Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

z tymi wyzszymi pingami musicie sie chyba pogodzic bo tak na chlopski rozum to ping w net24 jest rowny pingowi, jaki mielibyscie na neostradzie + opoznienia na szkielecie netii. jak to jest zle myslenie to mnie poprawcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi wyzszymi pingami musicie sie chyba pogodzic bo tak na chlopski rozum to ping w net24 jest rowny pingowi, jaki mielibyscie na neostradzie + opoznienia na szkielecie netii. jak to jest zle myslenie to mnie poprawcie

 

dokładnie tak jest :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos juz netie w Łodzi ???????? Czekam juz tydzien :/ i co dzwonie na infolinie to albo zajete albo "wszyscy nasi konsultanci sa zajeci" :/.Mam nadzieje ze chociaż warto :(

 

Ja mam od 13 lutego net24 6mbit w lodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strefa numeracyjna (022) 784 .. ..

 

Wczoraj rano TePsa odłączyła mi net, dzwoniłem na blueline, odłączenie spowodowane jest moim podaniem o wypowiedzenie umowy. Modem Thomson - obie diody się świecą.

 

Teraz tylko czekać na telefon od Netii :D Zazwyczaj jak długo pod odłączeniu od TePsy czeka się na podłączenie Netii?

 

BTW: Nie mogę wejść we właściwości połączenia (mój komputer -> panel sterowania -> połączenia sieciowe), czemu? No mogę też uruchomić tego niebieskiego softu od TePsy. :blink: Korzystam z Autoconnecta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na telefon od Netii :D Zazwyczaj jak długo pod odłączeniu od TePsy czeka się na podłączenie Netii?

Do mnie nie dzwonili i do kumpla tez nie. Sprawdz czy juz sie nie loguje: net24/net24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie dzwonili i do kumpla tez nie. Sprawdz czy juz sie nie loguje: net24/net24

Tylko jak zmienić te parametry skoro nie mogę wejść do właściwości połączenia? :mur: Skorzystać z tego programiku Netii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos na poczatku tematu pisal, ze mozna legalnei dzielic net24

 

paragraf 14 punkt 1 regulaminu net 24

 

1. Operator ma prawo zawiesić świadczenie Usług Abonentowi, jeżeli Abonent:

j)udostępnia Usługi lub świadczy usługi z wykorzystaniem

Usługi osobom trzecim lub korzysta

poza Lokalem, bez zgody Operatora wyrażonej

na piśmie pod rygorem nieważności;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak zmienić te parametry skoro nie mogę wejść do właściwości połączenia? :mur: Skorzystać z tego programiku Netii?

wyłącz autoconnecta; ja jakoś normalnie wchodzę we właściwości i mogę zmieniać wszystko, ew. jak kliknę na połączenie to wyskakuje monit o login/pass;

 

@L!z@rD

też jestem z tej strefy, mój sagem 2 dni temu rozłączył neostradę, mam błąd 721 czyli nie mam szans na połączenie ani z neo ani z net24 celem aktywacji; wydaje mi się że telepies powinien wykrosować mi linię czego nie zrobił (tak powiedział jakiś koleś na 0800-102-102 (infolinia techniczna neo)); synchronizację mi jedynie zmienili na 2Mb ale cały czas mam przeświadczenie że i tak stoję w miejscu.

aha - też jestem ze strefy 042.

Edytowane przez M4ciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, śmiech mnie ogarnia jak sobie przypomnę jak się wszyscy rzucili na netię, nie sprawdzając wczesniej jak się ma FAKTYCZNA sprawa z połączeniem, pingami w grach itd, "z czasem będzie lepiej", z czasem to 6Mb neostrada zejdzie do poziomu 120 złotych :rolleyes:

ja wiedziałem że tak będzie [;

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, śmiech mnie ogarnia jak sobie przypomnę jak się wszyscy rzucili na netię, nie sprawdzając wczesniej jak się ma FAKTYCZNA sprawa z połączeniem, pingami w grach itd, "z czasem będzie lepiej", z czasem to 6Mb neostrada zejdzie do poziomu 120 złotych :rolleyes:

ja wiedziałem że tak będzie [;

To się śmiej a my się pośmiejemy z Ciebie (o ile korzystasz z neo) - bo za [ciach!]iane 512 od neo mamy 1Mbit i do tego jeszcze 30zł taniej - co z tego że będzie troszkę gorszy ping i stracimy troche nerwów na podłączenie neta - skoro i tak większości z nas zostało około 0,5roku do końca neo jak zrywali umowe - w najgorszym przypadku (mówie o sobie) przez pół roku zamiast 512k mam 1Mbit, a kolejne pół roku (umowa na 12ms) jakoś przeboleje.

