Skocz do zawartości
°°°

2x120x120mm Do 40zł Za 1szt.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam 2 x 120x120mm do 40zł za sztuke , mają być ciche , wydajne , opcjonalnie podświetlane na niebiesko , Wiem że są Scythe fajne , ale co możecie polecić lepszego ??

 

Aha i potrzebuje przejściówki dwie z 80mm na 120mm

I czy mi wejdą do mojej budy chieftec dragon Żółty ??

post-140233-1166368293_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci polecę fandera (mam dwa w budzie jeden, z starszej edycji drugi z nowszej), tyle że nie święcą na niebiesko i wydajne to są na maxa, a ciche to tak do 1000rpm, po prostu nie ma czegoś takiego co by było wydajne i ciche, dodam tylko że po roku pracy (ten starszy) kultura pracy taka sama jak w momencie zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam 2 x 120x120mm do 40zł za sztuke , mają być ciche , wydajne , opcjonalnie podświetlane na niebiesko , Wiem że są Scythe fajne , ale co możecie polecić lepszego ??

 

Aha i potrzebuje przejściówki dwie z 80mm na 120mm

I czy mi wejdą do mojej budy chieftec dragon Żółty ??

Moim zdaniem nie ma innego wyboru jak to, co poniżej. Kupować póki jeszcze są, bo nie ma ich wiele. 38zł - regulator obrotów na śledziu, dobra wydajność na wysokich obrotach i kompletna cisza na niskich + oplocik na kabelki i trwałe kulkowe łożysko.

http://www.angela.pl/index.php?action=Towa...;id_towaru=1865

 

Nie są podświetlane, ale te co są rzadko kiedy zasługują na uwagę ze względu na ciszę lub wydajność.

Jedyne, co jest jeszcze w miarę ciekawe i świecące to praktycznie tylko ze względu na dużą rozpiętość obrotów (wydajność/cisza) i regulator dołączony do zestawu: Scythe Kamakaze, który niestety posiada ślizgowe łożysko, więc długo nie pochodzi zbyt cicho... i ja bym się skłonił w związku z tym do nieco lepszego Thermaltake Smart Fan Blue Led. Posiadam takiego w wersji 80mm i można go skręcić do 300 obrotów, kiedy go wcale nie słychać i rozkręcić do 5000, kiedy to jest wichura... ale i sąsiedzi walą w ściane ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...