Skocz do zawartości
_Quba_

Zestaw Dla Kolegi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :)

 

Kolega mnie poprosił aby Was zapytać, który z poniższych konfigów bardziej opłaca się kupić?

 

Zestaw na AMD

AMD Athlon 64 X2 3600+ OEM + AC Freezer 64Pro ;DFI Infinity Ultra II M2 (do zmodowania ołówkiem), ew. droższa DFI Infinity SLI M2 2x512MB DDR2 Goodram Pro 2x Palit Sonic 7600GS 256MB DDR3

 

Zestaw na C2D

Core2Duo E6300 + AC Freezer 7; Biostar TForce 965PT; 2x512MB DDR2 Goodram Pro ;Palit 7900GS 256MB DDR3

 

Co zmienić? Czy tak zostawić? Komputer będzie podkręcany na tyle ile pozwoli fabryka :rolleyes:

Komputer ma służyć do grania, filmów, internetu- do wszystkiego ;)

Liczę na waszą pomoc

Pozdrawiam, Kuba B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw nr.2 bo po pierwsze C2d-daje kopa, i lepsza grafa :-P SLI g***o warte :-P na tych GPU :)

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby sli powinno byc wydajniejsze ale chyba tylko w markach... pamietaj ze nie wszystkie gry obsługują sli;) konfig nr 2 jak najbardziej..

R U sure? To chyba zależy od tego czy sterownik pracuje w trybie sli, a nie od tego czy gra na to pozwala. Może miałeś na myśli dwa rdzenie cpu?

Ja też namawiam na C2D, tylko czy ta płyta pozwoli na dobre o/c?

Na anandtechu przebili nawet 500. Na pamięci daje tylko 2,3V, ale przy takiej cenie bym nie narzekał.

 

No i mam wątpliwości czy te dwie 7600GS na pewno będą gorsze od jednej 7900GS. SLI nie jest wcale takie słabe, tylko proc musi dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...