 

co do schodzenia z cen w tpsa to nie byłbym taki pewny jak już jesteś abonentem to nielicz na jakiekolwiek promocje i obniżanie ceny - głównie dlatego rezygnowałem - skoro będąc abonentem przeszło 4lata nie przysługuje mi nigdy żadna rozsądna promocja - wszystko dla nowych - łapiących się na haczyk z przynętą z napisem 28zł za 1Mbit - a potem jest coraz drożej i drożej no chyba że za każdym razem będziesz podpisywał umowe na 36miesięcy :lol:

Edytowane przez 3loader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@apo5:tylko zauwaz, ze telezlodzieje kaza sobie bulic jeszcze 50 za telefon lub 36 za frajer zeby neo podpiac

 

w tepsie tak jak za prl'u, tak i teraz bedziesz traktowany jak gowno i okradany

 

twoj wybor jesli chcesz zyc ze swiadomoscia, ze cos gdzies caly czas ci siedzi i nieprzyjemnie uwiera - no chyba, ze tak lubisz - kwestia gustu

Edytowane przez HiPhO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zmuszony chwilowo do neo mój kablowy internet odłaczają mi 8 marca a netia jest u mnie od kwietnia dopiero (075) Jelenia góra.Abonament mam za 50 dych i neo 1Mb za 76zł chyba przy umowie na rok.Bez neta nie mogę zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neostrada Warszaw Marki działa, Warszawa Wesoła, działa, tydzień po czasie i śmigam, chciałem już to mieć poza sobą, los chce inaczej :D

 

Czyli jeszcze nie rozłączyli neostrady

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dziuby ja też się męczę jeszcze z neo. Ty masz co w domu robić (mod), a ja siedzę i choruje <beksa>

Nawet trochę się cieszę, że nie będzie netu, bo będę miał czas na porządki, tak i w kompie i w innych sekretnych miejscach. Modzik swoją drogą wypełni mi lukę w wolnym czasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki, jak Wam wygodniej. Ja jestem z neostrady zadowolony. Zero stresu z podłączaniem było, zero stresu z rachunkami (telefon tez mam w tpsa, wiec nie ma sytuacji ze za sam net jeszcze musze doplacac 36 zlotych), za 1Mb płace 60 złotych (i tyle bede placił do końca umowy wiec jeszcze 12 misiecy a potem zapewne taniej tak jak było przy obecnej umowie, podczas przedluzenia koszt spadł o 100 zlotych), pingi bardzo dobre, ściąganie bez limitu od niedawna (zresztą i tak nie wykorzystywałem 25 giga). Jestem jednym z chyba niewielu uzytkowników neostrady którzy są z niej zadowoleni. Życzę Wam jak najmniejszych "opóźnień na szkielecie netii" [;

Btw 3loader - chyba nie potrafisz dbać o własny interes jezeli przez 4 lata Cię zadna promocja nie objęła. Jak wspomniałem wyżej.

Jak się dobrze kombinuje i potrafi ominąć regulamin to się ma i promocje. Dzieki temu mam 1mb za 60 zlotych a nie za 160.

Promocje obejmują nowych oraz klientów posiadających umowę na czas nieokreślony prawda? Wystarczyło zastosować pewien prosty manewr i mam spokoj na 2 lata (teraz juz na rok).

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie czekam dalej, miesiąc i dwa tygodnie już czekam, umowe podpisałem jako jeden z pierwszych na forum (11.01.2007) i każda wizyta na infolinii równa się temu samemu durnemu tekstowi że TPSA nie odesłała jeszcze umowy i że oni ponaglają, a tepsa ich ma w [gluteus maximus],

Wszystko rozumiem moge poczekać troszke ale moja cierpliwość jest juz zupełnie wyczerpana, chyba zadzwonie do nich z rozwiązaniem umowy (jako że sie pie&*** z nią ponad miesiąc mam do tego prawo) i zamówie neo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tpsa wymiata ;] dzis mnie odcieli na jakis 30min po czym sie znow loguje i zamias szybkosci 384kb/s to walneli mi rowne 300kilo:P hihih ale ni maja namieszane :P

ale podsumowujac dalej czekam na kurieraa ;[ umowe wysłalem Krakowa do Novem'a i cekam ;< a nerwostrada smiga ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Właśnie dzisiaj o 14.00 dostałem modem i jestem świeżo po aktywacji dziwne co ? :D Aha i wcześniej nie posiadałem neo ;) a umowa podpisana była 3 lutego ,ale podobno 8lutego dopiero dostali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Właśnie dzisiaj o 14.00 dostałem modem i jestem świeżo po aktywacji dziwne co ? :D Aha i wcześniej nie posiadałem neo ;) a umowa podpisana była 3 lutego ,ale podobno 8lutego dopiero dostali

