Skocz do zawartości
DEVILEK

Corsair Memory & bachus_anonym

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialem za bardzo gdzie to wsadzic, hmmm

 

 

Pewnie znaczna wiekszosc ludzi z forum zna uzytkownika bachus_anonym, ktory to potrafi zaczarowac praktycznie kazdy komplecik ramu, aby wyniczek w SPI byl hmm no wiecie doje .... Kto zaglada takze na forum XS'a, pewnie nie raz czytal takze jego "OCing Reports" roznych zestawow pamieci.

 

Dlaczego to wsio pisze .. poniewaz bachus_anonym otrzymal posade w firmie Corsair Memory

 

 

Jednym slowem - gratuluje :banana:

 

 

Pelna tresc jego oswiadczenia w jezyku angielskim znajduje sie tu

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olbrzymie gratulacje Michał !!! Tak przyjemnie słyszeć, że Polakowi udało się zaistnieć "w wielkim świecie". Mam nadzieję, ze nie zaniechasz z tego powodu kontaktów z naszym forum i znajdziesz małą chwilkę na drobne porady :). Jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć, że ludziom, którzy są dobrzy w tym co robią, się udaje. Gratuluję. :)

 

Wiesz już co będziesz robił w tym laboratorium? Czy będzie można powiedzieć, że dzięki tobie i twojej wiedzy pamięci Corsair będą lepsze?

 

BTW. Coś czuję, że za niedługo Corsairy staną się bardzo popularną marką na tym forum. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVILEK zaskoczyl mnie tym postem, ale skoro i tutaj dotarla ta wiesc, to chyba czas sie w koncu odezwac. Sorka, ale ostatnio specjalnie nie mam za wiele czasu i wpadam na PurePC rzadziej niz wczesniej.

 

Co do pracy w Corsair... Tak sie po prostu zlozylo, ze osoba ktora znalem wczesniej w tej firmie, zarekomendowala mnie jednemu z zalozycieli firmy. Mieszkam stosunkowo niedaleko siedziby (i jednoczesnie miejsca produckji) Corsair, co tez mialo znaczenie w toku rozpatrywania mojej kandydatury. Zostalem zaproszony na rozmowe, przedstawiono mi oferte i dwa tygodnie pozniej rozpoczalem prace. Jak na razie, wlasnie mam pierwszy tydzien za soba...

 

To czym zajmuje sie w Corsair Lab nie odbiega specjalnie od mojego dotychczasowego zajecia, z ta roznica ze tym razem przyniase za to wyplate, hehe. Do mich zadan nalezy m.in testowanie pamieci pod katem stabilnosci i najwyzszej czestotliwosci z uzyciem sprzetowego testu, jak i aplikacji "real-world" i benchmarkow. W tej chwili na przyklad, duzo testow przeprowadzane jest na Dominatorach i nForce 680i... I takie tam jeszcze inne rozne :lol:

 

To male oswiadczenie na XS zamiescilem w celu ujawnienia mojego powiazania z firma Corsair, jako ze uwazam iz taki fakt nalezy niezwlocznie przekazac na forum, aby uniknac jakichkolwiek watpliwosci czy oskarzen. Tym bardziej, ze wczesniej publikowalem testy pamieci roznych producentow...

 

Pozdrawiam wszystkich "kretaczy" i dziekuje,

 

Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Michał, gratulacje! To ukazuje że za granicą jak jest się w czymś dobrym (testy/oc) to można się wybić, u nas jeszcze jest z tym bardzo cieżko, ale sytuacja się poprawia, oby poprawiała się dalej i forumowiczom się szczęściło jak Bachusowi.

 

Powodzenia w nowej pracy Bachus!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No, no :D Musi być ciekawie... Tak więc jak się chce to się ma. Kwestia tylko doświadczenia, wiedzy i w 1% szczęścia.

 

PS. To teraz na każdym radiatorku szukajcie charakterystycznego znaczka B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy tu jeszcze robicie ??? Do roboty to bedzie tak jak z Bachusem :P :P :P Własnie chodzi o to że ciężka praca czy Tutaj czy w U.S daje owoce ... net daje szanse bez wyjazdu :P chociaż nasze hurtownie nie bardzo :( ale jest jebaj i inne formy zamówienia sprzętu do steswó... czy cokolwiek.. BENITO przestań pandzolić tylko zniszcz jakiś niezniszczlny zasilacz konwencjonalnymi metodami i wykaż na światowym (PPC??) forum, ze jednak był zniszczalny :D

 

Pozdro...

 

btw... bachus... gratz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...