Skocz do zawartości
KaszaWspraju

Kaszawspraju - Wc - Hardtop Gpu W Niklu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dotarly paczki z zamowionymi czesciami. Caly uklad zaprezentuje po weekendzie( dwa dni zabawy )

 

post-116203-1164377873_thumb.jpg Mily widok, nieprawdaż.

 

Bloczek niestety pozostawil maly niedosyt, rozumiem , ze to budzetowa produkcja ale..

post-116203-1164378175_thumb.jpg post-116203-1164378237_thumb.jpg

 

Chcialbym podziekwac ludzom ktorych meczylem mailami, na gg, realitynet za to ,ze w dobie strajkow poczty, nadali paczke kurierm.

 

Edit

 

Pomeczylem sie z pompka, szkoda ze nie ma takich przelotek ( bylo by owiele prosciej zakladac 8/10, niz meczyc sie z wezykiem i krocem ).

post-116203-1164383342_thumb.jpg post-116203-1164383520_thumb.jpg

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blok od razu bym reklamowal. To jest jaka zenada. Spod jest przeciez mocno uszkodzony, nie mowiac juz o krzywych kroccach. Porazka na calej linii!!!!!!!!

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne klocki, szczególnie ten rez mi się strasznie podoba.

Bloczek też dostałem obity, ale gwinty były proste;).

A Coolriver, powinien mieć gwinty pod króćće byłoby najlepiej.

Składaj WC bo strasznie mi się podobają poszczególne elementy, fajnie to będzie musiało wyglądać w obudowie :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dziwie co Ty z tą pompką zrobiłeś ... lol

a jak pwoiem ze zle wlozyles krocce do pompy? tym malym dzyndzlem Do pompy byloby duuuzy wogodnej

Zalozylem tak przelotke na pompe, bo nie wyobrazam sobie nacigniecia weza 8/10 na ten wiekszy wylot.

 

Poza tym, po co ten rez jak coolriver ma już mały zintegrowany. A to maleństwo które dokupiłeś niczym nie przewyższa tego z coolrivera.

Rezik dla wygody i estetyki Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee to jak z tymi końcówkami do coolrivera??? ja tez zrobilem tak jak kolega... To ma tak być ze to metalowe do pompki a z drugiej strony wezyk 8/10?

 

Fajny zestaw - bo mam identyczny xD (bez tego reza). Moj X2L wygląda duzo lepiej (nie ma zadnych dziur w okolicach srodka spodu), jeszcze bede miał na grafe blok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee to jak z tymi końcówkami do coolrivera??? ja tez zrobilem tak jak kolega... To ma tak być ze to metalowe do pompki a z drugiej strony wezyk 8/10?

 

Fajny zestaw - bo mam identyczny xD (bez tego reza). Moj X2L wygląda duzo lepiej (nie ma zadnych dziur w okolicach srodka spodu), jeszcze bede miał na grafe blok.

 

jak kto lubi... tak jest trudniej... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uff , ale sie narobilem. Przepraszam, ze z malym poslizgiem, wpadlo mi pare pomyslow,braki narzedziowe, kilka wypadow do marketu remontowo-budowlanego no i testy szczelonsci.

 

3 dni balaganu w pokoju. :lol:

 

post-116203-1164679927_thumb.jpg post-116203-1164679944_thumb.jpg

 

Co do pomyslow, zamist wysokich srob i sprezynek uzylem, krotszych + malutkiego oringu. Dodam, ze nie potrzeba juz dematowac plyt glownej, zeby cos zrobic z prockem czy blokiem. ( tasma dwustronna zalatwila sprawe trzymania drugej czesci koszyka pod "mambo".

 

post-116203-1164680065_thumb.jpg

 

Calosc prezentuje sie mniej wiecej tak, potrzebne jest jeszcze torszke kosmetyki i zaprezentuje calosc jak sie nalezy.

Rezik syci, pomka cicha ale trzeba do niej dobrej podstawy tlumiacej drgania, blok dzieki bogu nie ciekne krzywymi kroccami.