a dzwonila do Ciebie automatyczna sekretarka informujac o aktywacji uslugi ? :) i jaka strefa numeryczna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto moja historia. Neostrade wypowiedzialem 5 lutego. Net24 i gts w mojej strefie ma byc niby od marca. Wczesniej mialem neo 512 na 2 lata. W netii zamierzalem wziac 1mb na 12 mc 64zl ale zaczolem sie mocno zastanawiac czy faktycznie net i gts ruszy od marca, skoro teraz maja problemy z podlaczaniem. Dalem sobie spokoj z netia, zadzwonilem na 939 i zlozylem zamowienie na megainternet 1mb 12mc za 76zl 12 zl drozej niz u neti igts. To bylo wczoraj. Dzis wracam z pracy i juz mam dzialajace 1mb. Rewelacja. Nawet nie zdazylem do telepunktu podejsc by umowe podpisac i odebrac wszystko dziala ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam juz dosyc.Podobno miało byc lepiej ;/.A pingi wyzsze,czekam juz chyba ze 10000000lat (tak to jest jak sie neta nie ma :P).Dobrze ze chociaz ceny sa nizsze. Mam pytanie czy dzwonili do was czy nie ,bo nie wiem czy czekac chociaz na telefon od nichbo infolina to kpina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki, jak Wam wygodniej. Ja jestem z neostrady zadowolony. Zero stresu z podłączaniem było, zero stresu z rachunkami (telefon tez mam w tpsa, wiec nie ma sytuacji ze za sam net jeszcze musze doplacac 36 zlotych), za 1Mb płace 60 złotych (i tyle bede placił do końca umowy wiec jeszcze 12 misiecy a potem zapewne taniej tak jak było przy obecnej umowie, podczas przedluzenia koszt spadł o 100 zlotych), pingi bardzo dobre, ściąganie bez limitu od niedawna (zresztą i tak nie wykorzystywałem 25 giga). Jestem jednym z chyba niewielu uzytkowników neostrady którzy są z niej zadowoleni. Życzę Wam jak najmniejszych "opóźnień na szkielecie netii" [;

Btw 3loader - chyba nie potrafisz dbać o własny interes jezeli przez 4 lata Cię zadna promocja nie objęła. Jak wspomniałem wyżej.

Jak się dobrze kombinuje i potrafi ominąć regulamin to się ma i promocje. Dzieki temu mam 1mb za 60 zlotych a nie za 160.

Promocje obejmują nowych oraz klientów posiadających umowę na czas nieokreślony prawda? Wystarczyło zastosować pewien prosty manewr i mam spokoj na 2 lata (teraz juz na rok).

No spoko z tym manewrem fajnie się ustawiłeś ale tutaj chodzi o coś więcej - TPSA jak widać po Tobie - zmusza klientów do dwóch kiedyś bardzo częstych (niestety nadal często obecnych) typowo polskich zachowań - jak nie zakombinujesz, nie namieszasz albo nie nakradniesz (nie mówie o Tobie więc się nie obraź) to nie dość że nic nie dostaniesz to Cię jeszcze wycyckają i taka jest prawda o tej instytucji, a najgorsze jest to, że nasze pieniądze wypływają za granice to żabojadów odpowiedzialnych za klęskę jakże fajnej sieci idea - teraz mamy &Tpsa i jak to ktoś trafnie ma w avatarze ORŻNĄĆ (gsm)... może ucieczka 170tyś osób da im chociaż troszkę do myślenia...

chociaż nawet na to nie liczę - to jeden z powodów rezygnacji z ich usług - jak sytuacja rynkowa i UKE nie zmusi ich do zmiany cen to sami z tym nie wyjdą...

Edytowane przez 3loader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasze pieniądze wypływają za granice to żabojadów

Właśnie dlatego lubię polskie firmy.... :D

 

Trzeba Tepse troszkę odciążyć :D, chociaż i tak to jest dla nich nic. Z moich obliczeń Neostrada jest podłączona na ponad 1 mln telefonów. Więc Netia przejęła ok. 15%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to już całkiem zjadliwy kawałek tortu:) poza tym jeżeli prawdą jest to co piszesz - te 15% - to mamy do czynienia z naprawdę ogromną porażką neo, na normalnym (czyt. niemonopolistycznym) rynku 15% wzrost / spadek klientów niejednokrotnie decyduje o sukcesie / porażce firmy nie w skali kilku miesięcy (jak teraz) czy nawet roku, a kilku ciężko przepracowanych lat...

Ciekaw jestem kiedy ktoś opublikuje oficjalne wyniki "ucieczki z neo":)

 

-----------------------

Podążając dalej tropem gdybania przeliczyłem sobie o jakich stratach i zyskach mówimy i tak:

zakładając średni czas do końca umowy na 6miechów, średnia cena netu (z jakieś stronki mam) na 2006r to 85zł to mamy straty dla tepsy w wysokości 76,5mln zł (więc wcale nie tak mało...) nawet licząc, że część z tej sumy odzyska za dzierżawę łączy netii to suma nadal jest imponująca

 

jednocześnie netia (przy założeniu: abonament na 12miesięcy 1Mbit i 1miesiącu za 1zł) może zwiększyć obroty o 100mln zł!! chyba zgodzicie się ze mną że to jest spory cios dla tepsy

 

w przeliczeniach nie uwzględniłem opłat za dzierżawę łączy oraz nowych klientów netii pozyskanych od innych providerów, oraz tego, że część uciekinierów neo przeszła do innych providerów niż netia (ale i tak 150tyś ze 170, które miało zerwać umowę z neo wydaje się liczbą dosyć realną), jak również ludzi przechodzących spoza neo na netię

Edytowane przez 3loader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...