Skocz do zawartości
Gość galaxy

Ati Robi Ukłon W Strone Starych Blaszaków?

Rekomendowane odpowiedzi

trochę mnie poniosło i zaniosłem na gwarancji, ale czy coś znajdą? |Heroes company staje dęba a po wejściu w opcje zacina się i czarny ekran (reset pomaga tylko) a 6600gt chodzi pięknie (jak na nią).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Krotka pilka: czy x1950 pro 256/512mb pod AGP pociagnie na moim sprzecie?

Ponoc Chieftec, ktorego juz mam 2latka, jest nie do zdarcia :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez beni0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Krotka pilka: czy x1950 pro 256/512mb pod AGP pociagnie na moim sprzecie?

Ponoc Chieftec, ktorego juz mam 2latka, jest nie do zdarcia :)

 

Pozdrawiam

Witam

Chieftec 360 HPC pociagnie tylko, że bedzie sie grzał u mnie chodziło tak jakies 3 m-ce i zasiłka się nie buntowała.

Wymieniłe mtylko ze wzgledu na temperature.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotka pilka: czy x1950 pro 256/512mb pod AGP pociagnie na moim sprzecie?

Ponoc Chieftec, ktorego juz mam 2latka, jest nie do zdarcia :)

Mysle ze pojdzie bardzo ladnie na tym co masz, jedyne do czego mialbym zastrzezenia to wlasnie zasilacz :|. Rozumisz wisz, wszystko jest nie do zdarcia do momentu az padnie :P a Radzio serii X1950 potrafi wydusic z zasilacza siodme poty ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Krotka pilka: czy x1950 pro 256/512mb pod AGP pociagnie na moim sprzecie?

Ponoc Chieftec, ktorego juz mam 2latka, jest nie do zdarcia :)

 

Pozdrawiam

Ja bym miał wątpliwości że te 360W pociągną X1950..... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za rady ;)

A jesli juz bede wymienial to na jaki najlepiej zasilacz? Duze znaczenie ma tu cena ;)

Sianko na radka juz mam, ale widze, ze faktycznie trzeba bedzie pomyslec z tym zasilaczem:)

 

Pozdro

 

 

P.S Tak w ogole to dzisiaj zamontowalem X2 4200 :) Komp chodzi bardzo fajnie, ale czekam az mi oddadza Samsunga 250gb SATE z gwarancji, bo IDE jednak mnie znaczaco ogranicza:)

P.S2 Na allegro sprzedaje AMD 64 3000 Venice 939 - jak ktos bylby zainteresowany to priv!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat jakiego x1950pro kupic, kusi mnie Saphhire 512MB, obecnie mam 9800pro rowniez Saphhire i zlego slowa nie moge powiedziec, widze ze rowniez dosc popularne sa Power Colory, co do tej firmy to mialem dwie jej karty i nie chcialbym sie ponownie wpakowac w produkty tego uznanego producenta ;)

 

Pozostaje rowniez kwestia, 256MB czy 512MB. Uslyszalem gdzies ze ta karta jest za slaba na 512MB :huh:

 

Zdaje sobie sprawe ze moj procesor bedzie waskim gardlem, ale czy nie warto kupic 512 i miec max co mozna kupic pod AGP :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz grac w gierki w rozdzielczosciach ponad 1280-1024 (w co watpie biorac pod uwage Twoj procek) to sprobuj opcje 512mb. Ale zakladam, ze 1024x768 do 1280x1024 Ci wystarczy - zatem bierz 256mb. No chyba ze 50-70zl miedzy tymi pojemnosciami nie robi Ci roznicy.

Najlepsze x1950pro robi obecnie PowerColor (dobre chlodzenie) i HIS, ale jego ciezko dostac (ponoc zaje.... sie kreci:))

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze spowolni to wiem, a co do chlodzenia to i tak woda go ochlodze :) Jakie pamiatki (czas dostepu, producent) sa na PC a jakie na Sapphire :?: roznica w cenie znikoma wiec bardziej sklaniam sie ku wersji 512MB.

 

Patrzylem dzisiaj pod GUS-em to

Sapphire 512 maja po 640,- (drogo :/ )

Sapphite 256 nie wiem sprzedawca nie byl skory mi powiedziec

PC 256MB po 520,- (do przelkniecia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecą ceny- co cieszy ofkoz, np:

 

gecube ati radeon x1950pro 256mb - 506zł

 

powercolor x1950pro 256mb - 509zł

 

Wersję GT można już kupić w okolicach 450zł.

 

A będzie jeszcze taniej- amd zapowiedziało nową generację kart również na AGP:

 

Według doniesień strony The Inquirer, koncern AMD nie zapomniał również o posiadaczach starszych komputerów ze złączem AGP, i szykuje dla nich wersję Radeona HD3850. Nieco inne PCB i mostek konwertujący sygnał AGP/PCIexpres/AGP z pewnością spowodują trochę wyższą cenę, niż odpowiednik na PCIexpres. Karta ma pobierać od 90 do 110 wat, więc zaopatrzono ją w sześciopinowe gniazdo dodatkowego zasilania (PEG).

 

A wiadomo- nowa generacja wychodzi- poprzednia tanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pomiędzy serią 1XXX a 3XXX masz 2600 PRO i XT na AGP za około 350-400zł. Płacenie 500zł za co prawda szybkie, ale już dość leciwe 1950 wydaje się nieopłacalne. No chyba, że chcemy mieć lux wydajna kartę DX9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam kompa: sempron 2800+ @2400, 1,5gb ramu, radka x1650pro i zasilacz chieftec 400W. Chce zamienic tego radka na x1950pro. I mam takie pytanie: czy zasilacz go pociagnie i czy znaczaco podniesie fps. Widzialem ze tutaj polecacie Powercolora. Faktycznie jest najlepszy jesli chodzi o tego radka? Zaznaczam ze gram na 1024x768 max bo monitor to 15. Dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, 2600 jest wolniejsze. Weź jednak też pod uwagę, że w większości sprzętów z AGP 1950 tak czy tak nie rozwinie skrzydeł.

 

Co prawda, gdybym chciał wydać te 500zl na AGP, pewnie bym kupił 1950. Jednak nie wiem czy warto wydawać tą kasę przy sempronie, jakimś 32bit-owcu itp. Wolałbym dać ~400 za 2600XT ddr3 i zapodać mu OC, a za resztę kupić ramu.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Zalmanik. Na 1950 może dawać ciekawe efekty. To jedna z ciekawszych konstrukcji. Jak tylko zamontujesz zdaj relacje z testów. :) Ciekaw jestem jak się ma do HR-03

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...