Skocz do zawartości
mattnick

Bloczek Na Ram A' La Mips Czy Są Chętni ?

Rekomendowane odpowiedzi

Misiu15go: mógłbyś sie określić KIEDY będą te bloki?

 

Mam reza do zamontowania... i nie wiem czy czekać z tym na nowy blok na ramy czy już teraz montować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem 2 bloczki na RAM od Misia - poezja. Są fantastyczne. Może i trochę trzeba na nie poczekać ale zapewniam, ze warto - Zdjęcie w Galerii WC - opisie mojego projektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu a z ciekawości spytam czy planujesz w przyszłości[niekoniecznie bliskiej] wznowić serie na Ram? Myślę że kolejne 10 osób by się na to znalazło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu a z ciekawości spytam czy planujesz w przyszłości[niekoniecznie bliskiej] wznowić serie na Ram? Myślę że kolejne 10 osób by się na to znalazło :)

Najpierw musze zrealizowac zamowienie z listy w tym temacie , potem pomyslimy o nastepnej, zawsze mozna sie do obecnej dopisac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu w koncu dotarl do mnie bloczek. Moje ogolne wrazenie jest pozytywne. Wyglada calkiem niezle. Macie kilka fotek zrobionych na szybko, po lekkiej polerce bloczku. Bloczek bede zakladal za jakies 2 miechy, poniewaz jutro wyjezdzam i raczej niedam rady go zalozyc.

 

post-116636-1184229142_thumb.jpg post-116636-1184229154_thumb.jpg post-116636-1184229168_thumb.jpg post-116636-1184229182_thumb.jpg post-116636-1184229198_thumb.jpg post-116636-1184229215_thumb.jpg post-116636-1184229232_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh powiedziałbym nawet... że całkiem dużo tych detali... Ogólnie wykonanie kiepskie. Jeszcze nie zabezpieczone części w transporcie rysowały się ślicznie od siebie samych. Mam to w nosie bo i tak tego nie będzie widać...

 

nie chce mi sie foty robić... ale jest sie do czego przyczepić ;>

 

Kucze wyjąłem jedną kość z kompa.. nie będzie łatwo tego zdjąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...