 

post-116203-1164680171_thumb.jpg post-116203-1164680293_thumb.jpg post-116203-1164680444_thumb.jpg

 

W zadnym miejscu weze sie nie zalamaly, narazie zero przeciekow, chlodnica tylko owiewana z wentyla z kompa.

Teperaturki podam wraz z zetawem wypieszczonego wc + buda.

 

Zastanawia mnie pojemosc ukladu, zalalem go wsumie ok 0,5l ( pretygo + demineralka ok 2/3 ), nie chlupocze juz po malej walce w chlodnicy ani nie bulgocze powietrze w pomce, jednak o,5l wydaje mi sie troszke malo.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW :rolleyes:

 

Fajnie Ci to wyszło:) gratki :)

 

Przyklejenie backplate do mobo się przydaje. Choć pewnie zaraz ktoś się spyta po co Ci socketowy koszyk i czy nie lepiej było śruby + sprężynki + motylki.

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu takie rozwiazanie jest prostsze i lepiej wyglad niz wysokie sroby, sprezynki, biale motylki ( zalezy jak kto zalozy calosc), a koszyk moze sie przydac jesli bedzie trzeba zainstalowac AC.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezik bardzo ulatwil sprawe napelniania i odpowietrzenia ukladu. Przyjemne tez bylo obserwowac jak kolejne partie plynu wiruja w dol reza i jak gromadzi sie w nim powietrze, w czasie gdy pracowalem chlodnica w 3 wymiarach ^_^ .

 

Teperaturki: pasta Arctic Ceramique, tep. otocznia ok 23 stopni, chlodnica wzasadzie pracuje pasywnie.

post-116203-1164835889_thumb.jpg

2 razy 3DMark06

post-116203-1164902119_thumb.jpg

O ile moga spasc tep. po zalozeniu wiatrakow i zminie pasty ?

 

Tak prezentuje sie rev .1.0

post-116203-1164902180_thumb.jpg post-116203-1164902196_thumb.jpg post-116203-1164902208_thumb.jpg

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis po bardzo dlugim oczekiwaniu doszla do mnie paczka z blokiem na GPU od Misia15go po niklowaniu w Realitynet.Otworzylem paczke i oto:

post-116203-1175518444_thumb.jpg post-116203-1175518559_thumb.jpg

 

Fajnie, czare sruby "najs".

Uszczesliwiony zaczyma dokladne ogledziny, troszke smug, malutkich zadziorkow ,czyli nic co by nie mozna samemu poprawic i zrobic na glanc pasta polerska. No i teraz fundamentalne pytanie : zapinka na polysk czy czarny mat ?

post-116203-1175518862_thumb.jpg

 

Jednak radosc nie trwa dlugo, mamy odprysk w poniklowanym spodzie bloku:

post-116203-1175518999_thumb.jpg post-116203-1175519022_thumb.jpg

 

ku.... czy zawsze KaszyWspraju groch w oczy. Najpierw krzywe gwinty, a co za tym idze krzywo wkrecone zlaczki w bloku na CPU, a teraz ta razaca skaza. Rece mi opadly i se bluzinie pod nosem, tyle czekania i masz. Mimo wszystko nikiel to fajna sprawa a po polerce bedzie jeszcze fajniej.

 

Dosc biadolenia bo z tym nic juz nie zrobie a wysylac i znowu czekac na kolejne obsuwy( Z przyczyn nie zaleznych ... i.t.p.) nie mam zamiaru. Uklad zmotuje jak najszybciej i zdam z tego relacje ,fotki i wyniki teperatur. Na chlodnice zaloze Scythe s-flex 1200rpm ,beda dzialc na 7 v. Zobaczymy co z tego wyjdze.

 

Podziekowania dla Misia za wysliek i naklad pracy wlozony w ten blok, dziekuje dla Realitynet i Samhain'a (-za obsuwe w nadaniu paczki)

 

ps Gdy emocje opadna postaram sie o lepsze fotki.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...