po przekroczeniu pewnej granicy wiekowej powinien zdawać sobie sprawę z tego, co mówi i być świadomy tego, że za niektóre słowa wypowiedziane pod adresem innej osoby mogą czekać go niezbyt miłe konsekwencje...

 

To tyle ode mnie :)

 

Tylko nie pisz mi na PM, że Ci się nie podoba mój post, a jeżeli Ci się nie podoba to spróbuj przekazać mi to łagodnej niż SamoDobro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam.....

Postanowiłem nie zabierać głosu, bo sprawa mnie nie dotyczy ale po twojej edycji postu Gregor zmieniłem zdanie.

 

Obrażasz ludzi, którzy wyjechali z Polski.

 

Pytanko: Wiesz czemu wyjechali??

 

Uważasz się za dorosłego, jednak swoim postem całkowicie temu zaprzeczasz.

 

Bluzgasz na ludzi bo rzucasz palenie?? Stary to co robisz jak ktoś ci zajmie miejsce parkingowe pod "marketem" ?

 

ehh szkoda słów, thuGG moze nie ban ale ZPP na tydzien... moze wiecej by sie przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to będzie bardzo złe jeśli nazwę gregora kretynem? Tylko to mi przychodzi do głowy. IMO w 100% zasłużył na bana. Nie dość, że zachował się jak jakiś trzynastoletni mały dresik z osiedla, to nawet nie miał odwagi, żeby przeprosić. :mur:

 

[ironia]To ja (na pożegnanie?) życzę ci więcej spokoju przy rzucaniu palenia. Może melisę pij albo coś... :lol: [/ironia]

 

Nie mogłem się powstrzymać...

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

A jeszcze mi przyszło do głowy , że pewnie dlatego wyjechałeś z kraju , bo pół dzielnicy sprzedałeś na policję bo byłeś ciekaw czy coś z tym robi . Niby starszy , a jak dzieciak.

bomba :)

juz Cie lubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...